Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Myślalam o wstawieniu Trufelki na ten wątek co o tym myslicie ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237782-Przygarnę-potrzebującą-suczkę?[/URL]
  2. Poniewaz Ciocie od jamnikow jeszcze tu zaglądają (mam nadzieję) wkleję link do suni ze Schroniska w Orzechowcach o ktorej napisano że przypomina troche jamnika długowłosego...nie wiem czy ona kwalifikowałaby sie na jakieś jamnicze forum ? [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1200&Itemid=7[/url] Jest jeszcze jedna sunia w typie jamnika ale juz zarezerwowana [url]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=1241&Itemid=7[/url]
  3. Wklejam u Trufelki i Szczęściary link do bazarku majowej dla Fundacji Centaurus [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238053-Targowisko-dla-Fundacji-Centaurus-do-13-stycznia-do-godziny-22-00[/url]
  4. [quote name='weronika1']Wszystko napewno jest u nas nic nie ginie.Tylko do mnie przychodzi z opóźnieniem.Barb mam wrażenie ze tworzy sie zbedny konflikt i tak naprawdę nie wiem o co chodzi.[/QUOTE] [quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE] Z postu wynikało dla mnie, że innych wpłat w grudniu nie było. Co do konfliktów, to naprawdę nikt ich tu nie chce wywoływać. Wszyscy, którzy jeszcze zostali na wątku, życzą Kulaczkowi/Lolusiowi jak najlepiej. [URL]http://jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=6&sobi2Id=301&Itemid=0[/URL]
  5. [quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE] [quote name='barb']15 grudnia 2012 r. wpłaciłam przelewem na konto Stowarzyszenia 10 zł od siebie i 20 zł od mojej mamy - łącznie 30 zł. Nie jest to może jakaś wielka kwota ale jak to możliwe, ze nie zostala zaksięgowana ? [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD][/TD] [TD="class: rightalign, colspan: 3"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] [quote name='weronika1'][TABLE="class: MsoNormalTable"] [TR] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Times New Roman]L.P[/FONT][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]DATA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]IMIĘ, NAZWISKO[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]KWOTA[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]1[/FONT][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]4.12.2012[/COLOR][/FONT][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]Bazar Małgoska [/COLOR][/FONT][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]265,50[/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]2[/FONT][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] BARBARA[/COLOR][/FONT][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]10,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/RIGHT] [/TD] [/TR] [TR] [TD="bgcolor: transparent"][CENTER][CENTER][B][FONT=Arial]3[/FONT][/B][/CENTER] [/CENTER] [/TD] [TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000]17.12.2012[/COLOR][/FONT][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][FONT=Arial][COLOR=#000000] KRYSTYNA[/COLOR][/FONT][/TD] [TD="bgcolor: transparent"][RIGHT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=#000000]20,00[/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/RIGHT] [/TD] [/TR] [/TABLE] To są wszystkie wpłaty do końca grudnia 2012.Dziękuję jeszcze raz w imieniu jamnisia.[/QUOTE] Czyli wpłaty jednak dotarly - poz. nr 2 i 3 :lol: link do wydarzenia Lolusia zrobionego przez Jamniki Niczyje [url]https://www.facebook.com/events/279776695478497/[/url]
  6. [quote name='majowa']zapraszam na ekspresowo zrobiony bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238053-Targowisko-dla-Fundacji-Centaurus-do-13-stycznia-do-godziny-22-00?p=20216353#post20216353[/URL][/QUOTE] majowa, juz dotarłam na bazarek. Na razie licytuję bajeczkę ale zmień zielony kolor liter na inny i sprawdź wielkość zdjęć czy mają regulaminowy wymiar - rownież to przedstawiajace budynek Fundacji ( Viris ..)
  7. Napisałam o tej wpłacie na wątku 15.12.2012 r. [quote name='barb']Troche mnie martwi takie dlugie milczenie Weroniki tutaj, tym bardziej, ze na sms-a tez nie odpowiedziala a to sie nigdy nie zdarzało. :shake: ps[SIZE=1] Wysłałam przed chwila na jamnika 20 zl od mojej mamy i 10 zl od siebie.[/SIZE][/QUOTE] W styczniu tez miałam zamiar wplacic grosik ale teraz już nie wiem...
  8. [quote name='weronika1']Ostatnia wpłata jest z 4 grudnia z bazarku innych wpłat nie mam .[/QUOTE] 15 grudnia 2012 r. wpłaciłam przelewem na konto Stowarzyszenia 10 zł od siebie i 20 zł od mojej mamy - łącznie 30 zł. Nie jest to może jakaś wielka kwota ale jak to możliwe, ze nie zostala zaksięgowana ? Kopiuję "03109027500000000109476057 [B]Nazwa Banku[/B] BZWBK 1 O. w Przemyślu [B]Odbiorca [/B] Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Nadzieja [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD]Tytuł:[/TD] [TD="class: rightalign, colspan: 3"] pokrycie kosztow operacji jamnika " [/TD] [/TR] [/TABLE]
  9. [quote name='majowa']aha no i przemieszcza się w kierunku Boguchwały[/QUOTE] Pisalaś moze o suni na watku Prztuliska w Boguchwale ?
  10. To chyba niemozliwe żeby trafila do Olkusza ... Rzeszów na szczęście ma własne schronisko. [quote name='Justyna Lipicka']w Rzeszowie zaginęła wczoraj ( w Sylwestra rano) Flo wyadoptowana z Pszczyny, jakby jakimś cudem znalazła się w O. (a takie cuda możliwe) to proszę o info [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=383585925063250&set=oa.392406944176281&type=1&theater[/URL] ewent na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/419095564825575/[/URL][/QUOTE]
  11. To link do wydarzenia na fb [url]http://www.facebook.com/events/488521317853234/488962547809111/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/url] Dołączajcie, zapraszajcie znajomych, udostepniajcie.
  12. [quote name='iwoniam'][COLOR=#222222] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU olkuskiego FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/COLOR][/QUOTE] Dla ułatwienia wkleję: Fundacji Centaurus można pomóc też wysyłając SMS o treści KONIE na jeden z poniższych numerów: numer 74567 koszt 4,92 zl brutto numer 76567 koszt 7,38 zl brutto numer 79567 koszt 11,07 zl brutto numer 91983 koszt 23,37 zl brutto numer 92585 koszt 30,75 zl brutto [quote name='iwoniam']nowy tytuł wątku :) [B]Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7[/B] [/QUOTE] Bardzo sympatyczny ten nowy tytuł ale stary też bardzo lubiłam :lol: [quote name='ewa gonzales'][CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/component/odudecard/odudecardshow/5/127.html"][IMG]http://supergify.pl/images/stories/ecard/miko8ss.jpg[/IMG][/URL][COLOR=#ee82ee][FONT=arial black]W Nowym Roku :iloveyou::tree1::bye:zyczymy cudownych adopcji , zdrowenka wszelkiego i spokojnosci [/FONT][/COLOR][/CENTER] [/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#800080]Przyłączam się do pieknych życzeń Ewy[/COLOR][/SIZE] :tree1:
  13. Fundacji Centaurus można pomóc też wysyłając SMS o treści KONIE na jeden z poniższych numerów: numer 74567 koszt 4,92 zl brutto numer 76567 koszt 7,38 zl brutto numer 79567 koszt 11,07 zl brutto numer 91983 koszt 23,37 zl brutto numer 92585 koszt 30,75 zl brutto
  14. [quote name='Cantadorra']W Fundacji Centaurus był pożar. Tak mi przykro :( Potrzebują pomocy.......[/QUOTE] Straszna tragedia :-( [url]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/url] w linku jest opisane jak mozna pomóc Ja wysłałam sms...
  15. [quote name='iwoniam'] KILKA LINKÓW W SPRAWIE POŻARU DOMU PRZY FUNDACJI CENTAURUS - KOPIUJĘ Z WĄTKU FUNDACJA: [URL]http://www.centaurus.org.pl/pozar/[/URL] WYDARZENIE NA FB: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/[/URL] GRUPA POMOCOWA: [URL]https://www.facebook.com/events/488521317853234/488653191173380/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity[/URL] GRUPA CENTAURUS - ZBIÓRKI PIENIĘDZY, UBRAŃ, INNYCH DARÓW: [URL]https://www.facebook.com/groups/399834733432922/[/URL] JA wysyłam sms, na każdej stronie informacja jak wysłać, aby pomóc... współczujemy...... :([/QUOTE] Tragedia straszna i ogromnie żal psiakow, które zginęły w pożarze.:-( Mozna wysyłać sms-y w bardzo zróznicowanej cenie od 5 do 30 zł - to chyba najprostsza forma pomocy.
  16. Tymczasem wysłałam sms-a bo jest i taka forma pomocy.
  17. [quote name='eossi']BAST - jesteś pięknym , mądrym psiakiem - życzę żebyś szybko znalazł kochających Cię ludzi , którzy zapewnią Ci wspaniałe warunki do długiego, fajnego życia Piękne życzenia dla Basta - oby spełniły się w Nowym Roku. :kciuki: ps Przedłuzyłam i odświeżyłam jego ogłoszenia na alegratka i www.warszawa.pl
  18. [quote name='weronika1']Dzięki Fundacji Jamniki Niczyje nasz jamniś o imieniu lolo ma DT szukamy nadal dla niego domu. Potrzebne są też środki finansowe na zapłacenie w lecznicy brakuje nam jeszcze 2300 zł. Cieszę się, ze zgłosiła się Pani która przyjęła Lalka pod swój dach na DT.[/QUOTE] Kwota jest ogromna ... I ciężko z tym będzie skoro na nowym evencie pominięto milczeniem dotychczasowych darczyńcow... tabula rasa... A przez cały grudzień nie było wplat na jamnisia na konto Stowarzyszenia Nadzieja ? Na wątku nadal jest zestawienie tylko za listopad. [quote name='barb'] To jakiś nowy event jamnika ? [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.150440665103590.34979.100004129712465&type=1[/URL] [/QUOTE]
  19. [quote name='Malgoska']Foksia przeraża mnie Twoja ortografia. Popracuj nad tym zamiast kłócić się na wszystkich wątkach. 10 minut dziennie dyktando jakieś, mogę Ci podrzucić jakieś wzory, aż wstyd, polskie forum, Ty chyba też Polką jesteś.......i nie tłumacz się brakiem czasu.....[/QUOTE] Oj tam, oj tam ;) [quote name='Foksia i Dżekuś']Czy jedna osoba może zapewnić dobra opiekę tylu psą? [/QUOTE]
  20. [quote name='Isadora7']barb skrzyneczka pełna[/QUOTE] Jest 170 wiadomosci z 200... nie powinna być przepełniona ... na wszelki wypadek usunęłam jeszcze 5.
  21. [quote name='zakonna']fajnie że jamniś już bezpieczny a ja was proszę gorąco o zajrzenie na ten wątek bo szczeniakom grozi uśpienie a to jeszcze psie dzieciaczki :([INDENT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237910-Kielce-DOM-DLA-DWÓCH-SZCZENIAKÓW-PROSIMY-LUDZI-DOBREGO-SERCA![/URL] potrzebni ludzie na tym wątku i ich pomoc [/INDENT] [/QUOTE] Niestety ja już nie jestem w stanie "ogarnąć " nowych wątków ... To jakiś nowy event jamnika ? [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.150440665103590.34979.100004129712465&type=1[/URL] I widzę, że zmienił imię ? [INDENT] [/INDENT]
  22. [quote name='Marta72']oj, przepraszam!!! nie zauważyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam!!!![/QUOTE] Zdarza się. Post missieek był akurat na samym końcu poprzedniej strony ;)
  23. [quote name='missieek']potwierdzam wpłatę 400 zł od Marta72 na rzecz Barbórka[/QUOTE] [quote name='Marta72']Missieek bardzo proszę o potwierdzenie tu na wątku przyjęcia na konto mojej wpałaty na Barbórka(400zł) i rozliczenie jej róznież tutuaj.[/QUOTE] Marta wg mnie missiek już potwierdziła.
  24. Figuniu, piękne życzenia :loveu: Zyczę Ci tego samego a dla Viki oczywiście domku :lol: odnowiona tablica ze zmienionym tytułem [URL]http://tablica.pl/oferta/wiki-w-typie-rotweilera-szuka-domu-IDKznr.html[/URL]
  25. [COLOR=#ff8c00][SIZE=3]Ciociu Ewo Tobie również życze dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku.[/SIZE]:iloveyou::santagri:[/COLOR]:tree1:
×
×
  • Create New...