Jump to content
Dogomania

kudlataja

Members
  • Posts

    914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kudlataja

  1. P.S Pozdrowienia i podziękowania również od Krysi, która zabrała Pomponika spod tego mostu.
  2. Witam, jaki wesoły pyszczek:). Piesek nie do poznania. Pozdrawiam
  3. Witam. Ale ja zorientowana jestem, hehe. Bardzo się cieszę, że Wera ma już dom. Nie do uwierzenia ta jej metamorfoza. Czy mam przelać pieniądze za tą ostatnią fakturę?
  4. Witam, nie mogę się doczytać jak sprawa adopcji Wery? Pewnie ciągle w toku. Krysia, która ją ze mną zabierała właśnie się niemalże popłakała na jej widok, oczywiście ze szczęścia. Jako że nie ma dostępu do neta dopiero teraz zobaczyła jakie postępy zrobiło leczenie Wery. Pozdrawiam i czekam na dalsze wieści. P.S. Nowych wpływów na konto Wery jak na razie nie było.
  5. Witam. Jestem po dłuższej przerwie, jak na razie stan konta Wery u mnie się nie zmienił. Ostatnie wypłaty to te do Chełma za hotelowanie i leczenie 424,50. Jak na razie żadnych nowych wpływów:( ale Wera przynajmniej wygląda cudownie i tak się pewnie czuje. Pozdrawiam wszystkich i jestem pod wrażeniem tego co robi dla Wery Agucha!
  6. Wspaniała wiadomość, teraz już będzie z górki:)
  7. Pozdrawiam wszystkich!
  8. Przelew zrobiony. Teraz pora na aktualizację stanu konta Wery: 2443,16zł-424,50zł=2018,66zł 2018,66zł+10zł (wpł.Handzia 01.09)=[B]2028,66zł[/B]
  9. Witam, zaraz zrobię przelew za hotelowanie. Dziękuję wszystkim za troskę:) Jestem pewna, że Wera znajdzie w końcu swoje miejsce, zbyt wielu osobom leży to na sercu by miało zakończyć się niepowodzeniem. Teraz najważniejsze jest prawidłowe leczenie. Trzymam kciuki za Werkę.
  10. Uf, zrobiłam przelew do lecznicy w końcu. Pojawię się pewnie jutro,pozdrawiam:)
  11. Witam, jestem, żyję i miałam dużo szczęścia w tym wszystkim. Rozumiem, że mogę już zrobić ten przelew na konto Pani Sylwi za hotelowanie (294,5zł) i 130 zł bezpośrednio na konto lecznicy, w sumie 424,50zł? Jeśli tak to zaraz to uczynię. Postaram się częściej bywać na dogo i zamieszczać bardziej na bieżąco wpłaty, chociaż do tej pory nikt się nie skarżył. Będzie to pierwasza wypłata jaką wykonam z konta Wery.
  12. Z tego co zrozumiałam będzie miała jutro ten rachunek, dla mnie to też zbyt pogmatwane wszystko. Spróbuję uporządkować, jeśli nie będę sobie z czymś radziła poproszę o pomoc. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa bazarków dla Wery i jak je rozliczć, ale chętnie się nauczę.
  13. P.S Stan konta Wery nie zmienił się od ostatniego mojego wpisu i na dzień dzisiejszy to[B] 2443,16zł.[/B] Ostatnia wpłata 16.08 Handzia 20zł deklaracji z lipiec i sierpień, o czym już wcześniej informowałam. Pozdrawiam.
  14. Dla mnie to zupełnie nowa sprawa takie zbieranie pieniędzy na koncie. Czuję dużą odpowiedzialność za fundusze Werki, dlatego poprosiłam o radę. Pani Sylwia dzwoniła do mnie dziś wile razy i nie wiedziałam co jej odpowiedzieć. Mogę odebrać od niej te rachunki i wrzucić jutro skany na wątek. Rachunek od Weta będzie miała przy sobie i mówiła, że wypisze fakturę za hotelowanie tylko musi wiedzieć na kogo ma ona opiewać. Nie wiem jak inni ale, ja jestem za jeśli się deklarujesz Agucha. Czy prześlesz w związku z tym swoje dane do mnie, czy bezpośrednio do P.Sylwi. Nie mam pojęcia co to znaczy, że ona nie może zamieścić tych rachunków na wątku, przekazałam tylko jej słowa. Mówiła również,że można skontaktować się z lecznicą i im bezpośrednio zapłacić. Nie rozumiem skąd tyle problemów z tymi płatnościami? Chcę tylko wiedzieć jak mam postąpić. Starałam się też, żeby z mojej strony wszystkie wpłaty były na bieżąco umiesczane. Jeśli ktoś nie jest zadowolony to chętnie przekażę fundusze Wery komuś kto się tym lepiej zajmie:/
  15. Jeszcze o czymś zapomniałam, P.Sylwia pytała na kogo ma zostać wystawiona faktura?
  16. Witam, zostałam poproszona o zrobienie przelewu za hotelowanie Wery i za leczenie (130zł), w sumie na kwotę 424,50zł, a nie tak jak mówiłam wcześniej na 460 zł. Musiałam się przesłyszeć w rozmowie z Panią Sylwią. W dzisiejszej rozmowie zaproponowała żebym podjechała po rachunek jutro do niej do pracy, gdyż jak powiedziała nie jest w stanie zamieścić go w tak krótkim czasie na wątku, a termin płatności w lecznicy ją nagli. Co mam w związku z tym zrobić? Pozdrawiam Werę oraz wszystkie osoby o nią się troszczące i proszę o w miarę szybką odpowiedź:)
  17. Koniecznie trzeba Werę ratować!
  18. P.S Także uważam ,że nie stać nas na taką karmę i pora ją zmienić jak tylko zakupiona ostatnio się skończy.
  19. Witam. Pojawiła się nowa wpłata na koncie Wery: Handzia 20zł Stan konta Werki to w chwili obecnej 2443,16zł Smutna sprawa z tą niespełnioną deklaracją domu:( Pozdrawiam.
  20. Ostatnia wplata: bela51 24zł Stan konta na dzień dzisiejszy: 2423,16zł Pozdrawiam
  21. Witam. coś mi nie pasuje ta choroba Wery. z tego co wyczytałam na internecie nużyca nie wywołuje dokuczliwego swędzenia, gdyż cytując za Wikipedią "Nużeńce nie drążą kanałów w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Sk%C3%B3ra"]skórze[/URL], jak [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awierzbowce"]świerzbowce[/URL] ani nie wysysają krwi. Stąd wywoływany przez nie [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%85d"]świąd[/URL] nie jest zbyt silny". Nie jestem ekspertem ale pamiętam, że Wera nie drapała się jak ją wiozłyśmy, ani poprzedni właściciele nie mówili nic na ten temat. Dlatego warto się zastanowić nad trafnością diagnozy, skoro zaczęła się teraz drapać i póki są jeszcze pieniądze na jej utrzymanie. Najwidoczniej leki, które dostaje Wera nie działają.Zaraz sprawdzę aktualny stan konta i zamieszczę info.
  22. Witam, ja także uważam, że warto zaoszczędzić na karmie trochę. Pieniądze Wery szybko topnieją a perspektywa domu wydaje się daleka. Warto pomyśleć o sterylizacji i dalszych kosztach hotelowania. W związku z tym każde zaoszczędzone pieniądze działają na korzyść Wery. Z tego co słyszałam Arion jest też dobrą karmą, więc po co przepłacać. Pozdrawiam
  23. tzn na 36, przepraszam za pomyłkę.
  24. P.S Jak już wcześniej pisałam poprzednie rozliczenie jest na stronie 30.
  25. Witam, od ostatniego mojego rozliczenia wpłynęła na konto Wery tylko jedna wpłata: Handzia 10zł (01.07). Zatem stan konta naszej Wery to w tym momencie 2399,16zł. Jeśli coś przegapiłam to na mnie krzyczcie:-) Co do prawnego opiekuna Wery, to nasza akcja była spontaniczna. Udało nam się zabrać dziewczynę bez większych problemów i dzięki dogomanii szybko umieścić ją w hoteliku. Właściciele podpisali zrzeczenie się praw do psa, które zostawiłam w hoteliku. Jestem jeszcze zielona jeśli chodzi o formalności związane z takimi akcjami i nie mam pojęcia jaki jest teraz status prawny Wery, czyja ona jest i jak to rozwiązać. Rozumiem, że faktury idą na Vivę dopóki Wera ma tam jakieś pieniądz, a jak to później będzie to nie mam pojęcia. Mogę podać swój numer tel na pw. jeśli trzeba i jestem otwarta na współpracę. Martwi mnie stan zdrowia Wery, myślałam, że już jest lepiej. Taka była piękna na ostatnich zdjęciach. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...