Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Jest kolejny odzew z owczarek.pl :) Wklejam z owczarka: [I]Shira jest super, jesli mozesz napisz cos wiecej o jej zachowaniu. My wlasnie 2 tygodnie temu pochowalismy naszego onka (umarl na serce po rocznej walce z choroba) i powoli zastanawiamy sie nad przygarnieciem nowego pieska. Chcemy owczarka i SHira zwrocila moja uwage. Natomiast wyjezdzamy niedlugo na urlop i najszybciej mozemy sie zadeklarowac po 10 wrzesnia. Jesli do tego czasu nie znajdzie sie dom dla niej to skontaktuje sie z Toba ponownie. Glaski dla SHiry i niech nabiera cialka.[/I] Przekazałam tej osobie cioteczko nastassia_2 Twoje namiary i zaprosiłam do lektury tego wątku Wygląda na to, że Shira będzie mogła przebierać w kandydatach do kochania :multi:
  2. Jestem z nadzieją, ale widzę że tu dalej cisza :( Kurcze, jak Alex się znajdzie, to normalnie ze szczęścia chyba się upiję, a musicie wiedzieć, że ostatnio byłam w tym stanie chyba ze 2 lata temu :roll:
  3. [quote name='Kora']Dziewczynki to na 100% Wasza Fanta juz dzwonilam do wlasciciela Łodzka hodowla [URL]http://zaginionepsy.pl/obiekt,11180,Zaginiony,Opacz,Denis.html[/URL] [URL="http://zaginionepsy.pl/zdjecia/11180_1_1311782598.jpg"][IMG]http://zaginionepsy.pl/zdjecia/mini/11180_1_1311782598.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy za dobrą wiadomość. Ciotka beka powiadomiona. Czekamy na rozwój wydarzeń :)
  4. [quote name='aronkowa']Witaj śliczny psiaczku,mogę się dorzucić na hotelik po 20zł miesięcznie To cudnie :) To mamy już stałych deklaracji na 130 zł :multi: i 150 zł jednorazowych Nie jest źle zważywszy na fakt, że jeszcze 2 dni temu wątek świecił pustkami ;) Ciotka APSA i anett nie poznają tego wątku jak zajrzą :crazyeye: Aha, robimy z Vermine bazarek dla Shiry i Dona :multi: Trzymajcie kciuki, bo to nasz debiut bazarkowy :oops:
  5. [quote name='unixena']Dziekuje kochana z calego serca :iloveyou:,ze znow zjawiasz sie ,ze chcesz pomoc .Na Ciebie zawsze mozna liczyc Kajciu ..;)..Ten Donek wyglada jak brat Vikusi ..:loveu:[/QUOTE] Przyłączam się do podziękowań :loveu: Przyznam się, że celowo zaprosiłam Was obie cioteczki:oops: Jakoś na odległość wyczuwam ONkowe ciotki :evil_lol: Może dlatego, że uważam się za jedną z nich :lol:
  6. Drogie cioteczki z Bielska, cały czas myślami jestem z Wami i Alexem :) Żałuję, że nie mogę Wam bardziej pomóc i też szukać chłopaka :( Nie możemy tracić nadziei :)
  7. Ciotki drogie, myślę i myślę o tej naszej Beluni. Już sama nie wiem, może próbuję się na siłę pocieszać, ale przypomniałam sobie, że p. Irena, u której jest teraz sunia mówiła, że zanim wzięła sunię do domu przebywała z Nią na działce (to musiał być maj/czerwiec). Ja myślę, że ona tam się oszczeniła i to z tamtego okresu są te ostatnie zdjęcia. Może sunia tak wtedy wyglądała, bo była wymęczona przez szczeniaki, przebywała głównie na dworze i nikt Jej wtedy właściwie nie pielęgnował. Szczeniaki dla suni, która jeszcze nie jest w pełni dojrzała to przecież musi być spore obciążenie. Zakładając, że to pierwsze zdjęcie jest bardziej aktualne to sunia teraz może już dużo lepiej wygląda. Nie demonizujmy sytuacji i nie zakładajmy od razu zaniedbania. Nie zmienia to faktu, że trzeba by Ją stamtąd zabrać. I to szybko !!!
  8. Zaglądam do dziewczyny :lol: Sprawdziłam wątki owczarkowe. W sumie było już około 70 wejść, ale na razie bez komentarzy :shake: Bądźmy jednak cierpliwi, w końcu od założenia wątków minęło dopiero 24 h
  9. Zaglądam i ja do Ciebie Timolku :loveu: Dołączam się do podziękowań dla ciotki Teresy, która z takim poświęceniem Cię pielęgnuje oraz Państwa, którzy Cię przygarnęli :loveu: Żeby jeszcze tylko ten ogonek się zagoił to już będzie suuuper :lol:
  10. [quote name='suślik']Informacja o Alexie trafiła tez na stronę Białostockiego TOZu( dziękuję bardzo :) ) im więcej informacji o Alexie tym lepiej.[/QUOTE] Dobry pomysł :lol: Jak się trzymacie cioteczki Alexowe :shake: Myślami jestem ciągle z Wami i z Alexem, gdziekolwiek jest ...
  11. [quote name='unixena']Myle ,ze trzeba chlopakowi zrobic jakis bazar ...tylko teraz musimy poglowic sie nad tym by zdobyc jakies fanty i oczywiscie ciotka bazarkowa tez potrzebna .[/QUOTE] Właśnie o tym myślę, robię z jedną cioteczką owczarkową bazarek dla Shiry i pomyślałam, żeby dołączyć jakąś jeszcze bidę :) Tylko że to jest nasz pierwszy bazarek w życiu :oops: Nie wiem, jak nam pójdzie (????) Ciotka danavas mnie instruuje na PW :lol:
  12. Dla porządku pozwolę sobie podsumować: DEKLARACJE STAŁE: Makrela 50 zł Ciotka z owczarka 50 zł DONnka (czyli ja) 10 zł aronkowa 20 zł DEKLARACJE JEDNORAZOWE: Beata&Czata 100 zł unixena 30 zł DONnka 20 zł Don dziękuje całym swoim psim serduchem :loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='unixena']I ja jestem na watku biedaczka .W tym miesiacu troche bedzie cienko .Za duzo juz pomoglam finansowo ..ale wyskrobie jednorazowke choc te 30zl .W przyszlym miesiacu tez cos pomysle ...[/QUOTE] Dzięki cioteczko droga :loveu: każda pomoc na wagę lepszego życia dla Dona :lol: Pamiętaj o Nim i roześlij wątek, gdzie możesz :lol:
  14. [quote name='danavas']och Doniu....słodki pysiu...... a ja nie mogę nic poza podnoszeniem....sorki, ale moje 3 chłopaki siedzą w dt bez kompletu deklaracji i ciułam grosz do grosza...sama zadeklarowana po uszy....nie dam rady dać stałej....mimo szczerych chęci.....[/QUOTE] Witam kolejną "moją" cioteczkę :) Podnoszenie i rozsyłanie wątku też się liczy :lol: Ostatnio była tu taka grobowa cisza, że aż strach A konkurs z Twojego podpisu jest niesamowity.Wszystkim gorąco polecam :lol::lol::lol:
  15. Wysłałam dzisiaj jeszcze kilka zaproszeń do niezawodnych ONkolubnych cioteczek :) I co moje oczy widzą, jedna już przybyła:) Dziękuję ci Beata&Czata. Jesteś niezawodna kobitka :loveu: Trzymaj się chłopaku :loveu: Może nie wszystko jeszcze stracone :shake:
  16. Ze wszystkich MISSek na zdjęciu najładniejsza jest... Małgonia oczywiście ;):evil_lol: Ale chwała dziewczynom za to, że tak pięknie sunię promują i przysparzają nowych wielbicieli Jej i całemu schronisku :loveu:
  17. To już tydzień, jak Go nie ma ??? :-(:-(:-( Ale ten czas leci :shake: Pozdrawiam wszystkie zjednoczone w smutku cioteczki
  18. [quote name='asl']Donko :loveu: s u p e r :) !!! Tam w jednym miejscu zmieniłabym tylko, że brakuje 120 zł stałych deklaracji. Być może nawet 150 zł bo na razie dwie (20 zł i 10 zł) są niepotwierdzone czy przechodzą od Baszarka na Aiszę. Dzięki za uwagę, zaraz zmienię :):):) Będę też oczywiście śledzić te wątki i jakby co zaraz dam Wam tu znać :)
  19. [quote name='APSA']Pewnie będę skarbnikiem, ale nie zaczynam zbiórki, póki pies nie wyjdzie ze schroniska. Najlepiej by było, gdyby oba psiaki udało się wyciągnąć. Don ma wykupiony pakiet ogłoszeń, jeszcze nie zrealizowany - Anett ma pogonić dziewczynę z bazarku. Kasetka ma teraz ogłoszenia od Dady. Może chociaż jedno z nich znajdzie dom, wtedy nie będzie dylematów, które zabierać. [/QUOTE] Tak właśnie odpowiem tej ciotce owczarkowej i będę dalej śledzić wątek na owczarkach :lol: Jakby co to zaraz dam Ci tu na wątku znać. Mogę jeszcze porobić ogłoszenia Donowi i Kasetce na psieadopcje.pl ; gumtree i gratce, bo właśnie się tam zarejestrowałam Trzymam kciuki za oba psiaki :loveu:
  20. Bambulu słodki, ciotka DONnka zrobiła Ci w prezencie kolejne ogłoszenie na stronie [url]http://www.psieadopcje.pl/dodaj-ogoszenie/146-inne/701-bambu-onek-ktory-otrzyma-drugi.html[/url] Zajrzyjcie ciotki, jak się pięknie prezentuje :):):) Jak się nadarzy okazja to mizianko dla chłopaka poproszę ;)
  21. Sunieczko droga, ciocia DONnka trzyma kciuki za wspaniały domek, który wybierze ciocia beka :):):)
  22. Drogie ciotki, tak jak obiecałam założyłam Aiszy wątki na owczarkach: http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18861&PID=993078󲜶 http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=25935#post25935 Zrobiłam też ogłoszenie na stronie OwP http://owczarki.eu/psiak/998 Zajrzyjcie i sprawdźcie poprawność danych :lol: Aha, zmieniłam tytuł na: ONka Aisza gaśnie w schronie. Pomóżcie!!! i troszkę podrasowałam treść. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :lol: Żałuję, że nie mogę teraz zrobić więcej :( Trzymam mocno kciuki za sunieczkę :loveu: Musi się udać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  23. [quote name='*Gajowa*']Nasze rozstanie będzie bardzo trudne :placz:, Vega teraz przeżywa jeszcze raz swój "szczenięcy" okres. Jest niesamowicie radosna, aktywna... sama zatacza koła po ogrodzie, szaleje z piłeczką. Oczywiście chce być stale przy mnie..to wspaniała suka i bardzo, bardzo mądra...[/QUOTE] Oby miała w nowym domku jak w raju :lol::lol::lol: Wyobrażam sobie, jakie to trudne dla Ciebie, droga cioteczko. Ja kiedyś znalazłam szczeniolka na ulicy i oczywiście przytargałam do domu. Był u mnie tylko kilka dni zanim trafił do nowego domku, a ja beczałam jak głupia, gdy Go przekazywałam. Już taka niewdzięczna rola tymczasowych opiekunek :shake: Pozostaje nam cieszyć się tym, że psina będzie miała dobrze :lol: A jak długo Vega była u Ciebie ?
  24. [quote name='Martika@Aischa']Zaglądam do Alexa i trzymam mocno nadal kciuki abyście go znalazły .......wierzę że psiak jest cały i zdrowy ......tak sobie myślę głośno jeszcze że może psiak wrócił do swoich właścicieli:roll: Może wyjechali na krótkie wakacje i psiak wylądował na ulicy a teraz jest znów w domu :roll: Ludzie mają różne pomysły niestety :shake:[/QUOTE] Z tego co dziewczyny tu pisały wynika, że Alex błąkał się już parę miesięcy, więc opcja z powrotem do właścicieli raczej odpada niestety Wierzyć jednak trzeba, że się znajdzie, bo jeśli nie, to świat byłby zbyt okrutny :(:(:(
  25. [quote name='kasiek.']Beka napisalam do Ciebie ,ale chyba skrzynke masz zapchaną To raczej nie ona ,taka odpowiedz na forum ..ja tez mysle ze inna ,ale zawsze sprawdzic takie szczegóły można ;),tak tam chodzi o dlugowłosą ,myslalam ze ta tez taka jest...[/QUOTE] Fanta jest krótkowłosa, a poza tym ma tatoo i to chyba rozstrzyga sprawę
×
×
  • Create New...