Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Dejzi pozdrawia z nowego domu, ponieważ bardzo źle znosi jazdę, to trenuje z właścielami, codzinnie krótkie wspólne przejażdki, żeby mogli razem pojechac nad morze
  2. Jasiu też nadal czeka na dom
  3. Rozbrykana Kira też szuka domku, ale wyjatkowego, bo Kira nie słyszy
  4. Zenuś nadal czeka na domek
  5. Przypominamy się - Klara - też jest pod naszą opieką
  6. Kira tymczasem bryka
  7. To tylko te najbardziej widoczne zmiany, no i oczka, a co więcej to dopiero po badaniach Tu jest jej wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/122203828126211/?ref=1&action_history=%5B%7B%22surface%22%3A%22permalink%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22extra_data%22%3A%5B%5D%7D%5D
  8. Berta wymaga najpierw leczenia, do adopcji będzie za jakiś czas
  9. ALLU JESTEŚ ANIOŁEM
  10. Już pisze na FB do Alli
  11. Wiem, ale jest pod kontrolą, a nie potwierdziły się te najbardziej niepokojące, choć co do warunków sama mam objekcje
  12. pamiętam jak wiozłam Tosia do domu, to zadzwoniłam do koleżanki, zeby jej przeazac infromację, że w poblizu będą teraz 3 Tośki (bo ona ma Tosia na imię i jej córka też) . Poprosiła o zdjęcie malucha, wysłałam jej smsem stwierdziła tylko, ze wszystkie Tośki są ładne :)
  13. No prosze jaki świat jest mały a podbieństwa w imionach się zdarzaja często, bo to czysty przypadek :)
  14. Dostaliśmy sygnał o suni doga pod Białymstokiem, Alla podjechała na miejsce i sprawdziła, nie ma powodu do interwencji, ale inna dobra dusza Agata będzie monitorować czy suni nie dzieje się krzywda. Pierwsze wiadomości były bardzo niepokojące, na szczęście nie potwierdziły się :)
  15. Filpek w objęciach swojej Pani :) ...i z 15-letnim kolegą :)
  16. Florek od wczoraj w swoim domku. Teraz nazywa się Filipek :)
  17. Jak ja Ci Allu zazdroszczę, a kiedy?
  18. Zapraszamy na fantastyczny bazrek na FB na którym można kupić - albumy z wystawy - kalendrzez dogami - notesy z dogami - i książki "Psie życie" https://www.facebook.com/events/707686689374853/?ref=1&action_history=%5B%7B%22surface%22%3A%22permalink%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22extra_data%22%3A%5B%5D%7D%5D Jeśli ktos nie ma konta na FB, to może zamówić tutaj na dogomanii :)
  19. Dzis Kira była z towarzyską wizytą i zachowała się bardzo grzecznie jak panienke z dobrego domu przystało :)
  20. Kira pływająca bokiem kraulem chyba :)
  21. Kira dba o forme uprawiając aquaaerobic albo aquadance pływając przy tym równie oryginalnym stylem jak jej umaszczenie. Poczatkowo mocno wystarszyła Gosię i ta chciała skoczyć do wody by ratować psa, ale zorietowała się, ze jednak Kira się nie topi :) Kira ala "żółta łódź podwodna"
  22. cieszy mnie, ze Wam się podoba, musze się upom,nieć o obiecane zdjęcia Elmo :)
  23. Florek mówi dobranoc :)
  24. Zuzka pozdrawia z wyjazdu na wakacje :) No cóz jak się jest na urlopie to się imprezuje :) ......a potem się spaceruje :)
×
×
  • Create New...