[quote name='Alla Chrzanowska']Wróciłyśmy z Anetą z wystawy o 23.30. Na miejscu przywitało nas oberwanie chmury. Wszystkie rzeczy uszyte przez Anetę sprzedane. Zdjęcia nieco później jak odgruzuję samochód. Danusiu, Nufka, Dogini - dziękuję za rzeczy na bazarki!!! Ogromnie wszystkim dziękujemy. Było bardzo sympatycznie nie bacząc na fatalną pogodę!
Nie ma za co, szkoda, że wczoraj nie było takiej pogody jak dziś się zapowiada, wtedy byłaby pełnia szczęścia i pewnie dużo później wróciłybyśmy do domu :) Ważne, że potrafimy doceniać i czerpać radość z tego co mamy, mimo przeciwności. Co tam deszcz było bardzo fajnie, poznałam wielu wspaniałych ludzi, spotkałam się z przyjaciółmi i znajomymi, nawet niektórymi przypadkowo, dziękuję Dziewczyny za wszystko. No i jeszcze jedno ekipa dogowa coraz bardziej zna się w realu, tylu razem w jednym miejscu nas jeszcze nie było :multi: już nie jesteśmy dla siebie tylko wirtualnymi nickami :) Przebywając z Wami odzyskuję wiarę w ludzi, w to że razem można dużo więcej i że w ogóle można coś zrobić i stwierdzam, że ze mną wszystko w porządku. Dziękuję za spotkanie.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Aniu jesteś super pilotem :):loveu:
Jolu pozdrów Beatę, niech koniecznie zaloguje się na dogo i do nas dołączy:)