-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
dzisiaj w sumie to mamy już pojutrze ;-) no i ..... ? -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Tak myślalam :-) że DT się zakocha i Go nie odda. Super by było :-) Trzymam kciuki -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
A co tu taka cisza ;-) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Co nowego u Biszkopta ? -
[quote name='gryf80']jeśli pies ma schudnąc to nie może dostawac rzadnych przekąsek.tylko woda nie ma kalorii[/QUOTE] Może dostawać przekąski typu marchew (27 kcal w 100g). Oczywiście nie kilogramami. Jeżeli dostanie małą marchewkę to tylko wspomoże jego trawienie. Karma weterynaryjna no i ruch. Mój schudł 11 kg.
-
Polecam Purinę Veterinary OM. Dawka dzienna 300 g podzielona na 2 porcje. Jeżeli przekąski to np. marchewka, jogurt light lub buraczek jeśli psiak toleruje. I jak może to niech jak najwięcej pływa. Niedługo woda będzie coraz cieplejsza :-)
-
zapiszę sobie i poczytam w wekeend bo ciekawie bardzo piszecie :-)
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
A jaką figurkę ma :-) fiu, fiu -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Cudny z niego chłopak :loveu: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
jolam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Dobre wieści :multi::multi::multi: bardzo cieszą :loveu: -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Ha, czyli normalny labek :-) ideał normalnie ;-) -
[SIZE=2]BULI to biszkoptowy 7-8 letni labrador. Potrzebuje naszej pomocy. [/SIZE] [SIZE=2]Buli to jeden z 4 psów, które trafiły pod opiekę Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA po akcji likwidacji pseudohodowli. Został odebrany w wyniku interwencji z miejsca, gdzie psy przebywały w dramatycznych warunkach. Dotąd był tylko reproduktorem i ojcem kolejnych miotów, odkąd jest w DT, dostał szansę stać się po prostu psem, przyjacielem człowieka.[/SIZE] [SIZE=2]Okazało się jednak, że jest ciężko chory. [/SIZE] [SIZE=2]Diagnoza brzmi - Buli ma ciężką kardiomiopatię rozstrzeniowa wraz z utratą kurczliwości lewej komory, ścieńczeniem przegrody oraz ściany wolnej lewej komory, dużą niedomykalność zastawki mitralnej wywołaną poszerzeniem pierścienia zastawek, niedomykalność zastawki dwudzielnej. Rokowanie ostrożne. Taka jest diagnoza specjalisty. Bez kosztownego leczenia Buli nie ma szans na życie. [/SIZE] [SIZE=2]Buli choruje na serce przynajmniej od 3-4 lat. Paskudne jest to choróbsko bo prowadzi do wyniszczenia organizmu. [/SIZE] [SIZE=2]Jego leczenie, karma i wizyty u weterynarza to koszt 500-600 zł miesięcznie. Bez specjalistycznego leczenia nie ma szans na życie. [/SIZE] [SIZE=2]Jego wątek w Fundacji Pomocy Labradorom Prima [URL]http://www.fundacjaprima.pl/forum/viewtopic.php?t=2493[/URL][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1375/f65ed29480da8e60med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1421/5056326915e84365med.jpg[/IMG][/URL] Ze swoją przyjaciółką w DT [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1241/06a2670aaa0ce1b2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1431/40ff769b8139df55med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/1383/76caf4308ca68615med.jpg[/IMG][/URL]
-
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
No to niestety będzie kolejny labek, któremu trzeba będzie znaleźć dom ;-) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Zaprezentowałam Barrego vel Cookiego :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale lepiej niech się szybko zdecydują bo taki cudny ideał szybko znajdzie domek ;-) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Moi znajomi szukają labka ;-) czy mogę im pokazać Barrego vel Cookiego ? -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Dobre wieści :-) kamień z serca Czyli prawdziwy lab z niego, cieszy mnie to bardzo. Czekamy na fotki tego przystojniaka -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Też uważam, że to super pomysł :lol: TOZ powinien się wstydzić :mad: -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Joanna K.']To nie moja zasługa ;) ale wiem, że Cooki dzisiaj zacznie nowe, lepsze zycie !!![/QUOTE] To napiszcie coś o nowym życiu Cookiego :cool1: zżera mnie ciekawość :angryy: -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
jolam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Ależ masz piękny nowy nabytek :loveu: Jest młody, śliczny, pewnie szybko znajdzie domek ;) -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='some']napisze tylko tyle ze jest DT dla Cookiego. jutro prawdopodobnie zostanie zabrany z tego strasznego miejsca. wiecej napisze Joanna K. wieczorkiem ;)[/QUOTE] :loveu::multi::multi: kolejna szybka akcja :-) brawo dziewczyny [B]Joasiu :loveu:[/B] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
A teraz powróćmy do szukania domu dla Cookiego ;-) chociażby DT -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Kochana Ty nie zartuj, ryba zawsze psuje sie od glowy. Juz od dluzszego czasu TOZ ma nowa nazwe towarzystwo wzajemnej adoracji. Proponuje wyslac zdjecia do TVN uwaga, z mala uwaga, moze podjela by sie tego mariamc, ma doswiadczenie juz w tej materii.[/QUOTE] Nie żartuję. Trzeba zrobić z tym porządek. Za dużo tych towarzystw wzajemnej adoracji i udawania że się pomaga psom. -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
tylko to nie Gosia robiła bazarki....więc potrzebna w końcu jasność. No i mam nadzieję że ta wpłata z bazarku dla Baryłki wpłynie do lecznicy :-) -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']z tego co wiem to kasa z bazarku miala isc na zakup karmy...ale najlepiej jak Gosia o tym napisze[/QUOTE] Z tego co wiem to na zakup karmy poszła kasa z tego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221175-KONIEC-rozliczenie[/URL] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Ja bym to podała do gazety ogólnopolskiej i do TV też ogólnopolskiej. Sorki ale jestem w szoku :shake: Towarzystwo Ochrony Zwierząt - śmiech normalnie :-( A może zainteresuje się tym TOZ w Warszawie. No jakieś kierownictwo nad Szczecińskim musi chyba być ?