Widujemy ją kilka razy na dzień kręci się wokół bloków nie pozwala bliżej do siebie podejść zaraz ucieka.Ma obrożę.Kupiliśmy tabletki dziśiaj ale chyba ich nie zjadła bo po 22 była całkiem ruchliwa.
Po zastanowieniu się i konsultacji z funią przyznaję rację dusje.Zdecydowałam się że zabiorę Zojeczkę do domku zaraz po leczeniu.Sterylkę dam zrobić już na miejscu.
POZDRAWIAM