ojej.... ja niestety nic nie wiem czy można się ubiegać o kolejne skierowanie do neurologa, ale zaraz będzie moja koleżanka która sie mniej a więcej natym zna bo też miała kilka przypadków... kurde spytam się jej bo to nie jest normalne aby Ci odmówił, jak sie dowiem to zaraz napiszę....
co do Kalvisia to proteinki to jego 2 ja:) cieszę się, że ma kumpelkę Molcie ale z 2 strony mnie to martwi:( bo jak już znajdzie domek i gozabierzemy od Ciebie to bedzie bardzo za nią tęsknił i płakał :( a co do tych ogłoszeń to masakra jakaś:( nikt nie chce Kalvisia:(