-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
O matko, jeszcze łzy nie obeschły po śmierci Duszka, a już następna tragedia goni tragedię :(:(:( Misiu :candle:, mam nadzieję, że już brykasz szczęśliwa razem z Duszkiem po zielonych łąkach ... Kubusiu, bądź dzielny, wytrzymaj !!! Cioteczki, nie ma na co czekać, trzeba zacząć przekuwać słowa w czyny Czekam na numer konta Duszkowej skarbonki Nescca :calus::calus::calus:
-
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']Wiara czyni cuda więc głęboko wierze,że gdzieś domek jest dla Lucka ;)[/QUOTE] A ja z Tobą cioteczko :) Tak bym chciała, żeby Lucek znalazł swój skrawek zielonej trawki :modla: -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak się cieszę, że sunia namierzona i razem z resztą choć nakarmiona :multi: :multi: :multi: Oby udało się wszystkie psiaki zabezpieczyć :modla: Wielkie dzięki dla cioci ocelot i wspaniałego syna cioci joteska :):):) -
Zamówiłam pakiet 30 ogłoszeń :) Czy ktoś ma wenę twórczą, żeby napisać nowy tekst ??? Mnie ostatnio opuściła :oops:
-
Kronos- zaniedbany staruszek ze schroniska. zmarł...
DONnka replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się dziś miewa nasz poczciwina :loveu: Mam nadzieję, że coraz lepiej :) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Tak sobie myślę, że jak się nawet nie uda jutro to musimy porozmawiac z tym Panem co dwonił do Kajetana, żeby ja karmił.... z tydzień? I nieco oswoił. Wtedy nastepny wyjazd nie byłby w ciemno. Jak sądzicie?[/QUOTE] Dobry pomysł :) Można by Panu nawet zostawić jakąś karmę dla suni, żeby się poczuł bardziej zobowiązany :) -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Jesteśmy umówieni na jutro. Po 14. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Trzymamy z całej siły :) Oby się udało :modla: :modla: :modla: -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
DONnka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']ludkowie kochani myslec pozytywnie i trzymac kciuki akcja rozpoczeta[/QUOTE] O matko, nareszcie !!!!!!! Trzymamy kciuki z całej siły :modla: :modla: :modla: -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
Lucuś zmykaj do domku :) Nie było ani jednego zapytania o Niego ???? -
Wreszcie odważyłam się obejrzeć filmik - Epitafium dla Duszka :( Zryczałam się jak bóbr :(:(:( Wiedziałam, że tak będzie dlatego odwlekałam ten moment :shake: Ostatnio mam tyle smutków w życiu, jestem tak wyczerpana emocjonalnie, że bałam się, że się dobiję... O dziwo, wyniosłam z tego filmu jakąś dziwną siłę, jakiś dziwny spokój ... Tyle było w nim najczystszych uczuć, tkliwości i miłości... Jestem spokojna, bo Duszek odszedł szczęśliwy !!! Dziękuję Ci nescca :loveu: A do Duszkowej Skarbonki też się przyłączę
-
[quote name='Beta&Czata']Podczytuję po cichutku i cieszę się, że Donio jakoś się trzyma.Niestety i dla Niego i dla mojej Czatusi nadchodzi gorszy pogodowo czas. Gorąco było - źle, będzie chłodno i wilgotno, ze skokami ciśnienia - jeszcze gorzej, później nie daj Boże silne mrozy i b. wysokie ciśnienie - dla sercowców też zabójcze. p.s. a my za tydzień i kilka godzin mamy 15-te urodziny :multi::multi:. I wszystko wskazuje na to, że Czatunia dotrwa w niezłej formie (dziś nawet usiłowała pogonić kota Kotu). Spokojnej nocy. Brawo Czata :) Tak trzymaj dziewczyno :loveu: Obyście z Doniem szczęśliwie przetrwali i jesienne słoty i zimowe zawieruchy ;) Jak to mówią: OBY DO WIOSNY :):):) Mam receptę na dwa opakowania furosemidu. Wykupię w przyszłym tygodniu i jak będzie potrzebny wyślę Doniowi :) Teraz będzie miał ten od renci42 i betki :) A moje piszczki dotarły???
-
Kronos- zaniedbany staruszek ze schroniska. zmarł...
DONnka replied to Ashaski's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak się cieszę, że Kronos już po kolejnym zabiegu i coraz lepiej się czuje :multi: :multi: :multi: Nie może być inaczej, jak ma takie wsparcie :):):) Śledzę jego wątki na owczarkach, może ktoś wypatrzy chłopaka :modla: -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ciociu joteska, jesteś niesamowita kobieta :loveu: Pogratulować syna :):):) Zresztą jak ma taką Matkę, to oczywiste :) Oby tylko wypatrzyli biedaczkę :modla: -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
DONnka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni z niepokojem ... Udało się jakoś Ją zabezpieczyć??? -
Saturn i Sawa wrocili do domu ale blagam o pomoc to jest pseudo
DONnka replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Czekam cierpliwie zaciskając kciuki !!! -
Lucjan dzis pojechał do swego DOMU trzymajcie kciuki by się w nim odnalazł
DONnka replied to psi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Zimno i nieprzyjemnie :( oby ten domek się znalazł :([/QUOTE] Oby :modla: :modla: :modla: -
[quote name='Czarodziejka'] Tymczasem kończą się leki, bo wciąż podaję po 3 Vetmediny 2 x dziennie, Furosemid 3 x dziennie, Propranolol również, a Prilactone już nie mam. Jeżeli możecie, wykupcie mu ten Benacor, bo w związku z błędnym zastąpieniem go Lisonidem, wcale tego leku od początku nie dostawał. Skoro jest trochę pieniędzy na jego koncie, to proszę kupcie mu NAF OMEGA OIL w opakowaniu 1000ml. To najtańszy i najskuteczniejszy preparat na rynku, oraz MUSCLE DOG - preparat odbudowujący mięśnie. Koenzym Q10 już mu podaję. Kupiłam opakowanie - ma na spółkę z Daszką, ale też możecie dokupić. Wszystkie te preparaty są zalecone przez dra Niziolka i generalnie nie mamy wyjścia. Donio musi być potężnie suplementowany, żeby mógł żyć... Anett zamówiła komplet leków. Mają być w środę :) APSA jest do 15.10. nieobecna, więc dostęp do pieniążków jest utrudniony, ale jakby było coś pilnie potrzebne to mogę wyłożyć :) Dziś powinna dojść paczka pełna przyjemności dla Donia :):):)
-
[quote name='MaDi']Bambu piękny ale my nie mamy środków na jego utrzymanie w związku z tym musimy wspólnymi siłami jakoś rozwiązać ten problem:([/QUOTE] To może jednak zrobić mu nowe ogłoszenia, ale z najnowszymi zdjęciami (są kapitalne!) i nowym tekstem, w którym położymy nacisk na to, jaki Bambu jest TERAZ a nie jaki był na początku. Namiar na bazarek już mam :) Co Wy na to cioteczki ???