[quote name='zoja.']Astro znów w przytulisku :((( Doświadczonego domu mu trzeba, fanatyka rasy, wielkiego miłośnika psów... Gdzie go szukać? :([/QUOTE]
No nie, biedny chłopak :( ma pecha..... dlaczego znowu ktoś go oddał ?
[quote name='oska1983']poleciala moja deklaracja za 3 mce. CHyba jakieś zaległości mi się porobily :/[/QUOTE]
Dziękuję slicznie :)