asia300 dziękujemy kochana! Widzę ,że przelicznik papierosowy masz tak jak ja:) Kajtuś wesoło merda do Ciebie ogonkiem:) No życzymy Twojej psince powrotu do zdrowia.Już wysyłam Ci pw z kontem.
Nie wiem szczerze mówiąc czy jest zgłoszony w mikropieskach. Ja nie zgłaszałam.
Jak ktoś wie gdzie i jk to niech go zgłosi , proszę...