Jump to content
Dogomania

doris66

Members
  • Posts

    8238
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by doris66

  1. Jeśli pani posiada tak żywiołowego wnuka to nie powinna posiadać żadnego psa. Nawet pies anioł może sie wkurzyc, jeśli dziecko nie zna umiaru .
  2. Bardzo czytelny paragon.Dobre zdjęcie. Nawet nie wiedziałam, ze nasz wet nazwał przychodnię "Animals". Ale trafnie chyba.
  3. Tłusta myszka nie jest zła, ha...ha.... Moje psy jak wykopia mysz z nory to zjadają żywcem aby szybciej, abym nie dobiegła i nie odebrała. A w domu jedza tylko podawane z ręki, najlepsze kaski i to Borys jeszcze fochy strzela. A ją ktoś ogłasza?
  4. [quote name='ifka']Kuna, a czy te małe pieski mogą chodzic na smyczy?tak sobie mysle o adopcji jednej z czarnulek do pani chodzącej o kuli, czy pies bylby bardzo inwazyjny/żywy i szkoda by go było dla nieco niepelnosprawnej osoby?[/QUOTE] Ifka dla tej Pani to raczej Ryża pasowałaby, bo tak jak Kuna pisze, Ryża potrzebuje domu spokojnego, bez innych psów. Chyba nie dlatego że jest agresywna do psów ale ona nie czuje sie dobrze wsród innych psów, wolałąby byc jedynym psem w domu, ewentualnie kot mógłby z nia mieszkać. A co to za Pani, z Bielska.? Jak bardzo niepełnosprawna?
  5. Życze Niuni jak najlepiej w nowym domku. Ciesze sie.
  6. Kuna ustaliłyśmy , że wszystko co trzeba przy nich zrobić, czyli szczepienia, zabezpieczenie od pasożytów to robimy i pokrywamy z tych pieniędzy które mamy. Takze jeślli byś mogła im zakupić te rzeczy to tylko powiedz ile kasy poszło i będzie ok. jeśli nie mozesz kupić to ja kupię i wyśle do ciebie, albo moze będziesz w Białym to odebrałąbyś, bo ja codzienie w Białym jestem. Buniaaga się pewnie wypowie w temacie ale ona teraz w pracy, to zrobi to później.
  7. Ifka zobaczylą ją pierwszy raz jak Zoyka byłą u ciebie. Za kilka dni pojechałyśmy tam . to kiedy to było, chyba pod koniec sierpnia. Małę wtedy już raczej nie ssały najpierw łapały Ryżą za puste sutki a jak je zaczęłyśmy karmić to już wogole nie podchodziły do cycek. Zresztą Ryża byłą już bez mleka. To ile mogły mieć? 6-8 tygodni, czy więcej? No to teraz wedlug mnie mają 4 miesiące plus minus.
  8. [quote name='ifka']ah...dobranoc psiaki, niech znajdzie sie dobry dom, trzymam kciuki...a na widoku 3 piekne kociaczki...gdzie by je tu umiescic, zeby uniknely bezdomnosci, takie małe a zima przed nimi..i piekny pies kudłacz, to moja kolejna zmora, gdzie nie pojde, to go spotykam...warto mu zalozyc watek na kudlaczach?dziewczyny pamietacie go, pod jaka on rase moze podchodzic?[/QUOTE] Mówisz o tym czarnym kudłątym? jeśli tak to on troche przypomina sznaucera olbrzyma, tylko zarośnięty jest i ma długo ogon.
  9. doris66

    Metamorfozy

    [quote name='Abrakadabra']Łezka jest w schronisku? Niesamowita przemiana.. widać, że ktoś bardzo zatroszczył się o jej powrót do normalności.[/QUOTE] Łezka przebywa w Fundacji Emir. Szukamy dla niej domu stałego.
  10. Nowosady to wieś koło Hajnówki. Może umieść tę informację na wątku schroniska w Hajnówce., albo zgłoś do Urzędu w Hajnówce.
  11. Jest słodka, szkoda, że tak bardzo się boi. Ma zapewne delikatną nature tak samo jak urodę. Jest przecudna.
  12. [quote name='DariNka']Proszę o polecanie wątku.[/QUOTE] Jasne będę polecać. Tibi jest śliczna, kibicuję jej gorąco.
  13. ZAglądam do slicznej Tibi.
  14. I co dalej? Jaki jest koniec tej historii? Biedna suczka, mądra, wierna nawet takim draniom.
  15. Witam się z rana z dziewczynami. Dzień dobry.
  16. Od kwoty wpływów odjęłam kwotę wydatków i zostało te marne 40,00zł. Buniaaga zdjęcia nie są dobre to prawda, a z takimi jakie sa szansa ze ktoś sie w niej zakocha jest niewielka, ale nic na to nie poradze. Poprosiłam Emira o lepsze zdjęcia. Czekam.
  17. [quote name='Kuna']3,5 miesiąca - nie mają jeszcze tyle?[/QUOTE] Mają napewno 3,5 miesiąca.
  18. Lepiej jej bez brzuszka niż z brzuszkiem. Fajna sunieczka, mądre ma oczy.
  19. Kochani na pierwszej stronie uaktualniłam wpływy i wydatki Łezki. Stan na 30 września 2012r. około +40zł. Wygląda na to, ze Łezka zaczyna żyć w Emirze a kredyt. Bardzo Was proszę, pomagajcie Łezce. Ja robię dla niej bazarek - na dzień dzisiejszy zebrało się 171,00zł, ale bazarek jeszcze trwa moze ktos się jeszcze a coś skusi. Wkrótce planuję drugi bazarek- też z myslą o Łezce głównie. Jeśli ktoś mogły wpłacić grosik dla niuni lub zrobić jej bazarek będziemy bardzo wdzięczni. Łezka potrzebuje też ogłoszeń, bo jest już zdrowa i czas jej do domku jechać.Nóżka nie będzie operowana - tak postanowił EMIR. Ma ogłoszenia na woj mazowieckie. Moze ktoś ma czas aby parę ogłoszeń jej zrobić to bardzo prosze o pomoc. A przy okazji zapraszam na bazrek zorganizowany z myślą o Łezce. [B][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233248-Bazarek-ubraniowy-jesienno-zimowo-sylwestrowy-do-28-10-12?p=19849396#post19849396[/COLOR][/B]
  20. Pytałam naszego weta o te zęby. On też się zdziwił, ale nie znając historii piesków, warunków w jakich były zanim je znalazłyśmy trudno jest coś mądrego powiedzieć. Powiedział, ze to może być od zarobaczeia ( a robale przeciez miały i to jakie ) , że psy zarobaczone zgrzytają zębami mogą sobie je ścierać. To oczywiście tylko przypuszczenie tylko. Ja spotkałam sie z takim przypadkiem. Moja koleżanka wzięłą kilka lat temu podrośniętego szczeniaka z bialostockiego schroniska. Psiak miał brązowe zęby normalnie brązowe. Całe, zdrowe tylko brązowe. Ma takie zęby do dzisiaj, gryzie nimi, nie bolą go, sa zdrowe, ogólnie jest zupełnie zdrowym psem ale zęby są nadal brązowe. ikt nie wie dlaczego tak jest. Jakieś dziwy po prostu. A w jakim wieku psy wymieniają zęby a stałe? Może one jeszcze są młode i nie zaczął się ten proces.
  21. Witam się u ślicznej Kai. Ona ma niezwykle piękne oczy.
  22. O matko jakie piękne psy. Nie do poznania. Kuna nasmarowałaś je chyba jakimś mazidłem że sierść im tak błyszczy hi...hi.... Ryża Sonia zgubiła w końcu te brzydkie resztki sierści wokół szyi, teraz ładniej wygląda, i te uchole. Naprawde ładna z niej sunia, piękny kolor futra. Negra i Kawa/Bella urosły bardzo i tez sie zmieniły a korzyść. Kuna ale one chyba nie będą małymi suniami, raczej takie średniaki o dluższych łąpkach nie? Napisz proszę bo taka inf. do ogłoszeń potrzebna. Do tej pory pisałąm, zę będą male i drobne ale chyba jednak nie. Z tymi kundelkami to tak jest, ze ja rosną to nie da się nijak przewidzieć co z nich wyrośnie ostatecznie.
×
×
  • Create New...