Na konto dziś dla Karo przyszło:
Agata51 ------------- 50 zł rozumiem, że to deklaracja za luty tak?
Zozola77 ------------- 15 zł.
Bardzo dziękuje za wpłaty.
Stan konta 603 zł.
Na konto Karo wpłynęło:
Aimez_moi ------------- 20 zł
Piescofajnyjest -------- 10 zł
Aldona T --------------- 20 zł.
Stan konta 538 zł.
Bardzo pięknie dziękuję za wpłaty :)
Mówiłam, pisałam i zaznaczałam, że nie mieszkam w Pl. Nie mam możliwości poznać Karo ani do Niego dojechać. To poroniony pomysł abym z odległości 2000 km decydowała za rzeczy na które nie mam wpływu. Pytałyście mnie o zdanie - odpowiedziałam.
Jak ogłoszenia przez Poziomkę? Ja niestety nie umiem robić ogłoszeń a moje zdanie jest podobne do części Ciotek. Ogłaszać, ogłaszać i ogłaszać. Łatwiej jest wybierać w domkach niż płakać, że nie ma odzewu z ogłoszeń.
[quote name='devoner'][IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/824/874i.jpg[/IMG]
będzie mu do pyska w tej krateczce:p[/QUOTE]
Jeszcze raz wielkie dzięki za szkocką krateczkę. :)
[quote name='ewab']Dla Karo dobra będzie obroża taka jak dla owczarka. Mieliśmy nową, ale została w schronisku "na wymianę", bo opiekunowi brakło odwagi przepiąć:).[/QUOTE]
Czyli duża i mocna.