Mnie też nie ma do 17. Jestem jeszcze tylko w tym tygodniu, więc jeśli jednak Loli się nie uda, to będzie musiała znaleźć kogoś innego. Oby się udało ;)
[quote name='Agnieszka.D']Patrycja, zapomniałaś dodać że chłopak pokonywał równoważnię na torze :D Może bez większej gracji, no ale zawsze :)[/QUOTE]
Robicie z Bostona nowego mistrza agility? :P
Od zeszłego tygodnia w domu:
Suzi
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1kg5WIrSjZo/U60clQXbHNI/AAAAAAAD5pk/sH1o_pjf-6A/s512/ss.jpg[/IMG]
i Koka
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lAK7jceotLg/U67GrRzCgeI/AAAAAAAD518/eGj0pSaPMfY/s640/DSC_0165.JPG[/IMG]
Kasiu, mogłabyś zdjąć je ze strony Fudnacji? :)
Kolejny wolontariat za nami. Jak zwykle w towarzystwie Sparrowa zaliczyliśmy wybieg i krótki spacer. Lola pobawiła się trochę piłką, ale że nie miała ochoty jej oddawać, to raczej biegała Z nią, a nie ZA nią ;) Poza tym raczej nic nowego :)