Skopiowane ze stronki setery-adopcje.com
Maja, bo takie imię otrzymała w DT, już przestała mieszkać w schronisku. Jest już w domu. Z psami przywitała się zgodnie, już trwa w domu seterowe szaleństwo. Polubiła tak samo suczkę gordonkę jak i psa irlanda. W domu czuje się pewnie choć każde stuknięcie robi na niej wrażenie. Na dworze brak kontaktu, tak że na razie linka i ogródek. Maja ma max 10 miesięcy.
Dziękuję Paulina_mickey, że pisząc o niej tutaj, pomogłaś temu uroczemu dzieciakowi wyjść ze schronu.