[quote name='kabaja']tak jak pisałam koszt weta pokryje także jak będą wiadome koszty to dajcie znać ile komu przelać . pewnie potrzebne będą jakieś zastrzyki ,leki ,może rtg trzeba zrobić wszystko co potrzeba .
Ja też mam coś na bazarek ,ale coś nie mogę się dogadać z komputerem ,ale jak się uporam zrobię albo się podczepię pod jakiś ,jeśli oczywiście pozwolicie.:)[/QUOTE]
Kabaja dzięki. :) Na razie mają te marne 100 zł przelane wczoraj na dojazd i podstawę powinno starczyć.