Piekny Laurnik jak to sie mowi " na zlosc mamie odmraza sobie uszy" .Tak demomnstruje swoja milosc do Kajki ...Swoja droga to wzruszajace ,ze pies w akcie rozpaczy potrafi pokazac ,ze za rozlake ukaze pancie po swojemu .Utul Kajciu to piekne ,madre pysio ode mnie ....
[IMG]http://www.gbheld.com/upload/2d9816a9.gif[/IMG]