Jump to content
Dogomania

Poziomka

Members
  • Posts

    2679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Poziomka

  1. Piękny chłopak. U jak u weta?
  2. [quote name='beataczl']nie ...zawsze tak robimy :)[/QUOTE] Acha. To świetnie. Szkoda tylko, że dowiedziałam się o tym dopiero teraz.
  3. A nie wydaje Ci się, że małe zamieszanie może się z tego zrobić?
  4. Dalsze wpłaty za bazarek: Don Pesio - 175zł Jagoda1 - 22zł. Ick ponawiam pytanie jak mam to ogarnąć?
  5. Moim skromnym zdaniem trzeba od razu dać zastrzyk.
  6. Czyli mamy załatwioną sprawę lekarza. Piesio musi przejść badania i już. Ick - przychodzą na konto pieniądze z bazarku i nie bardzo wiem jak to zapisać. Dziś przyszły 20zł od Tobciu i 16zł od Wiosna. Jak mam to ogarnąć?
  7. [quote name='Yorija']Trafiłam tu dzięki Agata rettttyyy on jest do adopcji? I nikt o jeszcze nie wziął?[/QUOTE] Cudeńko mamy u Mirona prawda?
  8. Może żadna operacja nie będzie potrzebna. Ick na dniach polecą do Ciebie na bazarek dwa opakowania cieni Diora, róż Diora i pomadka Paco Rabanne.
  9. [quote name='devoner']miron poproszę na pw adres do wysyłki jeśli to nie problem,obroża dla Karo czeka na niego[/QUOTE] I Karo prawie wilczarz irlandzki będzie paradował w obróżce w szkocką kratę. :)
  10. [quote name='miron h']Jedzonko , dokumentacja i płytka rtg dojechały w sobotę :)[/QUOTE] To super. Czyli Karo ma teraz zapasik jedzenia. I można lekarza umawiać prawda?
  11. Piękne zdjęcia. Barduś jest ślicznościowy. Może się dogadają ze sobą.
  12. Fajne chłopaki. A jak Karo dokucza Bardusiowi?
  13. A długo Bardo się wczasuje u Mirona?
  14. Savahna :) dziękujemy ślicznie. Ale Karo pięknie się prezentuje. Ładny chłopaczek.
  15. To super. Może ruszymy z badaniami chłopaka.
  16. [quote name='ick']Ok...dogocioteczko to zrobimy razem nastepny bazarek..Karus kaski potrzebuje .Pozdrawiam[/QUOTE] Potrzebuje. A ja kolorowych kosmetyków raczej nie używam to pewnie coś się zbierze. Podobno tusze Diora mamy obiecane.
  17. [quote name='ick']Dogocioteczko moge je z opisem dołożyć do fantów na moim obecnym bazarku. Z adnotacja,że wysylka bedzie po 20. lutym..Fanty codziennie dodaje...Pozdraiwam[/QUOTE] A może na następny bazarek? Bo mamy w salonie obiecane bonusy na luty. I może wtedy wysłałabym je do Ciebie i zdjęcia byłyby w realu co? Wykonane przez Ciebie.
  18. [quote name='PaSja Hera']Poziomka ,a ile za te fanciki???:oops:[/QUOTE] A chcesz? Pracuje kilka godzin w tygodniu w salonie Diora i niekiedy jakieś bonusy dostaje.
  19. [IMG]http://img10.allegroimg.pl/photos/oryginal/38/87/22/33/3887223312[/IMG]
  20. [IMG]http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/21013_250.jpg[/IMG]
  21. Ciotki, około 20 lutego będą mogły być wysłane dwa fanciki na bazarek. Cienie i róż Diora. Zaraz Wam pokaże jakie, napiszcie do kogo je wysłać.
  22. [quote name='PaSja Hera']:loveu::loveu::loveu::talker:[/QUOTE] Oświećcie głupią Ciotkę - to dobrze?
  23. Miron wielkie dzięki :) Wysłałam przed chwilą do Mirona 155 zł za karmę o raz suplement. Stan konta 448 zł.
  24. No właśnie. To poczekam jeszcze chwilkę z wysyłką kasy.
×
×
  • Create New...