Jump to content
Dogomania

wielebny

Members
  • Posts

    93
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wielebny

  1. Robicie ogłoszenia dla Igora?
  2. To nie jest czasem działka ogrodzona wysokim murem z cegły?
  3. Nie sądze by się znalazł. Najważniejsze były pierwsze dni po zaginięciu.
  4. [quote name='Javena']Ciągle zagladam z nadzieją ,ze będzie tytuł zmieniony.Szkoda,ze brak psa tropiacego. TYLKO TAKĄ NADZIEJE WIDZE.[/QUOTE] Nie wiem czy nawet pies tropiący by pomógł.Za dużo czasu upłynęło.
  5. Czy ten psiak ma obrożę i adresówkę?
  6. Jak sie samemu nie poszuka to się nie znajdzie.
  7. Widac że jest bardzo szczęśliwa i uśmiechnięta.
  8. [quote name='Romka']Oj,tak ciągnie jak parowóz...[/QUOTE] Ciekawe czy pociągnął by mnie w zimę jakbym miał narty?
  9. Mój poprzedni pies Misio jak poszedł w długą to wrócił dopiero po 3 dniach.Więc Elmo też powinien wrócić.Bądzmy wszyscy dobrej myśli.
  10. Happy ending to be continued
  11. Reksio chodzi na spacery codziennie.
  12. Najszczęśliwszy jest wtedy gdy dostaje ciastka od nas lub idzie z nami na spacer.
  13. Jutro Reksiu idziesz do nas.Do domu.
  14. Nad Linką trzeba jeszcze popracowac.
  15. "Zazdroszczę ptakom błogiej wolności Trzepotu skrzydeł na wietrze... Niesamowitej nieba bliskości Gdy się wzbijają w powietrze... Chciałabym wiatrem być Choć przez chwilę... Przejąć od niego potęgę Zagrać w koronach wiekowych dębów Wypełnić szumem liści ciszę... " Myślę że to odpowiedni wiersz dla Hery.
  16. Zastanawia mnie to dlaczego ktoś nie chce wziąśc takiego pięknego psa do domu.Czy dlatego że ten pies ceni sobie wolnośc i lubi przeskakiwac przez ogrodzenie?
  17. Dołożyłem swoje rzeczy do skarpety więc na ten temat powiem tak:dzielcie tak jak zostało ustalone. Ale to co się tu stało to mi przypomina działalnośc V kolumny.
  18. Lepiej zróbcie to spotkanie bo potrzebujecie tego jak nigdy dotąd.
  19. źle się dzieje w państwie duńskim
  20. Ja bym chętnie z nimi podyskutował na ten temat.Trzeba ludziom uświadamiac pewne sprawy.
  21. "Wydaje się, że niektóre rasy czy typy psów mają podwyższoną wrażliwość na dźwięki, ale prawda jest taka, że każdy pies może zacząć bać się burzy. Burza to przecież nie tylko grzmoty. Zmienia się ciśnienie atmosferyczne, niebo przecinają błyskawice, zmienia się elektrostatyka, deszcz bębni o dach. Pojawia się też inny zapach - na tyle wyrazisty, że przecież nawet "upośledzeni węchowo" ludzie zauważają, iż pachnie deszczem."
  22. Co do tego ma moja ksywka?Takie rzeczy proszę wyjaśniac na pw.Tu jest inny temat.
  23. [quote name='Romka']Napisała do mnie Cantadorra...ona także zadeklarowała stałą deklarację w wysokości 15zł miesięcznie i chce...wpłacić to jednorazowo!!!Hurrra!Oczywiście zgadzamy się i oczywiście dziękujemy!:lol::lol::lol: DZIĘKUJEMY TEŻ Wielebnemu,który zadeklarował jednorazowo wraz żoną kwotę 100zł dla naszego Rufuska!Wielebny jak zawsze można na Ciebie liczyć!DZIĘKUJĘ!Czekam na Ciebie!:lol::lol::lol: :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: "Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia. " — Albert Einstein
×
×
  • Create New...