Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Dzisiaj weszły pieniązki od Dangos19,bazylowa i Agusia z bazarku. Dziekujemy!
  2. Kochana postaram się jutro zająć Twoją banerkową sunią. Julia Myszka została adoptowana ale już za TM ze starości.Ale zaznała domku na koniec życia i jej syniu Kajtek też musi! Tyle razem zrobiliśmy ,że poprostu nie ma innej opcji ,żeby ktoś go pokochał!
  3. Dotarła kochana! jesteś już wpisana na pierwszej stronie w rozliczeniu! Kajtulek dziękuje!
  4. Tak.Mamy komplet deklaracji za hotelik.Teraz staramy się zebrać jak najwięcej środków na leczenie,konsultacje i ewentualną operację u dr Garncarza w Warszawie. Dzięki dziewczyny ,że jesteście u Kajtusia.
  5. fibi:) dziękujemy pięknie! I tym sposobem Kajtunio ma już komplet deklaracji!:) W następnym tygodniu nie ma problemu , ważne że mamy komplecik:) Zaraz wysyłam konto na pw!
  6. Dzisiaj weszły pieniązki od bicu , Asencji i brzóska-z bazarku! Dziękujemy!
  7. No to super! Kajtuś dziękuje a bransoletki ładniutkie!
  8. Cioteczko Diano Kajtuś jeszcze w schronisku ale mamy nadzieję , że już wkrótce je opuści. Konto wysłałam na PW. Dziękujemy za obecność na wątku i każde wsparcie!
  9. Witajcie cioteczki z rana!
  10. Dziękuję pięknie , że mimo deklaracji i braku pracy chcesz wesprzeć naszego ślepaczka. Konto wysłałam na pw.
  11. Dziękuję! Mam nadzieję ,że Kajtkowi dr Garncarz pomoże...
  12. Ano widzisz jak się wszystkie ciotki i wujkowie zbiorą do kupy to i efekty są:)
  13. Dzięki kochana za info o tej klinice. To bardzo cenne informacje.
  14. On własnie zawsze ma taki suchy nosek...
  15. Dzięki asia300! Weszły dziś pieniążki od anawa , Agnieszka_K oraz Beta i Czata! A także z bazarku od agasz i Agnieszka_K. Dziękujemy!
  16. asia300 dziękujemy kochana! Widzę ,że przelicznik papierosowy masz tak jak ja:) Kajtuś wesoło merda do Ciebie ogonkiem:) No życzymy Twojej psince powrotu do zdrowia.Już wysyłam Ci pw z kontem. Nie wiem szczerze mówiąc czy jest zgłoszony w mikropieskach. Ja nie zgłaszałam. Jak ktoś wie gdzie i jk to niech go zgłosi , proszę...
  17. No własnie w stolicy są możliwości leczenia biedaka a nas lipa...
  18. Ściślej po 15-stym , bo teraz chyba inga jest na wyjeździe.
  19. Dzieki kochani za wszystkie wpłaty i obecność na wątku! Bici wysłałam Ci numer konto! Kajtuś już pomału szykuje sie do nowego życia!
  20. Ojejku co za wspaniałe wieści tu czytam! Super , że Dropsik robi postępy i że ktoś się nim zainteresował mimo choroby! Świat nie jest jednak tak calkiem zły:)
  21. Bingusiu-dziadziusiu w górę!
  22. Własnie weszły pieniążki od Czorcik i beabea! Bardzo dziękuję dziewczyny! beabea jesteś bardzo hojna! Kajtek to mały szczęściarz!
  23. Bardzo dziękuje kochane cioteczki! Kajtuś ma szczęście ,że tylu osobom jego los leży na sercu! Numer Kajtusiowego konta wyslałam na PW
  24. Zaćma starcza u psów często jest operowalna. A dr Garncarz jest najlepszym specjalistą , czytałam artykuły. Dlatego jest duże prawdopodobieństwo ,że mu pomoże.
×
×
  • Create New...