[quote name='Eewa']Oj tam zaraz hodowlę, zarejestrowałam przydomek, ale czy będą szczeniaki jeszcze nie wiem, na razie próbuję się w tym wszystkim zorientować :)[/QUOTE]
A jakiej rasy ???? ^^ Wiem że jestem ciekawska ale ci zazdroszcze bo ja nie moge miec 3 psa :(