Jump to content
Dogomania

wielebny

Members
  • Posts

    93
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wielebny

  1. [quote name='mamanabank'][B] Zwierzętom będzie lepiej? Sejm o ochronie zwierząt 2011-06-29, ostatnia aktualizacja 2011-06-29 17:32[/B] [LEFT][COLOR=#000000] Więcej... [URL]http://wyborcza.pl/1,75248,9865922,Zwierzetom_bedzie_lepiej__Sejm_o_ochronie_zwierzat.html#ixzz1QhGVIFwP[/URL] [/COLOR][/LEFT][/QUOTE] W praktyce wszystko zawsze wychodzi inaczej niż w teorii.
  2. 1 Lipca - Międzynarodowy Dzień Psa
  3. Wielebny dlatego że lubię chodzic w kapeluszu,dokładniej [URL="http://www.filmweb.pl/film/Niesamowity+jeździec-1985-8112"]http://www.filmweb.pl/film/Niesamowity+jeździec-1985-8112[/URL] .Clint Eastwood to jeden z moich ulubionych aktorów.
  4. [quote name='Romka']No,no wielebny...zaimponowałeś mi...BARDZO DZIĘKUJEMY!BARDZO!:lol::lol::lol::lol:Ukłony dla żony...a Farze bardzo przydadzą się pieniądze...:loveu::loveu:[/QUOTE] Dziękujemy bardzo. Po prostu trzeba pomagac.
  5. Wiem z doświadczenia że marzenia się spełniają.Jeśli czegoś mocno pragniesz,myślisz o tym cały czas,wyobrażasz sobie to marzenie wkrótce staje się rzeczywistością. Można też spróbowac z wizualizacją myśli(tylko to nie temat na to forum).
  6. "Aby marzenie mogło się spełnić, najpierw musisz zacząć marzyć" Rhonda Byrne
  7. Cieszymy się że możemy wspomóc naszych milusińskich. "Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku." Rhonda Byrne
  8. [quote name='Romka']Wielebny,jak też się cieszę...podobno bardzo fajni ludzie...młodzi i świadomi...jutro dowiem się więcej...[/QUOTE] Tak to w życiu bywa -młodzi i świadomi a potem wychodzi jak zwykle inaczej.
  9. To bardzo dobrze że ten gośc z Wawy jej nie wziął.
  10. Po dzisiejszym rekonesansie w schronisku mam kilka piesków na oku. Z tych kilku trzeba wybrac jednego.Ciężko będzie.
  11. Czy Reks boi się innych psów oraz czy boi się burzy? Może mieszkac w kojcu?Tzn.nie cały czas tylko na czas gdy będziemy w pracy(tj.8-12 godzin).
×
×
  • Create New...