Berta powoli się rozluśnia, stres odpuszcza, dziś na spcerze zfrobiła siku, niby zwykła naturalane rzecz a jak cieszy i zaczyna merdać ogonkiem :)
To właśnie ten długo wyczekiwany moment :)
Tu jest mój Cormiś i jego brat Ramiś. Ramiś był pod opieką SDA, bo nie spełniał oczekiwań hodofffffcy, który go zakupił, teraz spełnia oczekiwania swojej rodziny na 1000% i wreszcie jest kochany. Obaj chłopcy choć niewystawowi widnieją na stronie hodowli z której pochodzą jako powód do dumy, a hodowczyni bardzo się cieszy bo Ramis nigdy nie wyglądał tak ślicznie jak teraz. A i dodam, że pomagała, żeby Ramiś znalazł nowy dom :)
Tak prawdziwy wysyp i to w niespełna 2 tygodnie: Zenuś, Klara, Kira, Florek, Berta. Poza tym jest Jasiu, Toluś, Zefir i pomagamy Stefciowi. Na szczęście Floruś bardzo szybko znalażł domek, teraz nazywa się Filipek