pamiętam jak wiozłam Tosia do domu, to zadzwoniłam do koleżanki, zeby jej przeazac infromację, że w poblizu będą teraz 3 Tośki (bo ona ma Tosia na imię i jej córka też) . Poprosiła o zdjęcie malucha, wysłałam jej smsem stwierdziła tylko, ze wszystkie Tośki są ładne :)