Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. dziękuję za wpłaty na czerwiec Aimez_moi i Poziomka :)
  2. [quote name='Aimez_moi']Kurcze.....fajna dziewusia co nie?[/QUOTE] Śliczna jest :) I już ponoc są chetni do adopcji. Trzymamy kciuki. Ale najpierw sterylka.
  3. ze skarbonki labkowej poleciał grosik dla dziewczynki
  4. Śliczna dziewczynka :) oczywiście że ją wspomożemy.
  5. [quote name='zoja.']jest dobrze!... oby na zawsze -a na to się zanosi :)[/QUOTE] No to chyba sie cieszę :)
  6. Śliczne fotki znad morza :) aż zazdroszczę bo u mnie chyba w tym roku wyjazdu nie będzie
  7. [quote name='zoja.']nie chcę zapeszać, wiec tylko tyle: Astro w DS u miłośnika rasy.[/QUOTE] Aż boję się cieszyć ... trzymam kciuki za Astro. Mój labek to przeciwieństwo Astro. Może sam siedzieć w domu 10 godzin i nic nie ruszy, nic nie zniszczy.
  8. Dziękuję za wpłatę deklaracji oska1983 :Rose: i What May NN za wplatę 31 zł dla labków od Labi która znalazła domek :Rose:
  9. Najlepiej gdyby poszedł do DT ze szkoleniem. Ale gdzie taki znaleźć..... Chłopak prawie bez szans na domek.
  10. [quote name='zoja.']Astro znów w przytulisku :((( Doświadczonego domu mu trzeba, fanatyka rasy, wielkiego miłośnika psów... Gdzie go szukać? :([/QUOTE] No nie, biedny chłopak :( ma pecha..... dlaczego znowu ktoś go oddał ? [quote name='oska1983']poleciala moja deklaracja za 3 mce. CHyba jakieś zaległości mi się porobily :/[/QUOTE] Dziękuję slicznie :)
  11. Chyba juz znalazłam wątek :)
  12. Ot i rozporządziła :) Labki dziękują. Czy mogę prosić o watek Stelli ? Zaglądnę tam.
  13. Labki chcą kasę ale jak Stella ma mało pieniędzy to niech idą do niej :)
  14. Zapraszam do podrzucania i jak się coś spodoba to do kupowania :) Większość fantów podarowała nasza kochana [B]dana [/B]:Rose: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252871-LETNIE-CIUSZKI-i-BI%C5%BBUTKI-na-skarbonk%C4%99-labkow%C4%85-i-Nesia-do-16-05-g-20-00[/url]
  15. Dziewczyny, jeśli Stella jest w potrzebie to przekażcie dla niej całą sumę. Co prawda podałam juz nr konta What May NN ale myslę ze labki dadza sobie radę. Przekażcie całość dla Stelli. Niech jej też sie poszczęści. I trzymam moooocno kciukasy za Labi. Dopiero doczytałam :) I poproszę o podrzucanie :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252871-LETNIE-CIUSZKI-i-BIŻUTKI-na-skarbonkę-labkową-i-Nesia-do-16-05-g-20-00[/url]
  16. Dziękuję ślicznie Aimez_moi i Poziomka za wpłatę stałych deklaracji :Rose:
  17. [quote name='jolam'] http://www.dogomania.pl/forum/threads/251615-CZekoladowy-Lab-w-DT-z-schroniska-szuka-domu-POTRZEBNA-POMOC-FINANSOWA-NA-KARMĘ Bizon któremu pomoglismy już znalazł domek :) Teraz szykujemy kolejnego do pmocy ;)
  18. Dana, toż musisz wygladać jak kobieta z przemocy w rodzinie :crazyeye: wpółłczuję :calus:
  19. Rachunek za szczepienia Neśka - 60 zł [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/336/7491bf7bcaf3b2c8med.jpg[/IMG][/URL] A tutaj pozdrowienia od Świątecznego Neśka Zajączka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/337/205db082a78d8f71med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jestem na zaproszenie, będę tu zaglądać. Psiaka strasznie szkoda.
×
×
  • Create New...