Uff..jakie to szczescie ,ze poszlas Kajko na tego grila i ze Sabulek uparzyl sobie wlasnie pana doktora do zabawy.,ze ten zauwazyl te ropnie i zaraz przecial ..Z pewnoscia to wielka ulga dla Sabci jak ta ropa z niej wyszla.:roll:Cmokaski dla naszej dzielnej suni .:loveu::buzi: