Dzień Dobry wszystkim! Wszystko u nas wporządku, albo mi się zdaje, albo Polar się troche zaokrąglił po boczkach... ;) W sumie taki też był cel, bo żebra na wierzchu... Jeśli chodzi o babcie to taka była rozmowa...
A jak po kota przyjadą?
Przecież nikt po niego nie przyjeżdża, niech siedzi...
A jak przyjadą to co?
(Chwila ciszy...) NIE WKU****J MNIE.
I se poszła :)