-
Posts
141 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gabrisia1
-
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Behawiorystka bierze za wizytę 40 zł.Dziękuję za oferowanie pomocy.Poproszę o rachunek.Nie gniewam się i rozumiem. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cytuję wypowiedz Handzi "Pani Gabrysia przyjmując Zojkę dokładnie wiedziała, że jest to sunia po ciężkich przejściach, nieufna. Nikt z nas nie koloryzował, wiele razy mówiłam przez telefon, że z sunią trzeba będzie pracować, powoli przyzwyczajać do siebie i, że to potrwa."Proszę jak mam zrozumieć tę wypowiedz .Myślę że moje starania przyniosły skutek bo Zojeczka daje się głaskać tylko mnie więc chyba nie popełniłam aż tak dużo błędów.Zojeczka powinna być od samego początku pod opieką behawiorysty o którego istnieniu nie wiedziałam a nikt nie podpowiedział że to jest konieczne.Zojeczka do pewnego stopnia akceptuje mnie ale nienawidzi domu i jego hałasów.Nie będę znowu opisywać zachowania Zojki w domu bo zrobiłam to już w w innym wpisie którego chyba Handziu nie czytałaś.Ja NAPRAWDĘ NIE CHCĘ ODDAĆ ZOJECZKI BO SIĘ DO NIEJ PRZYWIĄZAŁAM I JEŚLI TO ZROBIĘ TO W OSTATECZNOŚCI.NA RAZIE JESTEM ZDROWA ALE CO ZROBIĘ JAK ZACHORUJĘ A ZOJKA Z NIKIM NIE WYJDZIE A ZBLIŻA SIĘ OKRES GRYPOWY. [B] [/B] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Handziu czy myślisz że jest mi łatwo podjąć decyzję o oddaniu zdążyłam przywiązać się do niej pomimo trudności.w sobotę przyjedzie behawiorysta i zobaczymy.owszem wiedziałam że jest strachliwa ale nie do takiego stopnia,nie wiem czy czytałaś mój opis zachowania się zojki jeśli tak to zgodzisz się ze mną że pies z taką psychiką nie powinien trafić do bloku, ja się przekonałam o tym po kilku miesiącach przebywania z zojką ale Wy mieliście jakieś doświadczenie z psami więc wiedzieliście o tym lepiej niż ja nie piszę tego żeby kogoś urazić ale taka jest prawda -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dusje trafnie określiłaś Zojkę, faktycznie zachowuje się jak wrog człowieka ,opisałam wyżej moją walkę o Zojeczkę a odniosłam odwrotny skutek -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Znalazłam specjalistę w złotowie nazywa się KAMILA WEŁNIAK KOMOROWSKA dostałam jej adres z stowarzyszenia behawiorystów czekam na ustalenie terminu wizyty w domu . Na pewno nie mogę sobie pozwolić finansowo na kilkumiesięczne wizyty behawiorysty.[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/72374-ladySwallow"][/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/members/72374-ladySwallow"][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/statusicon/user-online.png[/IMG] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Funia opisała ogólnie sytuację.Zojka jest u nas od lipca więc minie za kilka dni 5 miesięcy myślę że miała dosyć czasu na zaakceptowanie innych domowników i domu,a jest wręcz odwrotnie dom traktuje nie wiem jak to określić jak coś strasznego leży cały dzień w legowisku wychodzi z niego tylko wtedy gdy wchodzę do pokoju żeby skryć się w jakąś dziurę wraca do legowiska jak siadam na dłużej do komputera lub przed telewizorem i się nie ruszam albo wychodzę z pokoju .Sama do mnie nie przyjdzie uchyla się ze strachem przed moim dotykiem .Domownikom nie daje się dotknąć gryzie jeśli któryś próbuje, smakołyk na przekupienie zje z ich ręki i to wszystko na co pozwala.Trochę radości okazuje na spacerach ale nie mogę reszty życia spędzić na dworze kiedy nic jej nie wystraszy a zdarza się to bardzo rzadko bo ciągle się wszystkiego boi najmniejszego szelestu,potrafi się nie wysikać jak się przestraszy a najczęściej zdarza się to na wieczornym spacerze.Nie mam z nią gdzie chodzić bo wkoło bloków zawsze są jakieś hałasy.Nawet je tylko nocą jak kładę się spać gaszę światło i leżę nieruchomo.Moim zdaniem po kilku miesięcznej obserwacji Zojka powinna trafić do domu z ogrodem gdyż za dużo czasu spędziła czasu na wolności.Funia straszy mnie uśpieniem ale może byście poszukali jej właśnie takiego domu z ogrodem. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziękuje Wszystkim za dodawanie mi otuchy.POZDRAWIAM. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niestety moja rodzina nie jest skora do współpracy.Czekam na namiary do tego behawiorysty. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
NA POPRAWĘ NASTROJU[video=facebook;270212026333122]http://www.facebook.com/video/video.php?v=270212026333122[/video] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Funiu opisałaś moją sytuację dokładnie jaka jest.Dzięki że mnie wyręczyłaś.Wasze rady są cenne ale co z tego rodzina najbliższa się do nich nie stosuje.Najgorsze boję się że mogłaby ugryść wnuczkę,jak to zrobiła z córką.Błędne koło. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[video=facebook;268360829851575]http://www.facebook.com/video/video.php?v=268360829851575[/video] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
************* -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
pomyłkaaaaaaaaa -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mmmmmmmmmmmmmmmmmm -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Spróbuję zastosować się do rad Dusje zobaczymy co z tego wyniknie.Diękuje za wsparcie.POZDRAWIAM -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Na razie nie oddam zojki. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mam problem z Zojcią ,jest dalej bardzo strachliwa najgorzej jest na wieczornym spacerze,są wakacje dzieci długo ganiają po dworze nawet do 24.Zojka potrafi chodzić 2 godziny i się nie wysika, nie ma spokojnego miejsca wokół bloku i w rezultacie czasami przychodzę z nią do domu po 24 bez sikania do rana .Już nie wiem co robić żeby tak się nie bała.POZDRAWIAM -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Och zawsze tak różowo to nie jest, ciągle się wszystkiego boi,ale jestem szczęśliwa z tego co zdobyłam.POZDRAWIAM -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zojeczka ze swoją Pańcią[[IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/103/cimg2234__833257.jpg[/IMG] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj jak wróciłam ze sklepu to Zojeczka wprawiła mnie w szok swoim powitaniem ale z daleka.Mam nadzieję że w końcu nadejdzie ten dzień że podejdzie do mnie z powitaniem.POZDRAWIAM -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Handziu pisałam już że rezygnuję z pieniędzy na rzecz innych zwierzaków.Pozdrawiam -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Zojcia dzisiaj miała ściągane szwy,wszystko jest ok.Za miesiąc wirusówki.POZDRAWIAM -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/103/cimg2191__137985.jpg[/IMG][IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/103/cimg2192__461185.jpg[/IMG][IMG]http://s1.zmniejszacz.pl/103/cimg2193__825359.jpg[/IMG] -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest lepiej ale ciągle jest bardzo nieufna,jak się wystraszy to głaszczę ją i jest lepiej.Na razie toleruje tylko mnie. -
Dramat Zojki! Brak postępów w socjalizacji! Co dalej?
gabrisia1 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Sterylki nie mogła mieć w schronisku ze względu na zapalenie pęcherza.U mnie też miałam z nią problemy gdy po ucieczce zachorowała na zapalenie gardła,może to dlatego po sterylce miałam z nią przez kilka dni problemy.Nie pisałam na watku szczegółowo o tym wgryzaniu się Zojki do rany bo byłam zbyt padnięta pilnowaniem Zojeczki żeby nie zrobiła sobie krzywdy.Teraz jest już lepiej.