Jump to content
Dogomania

Maria1957

Members
  • Posts

    2242
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maria1957

  1. ... i ja zajrzałam do Kolczyka - pogłaskać, pomiziać Kolczyka ode mnie ...
  2. Pusia - słodki pyszczek a kicia też śliczna ...domowa czy podwórzowa?
  3. [quote name='Mysza2']Witaj:):):) Bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu: U Maciusia na szczęście coraz lepiej, ja to nieśmiało marzę że my mu jeszcze domek znajdziemy jak całkiem wydobrzeje:)[/QUOTE] Byłoby wspaniale :roll: - to ja już zacznę kciuki trzymać :thumbs: i za zdrówko Maciusia i jego przyszły domek ...;)
  4. Zaglądam do Maciusia - jak się miewa psiaczek - miziaczki dla Maciusia.
  5. ...a jaki słodki buziaczek był na koniec filmiku ... trzymam mocno kciuki za Patrola:thumbs:
  6. Czekam na wyniki testowania sunieczek "na koty"...:kociak: i na fotki też ...mam nadzieję, że to był jedyny taki wybryk ...:puppydog:
  7. [quote name='Marlena:)']Stado zagryzło dzisiaj kota... Tym samym ich życie zawisło na włosku :shake: Dzięki Przyjaciółom z Sandomierza psy nie zostaną zabite i trafią do Przytuliska na Wiśniowej. Panuje tam parwo, ale miejmy nadzieje, że sunie się nie zarażą. Życie jest okrutne :shake: Tym samym jedna z suczek najprawdopodobniej straciła szanse na dom u Marii1957, która posiada dwa koty (w tym jednego z Tarnobrzega).. Bardzo prosimy o wsparcie dla Przytuliska, które przyjmuje te piękne skrzywdzone psy.... wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194061-SANDOMIERZ-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach...-w-DT[/URL]..[/QUOTE] .... przeczytałam i zawiodłam się na sunieczkach...:shake: a czy w tym przytulisku są koty .... może jak trochę pożyją z kotami to je zaakceptują/ ... czy to niemożliwe?:???:
  8. Zaglądam do Maciusia choć finansowo tak niewiele mogę:shake: :puppydog:w tej chwili - kilka złotówek jednorazowo ... i proszę nr konta. Będę zaglądać do Maciusia - bidul straszny ...a człowiek tak niewiele może ,,,
  9. To co czytam jest bardzo budujące. Dobrze, że Kolczyk jest szczęśliwy i oby jeszcze przez wiele lat... Miziaki dla Kolczyka.
  10. Zajrzałam :roll: - śliczny psiak !!! Nie mnie się tu wypowiadać :oops: nie mam doświadczenia moje psiaki wcinają ale za to kocica to przegięcie - ta to dopiero jest problemowa - to co smakuje dzisiaj już jutro nie, tabletek nie tyka (kupiłam jej takie na sierść) a wmieszane w żarełko to z kolei żarełko nie tknięte, bez pieszczot nie ma posiłku ( wracam z pracy to to co było rano w miseczce jest nadal - zje dopiero jak wypieszczę choć chwilkę), w kwestii zabawek i miejsca do leżenia też problemy ... Miejmy nadzieję, że u Patrola to przejściowe problemy z niejadztwem i lada moment wszystko wróci do normy. Pogłaskać Patrola ode mnie.
  11. [quote name='eliza_sk']Mari - dziękujemy. A jak u Ciebie z decyzjami - podjęliście coś ? [LEFT][COLOR=blue][B][FONT=Verdana]Stowarzyszenie Obrona Zwierząt[/FONT][/B][/COLOR][/LEFT] [COLOR=blue][B][FONT=Verdana]ul. 11 Listopada 29[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]28-300 Jędrzejów[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Alior Bank 75 2490 0005 0000 4500 7398 2092[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] Nie :puppydog: dalej szukam tego swego mi przeznaczonego ON lub DON, który gdzieś na pewno jest i prostuję męża w jego przekonaniach co do adopcji psa ...:placz: i szukając błądząc po Dogo wspomagam psiaki ... jak mogę :roll: ... i już zrobiłam przelew ...:multi:
  12. ... zajrzałam i doznałam szoku ...:crazyeye::shake: ... biedak ... ale oglądając filmik widać, że sobie radzi - nie mam żadnego doświadczenia w tym zakresie , myślę jednak, że wszystko będzie dobrze - nie mogę wiele ale kilka kropelek złotówek Patrolowi przeleję - proszę nr konta i dla Patrola miziaki i pogłaski ... ... a temu co doprowadził do takiego stanu rzeczy to bym ...:mad:
  13. Zajrzałam do Kolczyka - miziaki dla niego !!!
  14. I dobrze, że mu dobrze ... miziaczki dla Kolczyka.
  15. ... zajrzałam, poczytałam i poparzyłam na słodkie psinki ...
  16. Zaglądam - myślałam, że znajdę dobre wieści a tu bez zmian ... ... nie każdy mający dwie nogi to człowiek ... Może kiedyś prawda o tym zdarzeniu wyjdzie na jaw ... miejmy taką nadzieję. malutka Tika: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214633-Tika-dwa-tygodnie-chodzi%C5%82a-po-wsi-i-%C5%BCebra%C5%82a-o-jedzenie...-Teraz-jest-w-schronie.?p=17699903#post17699903"]http://www.dogomania.pl/threads/2146...3#post17699903[/URL] Didi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213074-Pi%C4%99kny-trikolorowy-Didi-prosi-o-pomoc-w-szukaniu-dt-ds-a-g%C5%82%C3%B3wnie-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu?p=17489787#post17489787"]http://www.dogomania.pl/threads/2130...7#post17489787[/URL]
  17. Czy u Was się nic nie dzieje, żadnych wiadomości ... !!! ??? Nikt nie zagląda?
  18. ... obietnica wypełniona - skromne złotóweczki przelane - teraz będę zaglądać do Kolczyka i oczywiście jak sytuacja materialna pozwoli to i nowe złotóweczki przeleję ... Zajrzę jeszcze na bazarek do sonek666 - tam też dla Kolczyka - tylko nie wiem czy dla mnie ...? i miziaki dla Kolczyka
×
×
  • Create New...