Pędzą sanie po asfalcie
No bo śniegu ni ma.
Renifery są wqr….,
Co to jest za zima?
Nie ulepisz już bałwana
Możesz nim się ostać.
Wciąż latając po marketach
by prezenty dostać.
Nie zapomnij o rodzinie
przyjaciołach, wrogach.
I o obcym nieznajomym
w Wigilię przy stole.
Nie smuć się, nie marudź,
nie grymaś, nie narzekaj, nie stękaj,
Ciesz się chwilą, bierz garściami.
Rozdawaj swe serce.
Życzą...
Żwirek, Polar, Guby, Mysior, Andrzej, Młody, Ciciunia, Bezogona, druga Bezogona, Ja, Babcia i Dziadek! :) ELOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!
Pamiętajcie kobiety... "Pójdzie w cycki..." :)