Jump to content
Dogomania

Jadun

Members
  • Posts

    676
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jadun

  1. Kolejne :) [IMG]http://img814.imageshack.us/img814/2093/dsc02993t.jpg[/IMG] I link do dużego formatu: [URL]http://img201.imageshack.us/img201/2880/dsc02993j.jpg[/URL] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1557/dsc03002pj.jpg[/IMG] Binguś w tych długich włosach wyszedł przecudnie. zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć w albumiku. Leni bardzo proszę wstaw na pierwszą stronę jako trzeci albumik. Link do albumu: [URL]http://imageshack.us/g/96/dsc03018xx.jpg/[/URL] Link do pokazu slajdów: [URL]http://img96.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dsc03018xx.jpg[/URL] A to zdjęcie jest specjalnie dla Maqi :) [quote name='majqa']Zanim... poproszę o zdjęcia... Bingusia... od tyłu... Ciągle ten przód oglądamy... aż się opatrzył... [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/wink333.gif[/IMG][/QUOTE] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6091/dsc02970c.jpg[/IMG] A tak Binguś wygląda po wstępnym obcięciu :( Wiem że kudełkach mu do twarzy ,ale pod nimi Bisio ma istny filc. Nie mogłem go obciąć do zera bo jeszcze za zimno. Teraz odpocznie skora i on sam ,te zasupłane miejsca na pewno mu dokuczały. Przy obcinaniu pokazał charakterek i ząbki :) Gdyby Sylwia nie informowała mnie kiedy je pokazuje wrócił bym bez reki. Tak, najpierw lojalnie informował że tu nie wolno a potem odgryzał maszynkę :) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1497/dsc03018xx.jpg[/IMG]
  2. Ruszamy dalej. [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1805/dsc02977fg.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3247/dsc02978d.jpg [/IMG] I Link do dużego formatu: [FONT=&amp][URL]http://img844.imageshack.us/img844/2199/dsc02978o.jpg[/URL] [/FONT][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/4058/dsc02979tx.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7619/dsc02981e.jpg[/IMG] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/775/dsc02984t.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6325/dsc02986t.jpg [/IMG] I link do dużego formatu: [FONT=&amp][URL]http://img801.imageshack.us/img801/2346/dsc02986j.jpg[/URL] [/FONT]
  3. A teraz dla osłody za te czary na dogo foto relacja od Bisiolka. [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8061/dsc02933f.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1319/dsc02937x.jpg[/IMG] I lin do dużego formatu: [URL]http://img96.imageshack.us/img96/3905/dsc02937m.jpg[/URL] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8843/dsc02951f.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6006/dsc02957k.jpg[/IMG] I Link do dużego formatu: [FONT=&amp][URL]http://img198.imageshack.us/img198/2348/dsc02957r.jpg[/URL] [COLOR=red] [/COLOR][/FONT][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/804/dsc02961og.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/6446/dsc02966p.jpg[/IMG] Zaraz będą kolejne. Wybrałem tylko część reszta będzie w albumie.
  4. [quote name='majqa']Ja pierniczę... zniknęło parę dni wpisów. :-( Jacku, zerknij, co tu powinno być... 200zł i coś jeszcze? Pamiętasz nick p. Basi? [FONT=Georgia][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Doszły wpłaty od P Basi- FiDiaAg 200 zł i deklaracja od maja na 50 zł. Wplata od Coronaaj 55 zł ( ale sprawdzę jeszcze na koncie) Wpłata od Ani 20 zł w dniu 30,03
  5. [quote name='Jadun']Wycieniowaliśmy Bingusiowi futerko w tylnej części.... ,zbierało zanieczyszczenia ;) Fotek nie robiłem bo wyszło śmiesznie,jakby był bez spodni :) [/QUOTE] W sumie to nie sekret ,pisałem już o tym :) EDIT : Już możesz sie nie fochać :)
  6. Iza chcesz zdradzić Bingusiowy sekret :)
  7. Teraz Bingusiowi na pewno ciepło ma futerko jak owieczka :) Poczekamy jeszcze troszkę i zrobimy fryzjera :)
  8. Postaram się jeszcze w kwietniu coś wystawić dla Bingusia na Allegro. Może uda się uciułać parę groszy :)
  9. Witam wszystkich przyjaciół Bingusia :) Wpłynęło 20 zł od Anna 4. bardzo dziękujemy Cioci Ani :)
  10. Bisiolku - 3 maj się przyjacielu :)
  11. A teraz mówię dobranoc :) Nadrobiłem za cały dzień :) Edit:Może jutro dojdę do siebie to napisze więcej.
  12. Bingusiu już niedługo przyjadę na spacerek. Pozdrowionka dla Cioteczek i dziękuje za wizytę u Bingusia.
  13. Przepraszam, dzień dobry Cioteczkom. :)
  14. Ale dzisiaj będzie używanie na słoneczku.
  15. Bardzo dziękuje za pomoc. Bingusiu wiosna !!!
  16. Zoran już może bezkarnie biegać na golasa :)
  17. Na pewno któregoś dnia po wizycie u Bingusia zapakuje Sylwie do samochodu i przejdziemy :) Wtedy nam nakopiesz do dupska hi hi.
  18. Izunia :) Myślę że złość Ci już przeszła ;) A pieskom bez znaczenia od kogo jedzą karmę:) Najważniejsze ze udało się troszkę wspomóc Twoją karkołomną pracę w polepszeniu Ich bytu. Bytu za mało powiedziane, istnieć lub odejść z tego pokręconego świata. Sylwia i ja jesteśmy wzruszeni Twoim poświeceniem i oddaniem. Dlatego czuliśmy taki obowiązek. To magiczne słowo o którym piszesz wyświechtane jest dla nas największą nagrodą. Jak patrze na zdjęcia szczęśliwych piesków w Waszym domu ,japa sama się cieszy do monitora :) To my wszyscy Wam Dziękujemy. Cioteczki na pewno się zgodzą że jest za co dziękować.
  19. Teraz po obcięciu widać jak Polcia chudzinka :( [URL]http://img708.imageshack.us/img708/5733/p1130992.jpg[/URL] [url]http://img13.imageshack.us/img13/929/p1130991.jpg[/url]
  20. Izunia 100 zł ze skarpety Kudłaczy weszło na konto Sylwii. Wydatki na lekarstwo i obróżki wyniosły 151 zł. Czyli muszę przelać 51 zł na konto Sylwii. Po wypłacie zostanie u mnie na koncie 245 zł. Edit: Sylwia poszło do Ciebie 51 zł jak rozliczenie wyżej.Proszę o potwierdzenie dotarcia .
×
×
  • Create New...