[quote name='ick']Dogocioteczko moge je z opisem dołożyć do fantów na moim obecnym bazarku.
Z adnotacja,że wysylka bedzie po 20. lutym..Fanty codziennie dodaje...Pozdraiwam[/QUOTE]
A może na następny bazarek? Bo mamy w salonie obiecane bonusy na luty. I może wtedy wysłałabym je do Ciebie i zdjęcia byłyby w realu co? Wykonane przez Ciebie.