Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. [quote name='BUDRYSEK']nie ma odezwu z ogłoszeń :([/QUOTE] To dopiero jeden dzień ogłoszeń. Trzymam kciuki.
  2. Zrobiłam ogłoszenia na kilku portalach, jutro wieczorkiem jeszcze trochę dorobię ;-) [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] - z opóźnieniem [URL]http://tablica.pl/oferta/adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-domu-na-zawsz-ID1K2Dz.html[/URL] [URL]http://zywiec.lento.pl/adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny,631085.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-21352071.html?h=1b86db6bc648f1c6[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,63305,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/ADI---piekny-biszkoptowy,-mlody,-grzeczny-labrador-szuka-DOMU-na-zawsze-id51981.html[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=51482[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/132148/ADI---piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-DOMU-na-zawsze-/[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/132148/ADI---piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-DOMU-na-zawsze-/[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=4082[/URL] [URL]http://katowice.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny,id83f435jr297b6.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/ADI,75674[/URL] Dorobiłam jeszcze kilka ogłoszeń. Trzymam kciuki za super domek, musi się znaleźć :-) [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art28362,adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-domu-na-zawsze-.html[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/37/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/6850-ADI-pi-kny-biszkoptowy-m-ody-grzeczny-labrador-szuka-DOMU-na-zawsze-.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/833966906/tychy-ADI-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-DOMU-na-zawsze.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/adi-piekny-biszkoptowy-grzeczny-labrador-szuka-domu-na-zawsze/52974[/URL] [URL]http://tychy.kokosy.pl/zwierzaki/psy/65348.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=114222&title=adi-piekny-biszkoptowy-mlody-grzeczny-labrador-szuka-domu-na-zawsze[/URL] [URL]http://www.przygarnij.pl/index.php?action=SHOW&id=4432[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/adi_piekny_biszkoptowy_mlody_grzeczny_labrador_306532.html[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/5172478[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/45911/adi---piekny-biszkoptowy_-mlody_-grzeczny-labrador-szuka-domu-na-zawsze/[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/231702[/URL]
  3. Piękny ten Adi :-) Zacznę robić ogłoszenia dzisiaj, może jutro Go ktoś wypatrzy ;-)
  4. Jutro wieczorkiem zrobię ogłoszenia. Więc jeszcze jakby co to możesz dopisać do tekstu ;-).
  5. [B]Budrysek[/B], może zrobię mu ogłoszenia ? Jeśli tak to potrzebuję tekst do ogłoszeń bo beztalencie w układaniu tekstów jestem. No i kontakt i miejsce pobytu tzn. miejscowość.
  6. Ciekawe co u Alfika ? Moje cudo dzisiaj szalało nad jeziorem i niestety opuszkę na łapie sobie rozciął. Woda utleniona, tribiotic poszły w ruch i teraz z obandażowaną łapą chodzi. Kurcze a wszystko przez to że ludzie wyrzucają denka od puszek i butelki gdzie się da a kosze na smieci stoją 10m dalej :-(
  7. ja dezynfekuję wodą utlenioną i smaruję tribioticem albo maxibioticem, zależy co mam pod reką bo skład mają chyba taki sam tylko inna firma je produkuje
  8. mądry chłopak :-)
  9. Trzymam kciuki
  10. Ja też ......
  11. Gdzie podziała się nasza Ania ? Weekend się skończył a jej nie ma ;-)
  12. Piękny, wyluzowany facet z niego :-)
  13. [quote name='Norel']No tak...miski zajumali...:roll: oby burek któremu się trafią dostał w nich coś lepszego niż tanie biedronkowe wióry-bo od tego chłamu lepsze juz resztki z obiadu.Byłam ostatnio w takim tanim dyskoncie i zadumałam się nad tym, co ludzie uważają za "dobre" dla swoich piesków....[/QUOTE] Oj tam, moja znajoma cały czas karmi swoją labkę puszkami z biedronki i jeszcze mnie namawia do kupienia bo 800 g to tylko 4 zł :-) i jest oburzona że mi się nie chce iść kupić tej puszki dla mojego psa ;-) [quote name='tu_ania_tu']kurcze, pewnie mała juz daleko :([/QUOTE] może ona już siedzi w jakimś okolicznym schronisku
  14. Kurcze, biedna sunia, ciekawe gdzie jest.
  15. Co słychać w szczecińskiej skarpecie ?
  16. To nie daj boże wróci do Polski. Może to jest jego szansa..... nigdy nie wiadomo. Skoro facet ma dom pod Poznaniem to chyba w nim bywa. Można by z nim jakiś kontakt utrzymywać jeśli będzie chciał oczywiście.
  17. Aniu, kurcze jestem spłukana łącznie z debetem i nie mogę wspomóc Alfika finansowo. Ale mogę zrobić mu pakiet ogłoszeń (jeśli takich nie ma) no i jeśli trzeba to może jakiś mały bazarrro zrobię ?
  18. Może jednak uda się ją jakoś złapać. Biedna sunia :-(
  19. oj czekamy :-)
  20. zaglądam do chłopaka
  21. [quote name='cancer43']Witam szanowne ciotki. Kilka dni temu przyjechał do mnie kurier z przesyłką,kiedy zobaczył mój psi inwentarz,zaczęliśmy rozmawiać o psach i on mówił że marzy o labradorze,nie chce kupować z pseudohodowli a na rasowego go nie stać. Tak sobie pomyślałam że może coś dla niego znajdziecie,chłopak mieszka z narzeczoną w Szczecinku w domu z ogrodem. Podaję do niego nr tel. 534 367 999 .Aha,chłopak ma na imię Mariusz[/QUOTE] O ile dobrze kojarzę to w Szczecinku w schronisku był labek biszkoptowy. Może jeszcze jest ..... i czeka.Niech Mariusz zadzwoni i się dowie. Do adopcji jest biszkoptowy labrador w schronisku w Wojtyszakch. W schronisku w Łodzi i niedaleko Piły są do adopcji labradory czarne. Jeśli Mariusz jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt na pw.
  22. Suni z postu 904 nie ma juz w schronisku. Robiłam dla niej ogłoszenia. Wysłałam do Was pw dotyczące suni z postu nr 922 (czekoladowa labradorka w schronisku w Łodzi) czy mogę liczyć na odpowiedź ?
×
×
  • Create New...