Jump to content
Dogomania

misiadg

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by misiadg

  1. A ja dalej podpytuje jak tam Baścik się miewa...?
  2. ha, ale byłoby fajnie jakby Albinek miał domek, w dodatku z towarzyszką psią :D trzymam mocno kciuki
  3. No a jak tam Baścik tak w ogóle :P? kiedy wyprowadzka z piwnicy :D?
  4. No właśnie jak tam Baściorek :D bazarek się skończył to trochę kasy wpłynie :cool3:
  5. [quote name='necianeta89']Filmik: [video=youtube;LB0omMfTlU0]http://www.youtube.com/watch?v=LB0omMfTlU0[/video] i foto z komórki :) [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3033/imag0125jk.jpg[/IMG] Zaraz zrzucę foty z aparatu i też wkleję :)[/QUOTE] Jak kuśtyka z tą łapą i tylko uszy się kręcą :D kochany słodziak, oby łapka się wygoiła jak najlepiej:roll:
  6. Przystojniak :loveu: Tylko gdzie Twój domek :(
  7. Ja zaglądam do Wojtusia uroczego :evil_lol: widać że skóra lepiej, a jak już będzie całkiem wyleczony to przystojniaczek zamieni się w mega przystojniaczka :cool3:
  8. świetna wiadomość :multi:
  9. Oj to niedobrze, że Baścikowi coś wyskoczyło :( i czekamy na relację ze ściągnięcia szwów:D
  10. [quote name='łolkiee']a proszę samamu ocenić:) http://www.youtube.com/watch?v=mRGzvJ2TOs0 no super, widać że samopoczucie lepsze u Baścika, a jak grzecznie przy nodze nie oddala się zbytnio i ogonkiem merdnął :D miło go widzieć w lepszym stanie, oczka już weselsze
  11. Tak myślałam, że to zmęczenie, ale odczułam lekki niepokój że może coś z psiakiem nie tak :P Pomalutku do przodu i już będzie tylko lepiej, głęboko w to wierzę :multi: Buziaki dla Basta:loveu:
  12. [quote name='necianeta89']A ogólnie robiąc bazarek pstrykłam też zdjęcie Kornelowi/Korkowi :) Smacznie chłopak spał między gryzieniem gazety a gryzieniem pudła ;)[/QUOTE] :loveu:Cudowny przystojniak :loveu:
  13. co tak zdawkowo :(? w niedziele sonek ma zrobić bazarek dla Baścika :D
  14. Czy przystojniak się pakuje do nowego domku :P?
  15. hahaha widać po nim, że jest uroczy bez dwóch zdań ! Korek pasuje :D
  16. ja tu zaglądam od początku do uroczego Kornelka tylko się nie wpisywałam, prawdopodobnie 50% zysku z bazarku mojego będzie dla Kornela/Kodiego :) ale jak to będzie pewne na 100% to wtedy napiszę (bazarek się dopiero tworzy)
  17. z tego co wiem to sonek już go przygotowuje więc może niech tak zostanie bo ja jeszcze nie do końca płynnie ogarniam dogo :P
  18. [quote name='feliksik']martwi mnie ten zastój w adopcjach[/QUOTE] to pewnie przez wakacje :(
  19. luka ja cały czas mowie o jednym i tym samym, ale fizycznie on nie jest jeszcze zrobiony ( z ciuchami ode mnie), tylko zastanawiam się czy dzielić zysk czy nie, więc jak myślicie dziewczyny te które czuwają nad jego finansami :>?
  20. wiem, wiem nawet na nim licytuje, ale mowa o bazarze z rzeczy które ja mam na niego przeznaczone :D
  21. a kiedy Bast ma mieć ściąganą resztę szwów? co do bazarku to ja rzeczy daje z myślą o Baście, gdyby okazało się że nie jest źle z jego finansami to można by trochę grosza sypnąć innemu psiakowi, natomiast Bast jest priorytetem.... w sumie mógłby już ruszyć gdyby nie problem z decyzją czy dzielić zys czy nie :roll:
  22. Ok, już wysyłam maila z fotkami, w takim razie jak podliczycie Basta to podejmiemy decyzję, buziory dla Baścika :D
  23. hm no ja mam tylko ciuchy, część nowa, część raz ubrana, nie żadne szmatki, ja sama nie ogarnę zrobienia bazarku więc jesli ktoś chętny się podjąć proszę o info bo opisy już zrobione...
  24. Chciałam powiedzieć, że foteczki na bazarek dla Basta porobione, do wieczora zrobię opisy, napiszcie proszę komu wysłać fotki.... a propos off topa może 30% przekazać na Kornela, co o tym myślicie ? z tego co widzę fundusze Basta są na + a Kornel nie ma nic, a jest uroczy...
  25. Wojownik mały, oj coś o tym wiem bo mój też w deseń JRT i praktycznie nie lubi żadnego psa większego od siebie, za to kocha suczki :D :cool3: Domku dla Albinka gdzie jesteś....:roll:
×
×
  • Create New...