[quote name='danavas']Fox jedzie we wtorek
o 2 wyjezdzają z dt gdzieś około 4 rano ja dołączę.... zapłatę za paliwo mamy odroczoną do 1-go...zawsze coś;) ja mogę pożyczyć na behawiorystę, ....ale dopiero jutro bede dzwonić, nie wiem czy termin przypasuje.....będziemy w Chorzowie 6-7 rano....no ale poszukam....[/QUOTE]
Foxiu ..we wtorek wielki dzien ..:lol:.