Jump to content
Dogomania

kudlataja

Members
  • Posts

    914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kudlataja

  1. Witam. Dziś usłyszałam, że lubelszczyzna słynie na zachodzie kraju ze znieczulicy wobec zwierząt, ale to co zrobiono Sabie to już nie tylko obojętność, to okrucieństwo. Mam nadzieję, że szybko znajdzie spokojny kąt dla siebie i dużo miłości, bo tylko tego jej chyba trzeba po takich przejściach. Pozdrawiam.
  2. Witam, brak mi słów patrząc na aktualne zdjęcia Wery, czy to rzeczywiście ona? A jaki grubasek, wzruszyłam się normalnie. Pozdrawiam.
  3. Poprzednie rozliczonko jest na stronie 30, jakby ktoś potrzebował:lol:
  4. Ostatnie wpłaty: Handzia 10 zł (23.05) Celebrinfea 30zł (09.06) Czyli obecny stan konta Werki to 2389,16 zł. P.S. Oglądałyśmy ostatnio z Krystyną aktualne zdjęcia Wery i nie mogłyśmy uwierzyć, że to ten sam pies. Niesamowite ile może zdziałać dobra opieka i troska, niby oczywiste a jednak niesamowite! Pozdrawiam
  5. Witam. Nie mogę znaleźć tej Wpłaty bazarkowej. Staram się na bieżąco wszystko zamieszczać. Przepraszam jeśli nie robię tego tak często jak waszym zdaniem powinnam. Nadal szukam tej wpłaty.
  6. Serce się raduje na widok zdrowiejącej Wery. Pozdrawiam :-)
  7. Witam, Oto aktualny stan konta Werki: Andrzej_H 20zł (26.04) Agnieszka_K 455zł (06.05) pieniądze z allegro Iwona_S 10zł (02.05) CELEBRINFEA 30ZŁ (02.05) Łącznie Werka ma teraz u mnie 515+1834,16zł= 2349,16zł :-) Pozdrawiam [quote name='kudlataja']Witam. Zamieszczam kolejne wpłaty: Anna_P 231,16zł - 8zł za przelew zagraniczny =223,16 (18.04) Katarzyna_J 50zł (18.04) Jowita_B 30zł (18.04) Edyta_R 50zł (20.04) diana79 112 (bazarek 20.04) razem 465,16zł Czyli w sumie Werka ma już 1834,16zł :-) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim wpłacającym[/QUOTE]
  8. Witam. Zamieszczam kolejne wpłaty: Anna_P 231,16zł - 8zł za przelew zagraniczny =223,16 (18.04) Katarzyna_J 50zł (18.04) Jowita_B 30zł (18.04) Edyta_R 50zł (20.04) diana79 112 (bazarek 20.04) razem 465,16zł Czyli w sumie Werka ma już 1834,16zł :-) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim wpłacającym [quote name='kudlataja']Witam Oto nowe wpłaty i już się poprawiam i umieszczam daty zaksięgowania: Iwona_S 10zł (18.04) Pola_G 50zł (18.04) Maja_D 19zł (18.04) Tomasz_M 50zł (18.04) Barbara_R.K 60zł (18.04) Joanna_Cz 50zł (15.04) Klaudia_Z 20zł (15.04) Anna_M 100zł (15.04) Justyna_S 100zł (14.04) Arkadiusz_B 10zł (14.04) Justyna_K 30zł (14.04) Joanna_B 20zł (14.04) Razem 519zł+850( z poprzedniego rozliczenia)=1369zł :-) Mam nadzieję, że nikogo nie przegapiłam. Cudne te zdjęcia Wery, bardzo za nie dziękuję, jej los leży mi na sercu. Pozdrawiam[/QUOTE]
  9. Witam Oto nowe wpłaty i już się poprawiam i umieszczam daty zaksięgowania: Iwona_S 10zł (18.04) Pola_G 50zł (18.04) Maja_D 19zł (18.04) Tomasz_M 50zł (18.04) Barbara_R.K 60zł (18.04) Joanna_Cz 50zł (15.04) Klaudia_Z 20zł (15.04) Anna_M 100zł (15.04) Justyna_S 100zł (14.04) Arkadiusz_B 10zł (14.04) Justyna_K 30zł (14.04) Joanna_B 20zł (14.04) Razem 519zł+850( z poprzedniego rozliczenia)=1369zł :-) Mam nadzieję, że nikogo nie przegapiłam. Cudne te zdjęcia Wery, bardzo za nie dziękuję, jej los leży mi na sercu. Pozdrawiam [quote name='Agnieszka_K']Funia wrzuć może w 1szy post to co już zaksięgowane [B] deklaracje stałe:[/B] celebrinfea 30zł Agnieszka_K 10zł Handzia 10zł Noemi1 10zł azalia 20zł [B]deklaracje [/B][B]jednorazowe:[/B] Gajowa 50zł anula42 300zł bela51 15zł gryf80 10zł Iza_R 15zł Barbara_C 50zł Anna_Ł 30zł Aleksandra_Ba 30zł Anna_Sz 10zł Marek_B 30zł Aleksandra_Bo 65zł Ewa_Ł 20zł Ewa_Rz 90zł Gonia13 30zł Anna_K 25zł Edyta_Z 25zł Agnieszka_K H 50zł paliwo to 50zł, czyli Wera w chwili obecnej ma 850 zł na koncie prywatnym i może dopisz, że sunia już jest w hoteliku[/QUOTE]
  10. To mój poprzedni mail z wpłatami [quote name='kudlataja']A więc jest tak: Iza_R 15zł celebrinfea za kwiecień 30zł Onka 10zł Agnieszka_K deklaracja 10zł Handzia 10zł Anna_O 100zł +200zł Gajowa na leczenie Wery 50zł Rozumiem, że wszystkie wpłaty są na Werę, bo różnie były opisane, nie ma też adnotacji czy to deklaracje stałe czy jednorazowe.[/QUOTE]
  11. Proszę o informacje na temat Wery!
  12. Witam, oto bieżący bilans wpłat: Barbara_C 50zł Azalia 20zł Anna_Ł 30zł Aleksandra_Ba 30zł Anna_Sz 10zł Marek_B 30zł Aleksandra_Bo 65zł Ewa_Ł 20zł Ewa_Rz 90zł Gonia13 30zł Anna_K 25zł Edyta_Z 25zł Agnieszka_K H 50zł Razem 475zł+425zł=900zł Moje paliwo to 50zł, czyli Wera w chwili obecnej ma 850 zł na moim koncie. Pozdrawiam
  13. Wysłałam funi na pw. IBaN to kod kraju który trzeba umieścic przed numerem konta, dla Polski to PL
  14. Czy może mi ktoś powiedzieć co dalej z tymi pieniążkami, jak je przekazać i komu? Będę na bieżąco monitorowała wpłaty i informowała o nich.
  15. rzeczywiście to Anula42, nie zauważyłam na wydruku;-) a Iza_R to bela51
  16. A więc jest tak: Iza_R 15zł celebrinfea za kwiecień 30zł Onka 10zł Agnieszka_K deklaracja 10zł Handzia 10zł Anna_O 100zł +200zł Gajowa na leczenie Wery 50zł Rozumiem, że wszystkie wpłaty są na Werę, bo różnie były opisane, nie ma też adnotacji czy to deklaracje stałe czy jednorazowe.
  17. Na moje konto wpłynęły pierwsze pieniądze dla Wery, w sumie 425zł. Czy mam wypisać poszczególne wpłaty?
  18. dziękuję za zdjęcia, odetchnęłam z ulgą!
  19. Wkrótce zamieszczę informację czy wpłynęły jakieś pieniądze dla Wery na moje konto. Muszę pojechać do banku i aktywować konto internetowe, do tej pory nie było mi potrzebne, więc tego nie robiłam z braku czasu.
  20. Witam Muszę się wtrącić, bo Krysia jest "nieinternetowa" i sama nie może się bronić. Wczoraj próbowałam napisać posta na temat naszej wyprawy ale mnie wyrzucało ze strony. A więc z mojej strony wygląda to następująco. Nic złego nie widziałyśmy będąc w Chełmie. Krysię zdziwiły trochę te kojce i brak budy i to wszystko. Bardzo zaangażowała się w sprawę Wery i chciała aby suczka miała jak najlepiej. Zresztą ona mocno wczuwa się w sytuację zwierząt, którym pomaga. W kojcach rzeczywiście nie było psów, ale to chyba dobrze (i do takiego wniosku doszłyśmy w drodze powrotnej), bo przecież nie powinny w nich siedzieć w ciągu dnia tylko przebywać jak najwięcej na wybiegu. Gdy dojechałyśmy przywitały nas głośnym szczekaniem suczki właścicieli. Po umieszczeniu Wery w kojcu miałyśmy też okazję obejrzeć wybieg dla psów i odwiedzić suczkę zabraną wcześniej z interwencji ze Szczebrzeszyna, wyglądała dobrze i była zadbana. Właściciel poinformował nas o planach powiększenia wybiegu, już nawet ogrodził teren. Myślę, że Krystyna została po prostu źle zrozumiana, wyraziła tylko swoje wątpliwości co do tych kojców i tego że niewiele jest psów w hoteliku poza psami właścicieli. Dla mnie taka akcja to nowość, dużo się uczę o d Krysi i nie wiem jak powinien wyglądać taki hotelik. Myślę, że nie dzieje się tam psiakom krzywda, a warunki tam panujące każdy powinien ocenić sam. Moim zdaniem jest tam czysto i przyzwoicie i mam nadzieję, ze Wera dostanie dobrą opiekę i będą zamieszczane informacje na temat postępów w jej leczeniu. Jestem wdzięczna właścicielom hoteliku, że zgodzili się wziąć chorego psa i podjąć się leczenia, sytuacja Wery była tragiczna i wymagała natychmiastowej reakcji, co nie było by możliwe bez ich udziału. Takie też jest zdanie Krystyny. Pozdrawiam i czekam na informacje o Werze i może jakieś zdjęcia.
  21. P.S. Cała akcja przebiegła w miarę sprawnie, a sunia była niesamowita podczas tej podróży, rozglądała się jakby zadziwiona i zaciekawiona. Mam nadzieję że ten hotelik to dobre miejsce i właściciele będą informowali na bieżąco o postępach w leczeniu. Zadzwonię jutro do nich i dam znać jak minęła pierwsza noc Wery w nowym miejscu.
  22. Witam, Wera jest już w Chełmie, podróż zniosła bardzo dobrze i nie było żadnych problemów, mam nadzieję że dobrze się nią tam zaopiekują. Jest taka piękna i mądra choć zaniedbana do granic. Teraz najważniejszą sprawą jest leczenie a potem znalezienie jej kochającego domu, może w końcu doświadczy czułości i opieki, po latach nieszczęść. Żal było ją zostawiać, ale wierzę, że jej życie zaczyna się na nowo. Pozdrawiam, magda
  23. P.S Ludzie, u których jest sunia (Wera) nie robią nam problemów, więc wszystko powinno się udać. Jestem dobrej myśli.
  24. Właśnie wróciłyśmy od suni z Krystyną. Zawiozłyśmy jej jedzenie i dostała wodę. Ma coraz mniej sierści, ale już nas poznała i ucieszyła się na nasz widok, szczekała z daleka. W piątek zabieramy ją do Chełma moim samochodem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie. Dziękuję za pomoc wszystkim. Pozdrawiam,Magda
  25. Witam, Podaję numer konta dla suni. Będzie umieszczona w hoteliku w Chełmie, wszystko jest już ustalone, pozostaje tylko zorganizować transport. W tym tygodniu musimy ją zabrać z tego domu. Istnieje przypuszczenie, że sunia jest już w ciąży i sytuacja z dnia na dzień się pogarsza. Jutro pojedziemy do niej z Krystyną i napiszę coś więcej. PKO BP SA Oddział 1 w Zamościu 76 1020 5356 0000 1802 0053 2804 Z góry dziękuję za wszelkie wpłaty.
×
×
  • Create New...