Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='paula91']Super, dziękujemy bardzo :)[/QUOTE] Nie ma za co ;) Czekamy na potwierdzenie :) Coś pustawo u Sabuni :roll:
  2. [quote name='DONnka'][SIZE=4][B]Kochani,[/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B] Barnaba czeka na naszą decyzję !!! [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B]Prosimy o głosy, czas umyka !!! [/B][/SIZE][/QUOTE] [quote name='Aga i Rav']Od nas 3 razy TAK. Sara - Tak :) Zojka - TAK :) [B]Barnaba - TAK[/B] :)[/QUOTE] [quote name='katlis']również za pomocą dla tej trójki :)[/QUOTE] [quote name='Ajula']Sara, Zoja, [B]Barnaba - TAK[/B][/QUOTE] [B]Wcześniej mieliśmy jeszcze 3 głosy na TAK, a zatem ... [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Barnaba otrzyma wsparcie od SKARPETY OWCZARKOWEJ [/COLOR][/SIZE][/B]:happy1: [SIZE=3][B]W sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Zoi i Sary głosowanie trwa do jutra. Przyłączcie się, każdy głos się liczy :) [/B][/SIZE]
  3. [quote name='bela51']Bardzo prosze o dofinansowanie leczenia starego ONka Barnaby, ktory ostatnio niedomaga. Łapki odmawiaja posłuszenstwa i powraca ciagle stan zapalny ucha, opienkunka z hotelu wyslala wymaz z ucha na posiew, aby właczyc odpowiednie leczenie. Na razie na kredyt:-( Barnaba przebywa w hotelu juz 4 lata. Odkąd przed rokiem stracił głównego sponsora, kazdy miesiec jest walką o zdobycie brakujących funduszy. Jakos dajemy rade dzieki bazarkom, ale teraz leczenie przekroczyło juz nasze mozliwosci:-( [IMG]http://imageshack.com/a/img842/362/z1b9.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179053-Chory-staruszek-Barnaba-stracil-sponsora-jest-w-tragicznej-sytuacji-finansowej-Pomocy/page108[/URL][/QUOTE] [quote name='betka']Jestem za pomocą dla Barniego[/QUOTE] [quote name='DONnka'][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Halo, halo !!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B]Bo nam umknie ... [COLOR=#ff0000]Kto jeszcze ZA dofinansowaniem Barnaby[/COLOR] - naszego weterana, który już tyle lat czeka w hotelu na swojego człowieka ??? Z wiekiem jego stan się pogarsza...[/B][/SIZE][/QUOTE] [quote name='dor_cia']Ja jestem za pomocą dla Barnaby[/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B]Kochani,[/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][B] Barnaba czeka na naszą decyzję !!! [/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][B]Prosimy o głosy, czas umyka !!! [/B][/SIZE][COLOR=#ff0000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]
  4. [quote name='iwna5702']Zoja [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249947-JEST-TAKIE-MIEJSCE-BEZPIECZNA-PRZYSTAŃ-u-Kasi-zbieramy-fundusze[/URL] z wątku staruszków u Kasi 77 - przeszła dziś poważną operację nowotworu na sledzionie - śkledziona wraz z toczącym ja guzem została usunieta. Zoja ma szanse na dalsze życie bez bólu - najblizszy tydzień bedzie decydujący. Operacja (wraz z przetoczeniem krwi) kosztowala 700 zł Robimy bazarki - ale na razie mamy dług w lecznicy, Czy możemy liczyć na pomoc finansową Skarpety Owczarkowej? Bardzo prosimy, to kolejny ONek wyciagnięty ze schroniska, któremy chciałyśmy chociaz na ostatnie lata dać wolność i życie w domowych warunkach. Bardzo prosimy o wsparcie dla Zoi w ramach możliwości Skarpety. [IMG]http://images63.fotosik.pl/705/dc8c7ddbca6376admed.jpg[/IMG][/QUOTE] [SIZE=3][B]Kto jest [COLOR=#ff0000]ZA [/COLOR]wsparciem finansowym staruszki Zojki po operacji usunięcia nowotworu śledziony ???[/B][/SIZE]
  5. [quote name='dexterka']Zapraszam na wątek ONki Sary , która po śmierci właściciela została na świecie całkiem sama... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251313-ONka-Sara-miała-wszystko-została-z-niczym-…-POMOCY[/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5gr410j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/196/r410.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [quote name='bela51']Zajrzalam na watek, a tam zle wiadomosci. Ta biedula ma jeszcze na dodatek ropomacicze:-([/QUOTE] [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Proszę Was o zgodę na dofinansowanie sterylizacji Sary kwotą 150 zł[/B][/SIZE][/COLOR] U suni stwierdzono ropomacicze, zabieg już w poniedziałek - trzymajcie kciuki :thumbs: [quote name='dor_cia'][B]Może ktoś zajrzy na bazarek cegiełkowy dla Sary ? Wspólnie szybciej uzbieramy kasę na sterylkę. Czas ucieka![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251392-ONka-Sara-straciła-wszystko!-Pana-zdrowie-nadzieję-radość!-Pomóż!-do-15-marca!?p=21927317#post21927317[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][B]I zapraszamy na bazarek dla Sary, z którego dochód zostanie przeznaczony na pokrycie pozostałej kwoty za sterylizację !!! [/B][/SIZE]
  6. [quote name='kama210']dziewczyny Nuka i inne bidy dziękują BARDZO DZIĘKUJĄ :) [SIZE=3][B]DONnka - a możesz poczekać jeszcze kilka dni . [/B][/SIZE] Nuka będzie musiała być zaszczepiona - wścieklizna + wirusówki = a nie wiem czy lekarz w Lublinie zgodzi sie dać fakturę przelewową na Fundację /bo inaczej niż przelew nie mogę zapłacić z konta Fundacji / i moze będzie miała kosultację u jednego z lepszych ortopedów w Polsce - u dr Silmanowicza - obejrzy on zdjęcia Nuki - zobaczymy jaką będzie miał opinię na ten temat i wskazówki /i tu też nie wiem czy zgodzi się na fakturę przelewową /[/QUOTE] Pewnie, że mogę poczekać ;) Pieniążki zamrożone na koncie czekają :razz: Oby konsultacja się odbyła :thumbs:
  7. [quote name='DONnka']Dzięki :) PW odebrałam :) Karmę zamówię jutro :happy1:[/QUOTE] Karma zamówiona: wedle życzenia [SIZE=3][B]ARION Lamb&Rice 15 kg + gratisik[/B][/SIZE] :) Prosimy o potwierdzenie, jak dotrze do celu :)
  8. Przegłosujemy w SKARPECIE OWCZARKOWEJ udzielenie Saruni wsparcia na dofinansowanie sterylki Moglibyśmy na ten cel przeznaczyć 150 zł Trzymamy kciuki z całych sił za udany zabieg :thumbs:
  9. [quote name='Agata69']Nie wiem jak on ma na imię. Wiem, ze dostanie szanse. [URL="http://img856.imageshack.us/i/jgqo.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2026/jgqo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/ghmz.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1193/ghmz.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Czy to Wy dacie mu tą szansę ?[/B] Straszny biduś :shake: Trzymamy kciuki :thumbs: [quote name='Agata69']Dzisiaj dostalismy najgorszą ze złych wiadomości: [B]Wena odeszła w schronisku. [/B]Nie wiadomo czy przyszła z parwo do schroniska czy tam to złapała. Nie wiem czy walczyła i jaka otrzymała pomoc. Wiem, że była bardzo zestresowana i przygnębiona pobytem w schronisku, dlatego tak szybko chciałaysmy ją wydostać. Odeszła samotna, w nocy lub nad ranem, w zgielku około setki innych biedaków. W kałuży własnych odchodów. Nie mam słów zeby wyrazić jak się czujemy, zwłaszcza ja , bo poznałam ja osobiscie, przytulała sie do mnie. Nie mogę pisać... [URL="http://img811.imageshack.us/i/y24k.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/6866/y24k.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [SIZE=3][B]Dla Weny ...[/B][/SIZE] :candle: :candle: :candle: [I]„Śpij piesku, śpij… już odpocząć trzeba Może będziesz miał swój kawałek nieba Może będzie tam piękniej niż tu teraz Może spotkasz tych, których tu już nie ma… Śnij, piesku śnij… w snach jest zawsze pięknie Ciepły dom, miejsca dość na twe wierne serce Przyjdzie czas spotkać się potarmosić uszy lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć Lecz dziś sobie śnij a czas łzy osuszy”[/I] [quote name='Agata69']Maja i Borys są juz po zabiegach.[/QUOTE] [quote name='Agata69']Natomiast Maja i Borys mają się dobrze. Powoli zaczynamy ogłaszać.[/QUOTE] Dobrze, że chociaż na temat Mai i Borysa dobre wieści !!! SKARPETA OWCZARKOWA czeka na papierowe fakturki :) Czy szukacie dla nich jednego domku czy można je polecać pojedynczo ?
  10. W poniedziałek 24.02.2014r zamówiłam dla Elzy w imieniu SKARPETY OWCZARKOWEJ karmę Josera Economy 20kg + 10kg + gratisy :) Wczoraj otrzymałam takiego maila od firmy kurierskiej - ku mojemu niezadowoleniu okazała się nią firma k-ex Wklejam tutaj treść maila, bo miałam niestety z tą firmą niemiłe doświadczenia :roll: Mam nadzieję, że tym razem wywiąże się należycie Proszę o informację, gdyby karma nie dotarła powiedzmy do środy Tu można śledzić jej trasę: http://kurier.k-ex.pl/tnt_szczegoly.php?nr=911030960 Nr przesyłki: 911030960 Status: Magazyn doręczający Data nadania: Data doręczenia: [TABLE="class: table-header, width: 891"] [TR] [TH]Data[/TH] [TH]Godzina[/TH] [TH]Status[/TH] [TH]Komentarz[/TH] [TH]Oddział[/TH] [TH]Dane dodatkowe[/TH] [/TR] [/TABLE] [TABLE="class: items-list, width: 872"] [TR="class: hidden"] [TH][/TH] [TH][/TH] [TH][/TH] [TH][/TH] [TH][/TH] [TH][/TH] [/TR] [TR="class: odd"] [TD]2014-02-28[/TD] [TD]07:46:42[/TD] [TD]Wprowadzona[/TD] [TD]Wprowadzona do systemu[/TD] [TD]Kielce[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR="class: even"] [TD]2014-02-28[/TD] [TD]09:11:50[/TD] [TD]Wprowadzona[/TD] [TD]Wprowadzona do systemu[/TD] [TD]Kielce[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR="class: odd"] [TD]2014-02-28[/TD] [TD]15:54:39[/TD] [TD]Magazyn nadający[/TD] [TD]Przesyłka została wprowadzona na magazyn nadający[/TD] [TD]Kielce[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR="class: even"] [TD]2014-03-01[/TD] [TD]07:50:47[/TD] [TD]Magazyn doręczający[/TD] [TD]Przesyłka została wprowadzona na magazyn doręczający[/TD] [TD]Płock[/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE]
  11. [quote name='bela51'][SIZE=3][B]Bardzo prosze o dofinansowanie leczenia starego ONka Barnaby, ktory ostatnio niedomaga.[/B][/SIZE] Łapki odmawiaja posłuszenstwa i powraca ciagle stan zapalny ucha, opienkunka z hotelu wyslala wymaz z ucha na posiew, aby właczyc odpowiednie leczenie. Na razie na kredyt:-( Barnaba przebywa w hotelu juz 4 lata. Odkąd przed rokiem stracił głównego sponsora, kazdy miesiec jest walką o zdobycie brakujących funduszy. Jakos dajemy rade dzieki bazarkom, ale teraz leczenie przekroczyło juz nasze mozliwosci:-( [IMG]http://imageshack.com/a/img842/362/z1b9.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/179053-Chory-staruszek-Barnaba-stracil-sponsora-jest-w-tragicznej-sytuacji-finansowej-Pomocy/page108[/URL][/QUOTE] [quote name='betka']Jestem za pomocą dla Barniego[/QUOTE] [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]Halo, halo !!![/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B]Bo nam umknie ... [COLOR=#ff0000]Kto jeszcze ZA dofinansowaniem Barnaby[/COLOR] - naszego weterana, który już tyle lat czeka w hotelu na swojego człowieka ??? Z wiekiem jego stan się pogarsza...[/B][/SIZE]
  12. [quote name='jolam']dziewczyny czy dacie radę wspomóc tego Onka ? [URL]https://www.facebook.com/events/665015476904279/[/URL] Dziewczyna próbuje go uratować.[/QUOTE] [quote name='Ania II'] [IMG]http://oi59.tinypic.com/vxf8yf.jpg[/IMG] [COLOR=#000000]Już tu było pisane o tym owczarku Aronie z Palucha, któremu grozi uśpienie 15 marca. [/COLOR][COLOR=#000000]Na fb też osobie prowadzącej wydarzenie: Luleczce Hepi radzono, by napisała na watku skarpety o pomoc, podawano link ale jakoś na razie nikt oficjalnie nie pisał o pomoc..[/COLOR] [B][COLOR=#000000]Jak mówiła moja Pani Prof. od matematyki w liceum: " Konia można zaprowadzić do wodopoju, można mu łep wlożyć do wody, ale napić musi się sam..."[/COLOR][/B][/QUOTE] Dokładnie ;) Nie szukamy sami beneficjentów ;) Wystarczająco dużo zgłasza się ich po pomoc ... :roll: [SIZE=3][B]Czekamy na jakiś ruch ze strony opiekunów Arona - np. na wątek na dogomanii lub owczarku Wtedy będziemy mogli przegłosować pomoc, choć jednorazową ... [SIZE=2]Edit. Kontaktowałam się z osobą, która prowadzi akcję na fb Aron jedzie do hotelu "Dzika Kępa"[/SIZE] [SIZE=2]Podpowiedziałam, co mają robić, żebyśmy mogli pomóc Teraz ich ruch ;) [/SIZE][/B][/SIZE]
  13. [quote name='sleepingbyday']DONka, on juz nie żyje, to było w połowie 2013 roku. a pokazac chciałam podejście policjantów ludzkich do swoich psich współpracowników. da się szanować? ta jednostka ma strone na fb, gdzie jest wiele o ich psach, wydarzeniach itd. Tam był też emocjonalny wpis po decyzji o eutanazji, że Kaiser kończy służbę. SŁUŻBĘ. tak się pisze, jak umiera policjant. że pies komus umarł, to jedno, ale cała sprawa jest ważna nie dlatego, ale przez stosunek do zwierząt, które, jakby nie było, pracują dla państwa i jego obywateli. szacunek w praktyce, a nie w deklaracjach. czasem żałuje, że nie mam fb, bo chętnie bym tam to wkleiła. ale znajomemu policjantowi oczywiście wyślę. [SIZE=3][B]14 marca trzymam kciuki. będe akurat w podróży, ale daj tu znać, ok[/B][/SIZE], przeczytam, jka wrócę.[/QUOTE] Jasne :) Kciuki bardzo potrzebne :thumbs: Obym tylko miała takie wieści, na jakie liczę ;)
  14. [quote name='paula91']Dziękuję bardzo, bo z karmą dla Saby jest już bardzo krucho, więc baaardzo się przyda. Napisałam wszystkie szczegóły na pw. Sunia obecnie zajada karmę firmy Arion z jagnięciną.[/QUOTE] Dzięki :) PW odebrałam :) Karmę zamówię jutro :happy1:
  15. Biedna Sabcia :shake: Domowymi tymczasami SKARPETA OWCZARKOWA niestety nie dysponuje, ale przegłosowaliśmy dla niej wsparcie Jakiej karmy sunia potrzebuje ? Będę potrzebować adres do wysyłki i numer telefonu dla kuriera
  16. Zapisuję wątek :) [B]Dexterko[/B], to o czym rozmawiałyśmy już nieaktualne Psiak jedzie do Psiej Sfory
  17. [quote name='Zosia123']Zrobiłam podsumowanie deklaracji - mamy aktualnie 160 zł deklaracji stałych, czyli ciut ponad połowa opłat (pod warunkiem, że Onek nam nie zachoruje tfu tfu!). Czy może kogoś pominęłam? [COLOR=#000080][B] Zosia123 - 20 zł miesięcznie, od marca 50 zł mies. [B]panibuzza (owczarek.pl) - 10 zł miesięcznie[/B] Monika F. (FB) - 10 zł miesięcznie Renata K. (FB) - 30 zł miesięcznie Maruda666 - 20 zł miesięcznie Andrzej B. (FB) - 20 zł miesięcznie Renata W. (FB) - 10 zł miesięcznie brzośka - 10 zł miesięcznie [U]Razem: 160 zł miesięcznie[/U][/B][/COLOR][/QUOTE] [SIZE=3][B]Zosiu[/B][/SIZE], na owczarku jest kolejna deklaracja - 10 zł :happy1: Podaj numer konta :)
  18. [quote name='dexterka']Zapraszam na wątek ONki Sary , która po śmierci właściciela została na świecie całkiem sama... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251313-ONka-Sara-miała-wszystko-została-z-niczym-…-POMOCY[/URL] [URL="https://imageshack.com/i/5gr410j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/196/r410.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]ZAPRASZAMY SERDECZNIE do SARY WSZYSTKICH OWCZARKOLUBÓW [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu: [quote name='sleepingbyday']a propos chorego onka, na sprzedaż którego policja rozpisała ogłoszenie, znalazłam takie coś w sieci: [URL]http://www.metro.us/newyork/news/2013/06/02/police-officers-salute-kaiser-before-dogs-laid-to-rest/[/URL] [COLOR=#000000]Cały departament policji w massachussets oddaje honory psu, który służył w tej jednostce, podczas jego drogi do weterynarza, gdzie ma być uśpiony z powodu nieuleczalnej choroby nerek. róznica kolosalna.... [/COLOR][IMG]http://l.yimg.com/ao/i/hp/news/2013/june/dog_kaiser_b_630.jpg[/IMG][COLOR=#000000] ----------------- [SIZE=3][B]nie jestem na fb a to wydarzenie nie jest ogólnodostępne. czy ten onek znalazł dom? DONka, wiem, że coś wiesz. [/B][/SIZE] [/COLOR][/QUOTE] Wow, faktycznie robi wrażenie, choć psiakowi to niewiele pomoże Mam nadzieję, że oprócz fanfarów miał również zapewnione poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny w tych trudnych chwilach A co do naszego psiego policjanta - Zantusa, to na razie mogę tylko napisać, że przetarg odbędzie się 14 marca i pracujemy nad tym, żeby psiak dobrze trafił :) Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła napisać więcej i że będą to dobre wieści :razz:
  19. [quote name='DONnka'] Matko, ale znowu mamy wysyp :shake: [SIZE=3][B]Głosujcie kochani, bo czas nagli !!! [COLOR=#ff0000]Kto jest ZA[/COLOR] udzieleniem wsparcia Sabie i ONkowi z chorą łapą ???[/B][/SIZE] [B]Wolf122[/B], czy mógłbyś dowiedzieć się więcej na temat tego ONeczka i sprowadzić go na dogo ? Póki co nie kojarzę dziewczyny, o której wspomniałeś :roll: A o ONka z Policji, jak dobrze pójdzie, już nie będziesz musiał się martwić :razz: Na razie nie mogę więcej napisać, ale wkrótce wrócę do tematu :)[/QUOTE] [quote name='dor_cia'][B]Jestem za pomocą dla tych psiaków[/B][/QUOTE] [quote name='negrobella']Też jestem na tak.[/QUOTE] [quote name='Ajula'][U]Ja jestem ZA[/U][/QUOTE] [quote name='Linssi']Ja również za pomocą dla Saby i onka z chorą łapką![/QUOTE] [B]Przegłosowane - wszyscy ZA[/B] :happy1: [SIZE=3][B]SKARPETA OWCZARKOWA udzieli wsparcia Sabie i ONkowi z chorą łapką [/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Wolf122[/B][/SIZE], pomocy !!! Czy mógłbyś podać mi na priva jakis kontakt do Klaudus_ na facebooku ??? Bo to chyba nie jest ta osoba podana jako kontaktowa - Patrycja Hev :roll: Nie mogę znaleźć ani Jej ani wydarzenia psiaka, a na dogo chyba rzadko ostatnio bywa Chciałabym dowiedzieć się czegoś konkretnego o tym ONku z chorą łapą Pod albumem, do którego link podałeś jest tylko napisane, że robią mu wydarzenie ...
  20. [quote name='Linssi'][B]A istnieje szansa na pomoc w oplaceniu kastracji i sterylki?[/B] pytam, bo wiem, ze skarpetowicze czasem maja obiekcje, jesli pies jest pod opieka organizacji.[/QUOTE] Jak najbardziej :) Nawet pytałam, kiedy są planowane, ale eliza_sk napisała, że trzeba psiaki najpierw odkarmić i ustabilizować. A co do tych obiekcji, to nie do końca :razz: Traktujemy tą sprawę bardzo indywidualnie. Wiadomo, że są organizacje i ... organizacje ;) Sprzeciw dotyczył pomagania takim wielkim, prężnie działającym fundacjom, które mają spore "obroty"
  21. Lira o wschodzie słońca ;) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8287/jkld.jpg[/IMG] Samotny wędrowiec ;) [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3081/ks7g.jpg[/IMG]
  22. Lilka podesłała nowe fotki :) Cywil z koleżanką ;) Widzicie ten błysk w oku :razz: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/6056/8u3n.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/2735/63l4.jpg[/IMG]
  23. [B]Eliza_sk[/B], czy macie na teraz jakieś pilne potrzeby ? Kija, jak zrozumiałam, jest do odkarmienia A Renuś ? Nadal wymaga leczenia ? Czy SKARPETA OWCZARKOWA mogłaby w tym momencie jakoś pomóc ?
  24. [quote name='a-tka']Oj,nie ma za co!:oops:[B]Podliczyliśmy nasz bazarek dla Nuki ,finalnie zebraliśmy 1396.01 zł!!![/B]:multi:Chciałam w swoim imieniu przede wszystkim podziękować Wam Wszystkim z dogo,którzy także fanty kupowali i licytowali!Bez Waszego czynnego udziału w tej akcji suma byłaby na pewno dużo mniejsza!Dziękuję także Wszystkim za rady i wspieranie mnie w tym moim pierwszym,a myślę,że nie ostatnim bazarku,jaki zorganizowałam dla naszych potrzebujących psiaków!Jeszcze raz dzięki za tak miłą atmosferę i nasz wspolny finansowy sukces!:lol:[/QUOTE] [B]Mogę już przelać pozostałą część pieniążków z bazarku dla Nuki[/B] :) [SIZE=3][B]To kwota [COLOR=#ff0000]396,01 zł[/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=#ff0000] [/COLOR]:happy1: [B]Czy ma trafić na to samo konto, co poprzednio ? A może macie jakieś inne potrzeby związane z Nuką lub tą drugą owczarką - do przelewu nie potrzebuję rachunku [/B];)
  25. Rozpieszczasz nas [B]eliza_sk [/B];) Cudne są :loveu: Wiadomo już kiedy sterylka i kastracja ?
×
×
  • Create New...