ale trafiłam!!!!!!!!!!!!!!!!! ogromnie się cieszę:) mówiłam, że długo miejscas nie zagrzeje i że szybciutko domek znajdzie:D
jakweszłam na wątek i czytam, że zmienił się opis że Loluś w DS to aż oniemiałam:) hi hi hi bardzo się ciesze i oby więcej takich bid znalazło domek:)
może i mojemu znajdziecie:) przy okazji jak macie taką dobrą passę:) zapraszam na jego wątek:)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola?p=17265823"]http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola?p=17265823[/URL]