Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Bardzo dziękujemy cioci [B]tatankas[/B] za ogłoszenia :Rose: Trzymamy mocno kciuki :thumbs::thumbs::thumbs: A jak Tami dzisiaj ??? Może missieek zajrzy i napisze parę słów ...
  2. [quote name='psanatorium']staram się, ale komp mi wysiada... wszystko znika! Wyniki nie są dobre. Zrobiono; usg, krew i mocz. Dostał Barni antybiotyk, dalej ma dost kreon. Bardzo długo był badany. Na usg widoczne dziwne zmiany ; do końca nie wiadomo, czy to powiększona śledziona, czy wielki guz- oglądało to 4 wetów. Jeżeli po lekach ta zmiana nie zmaleje, trzeba bedzie do brzuszka zajrzeć chirurgicznie. Badania kosztowały 120zł; usg gratis, reszta z upustem. Dziękujemy panie doktorze! Biedny Barniś :shake: Trzymam kciuki, żeby leki pomogły i obeszło się bez interwencji chirurgicznej :modla: Barni, przecież jesteś jednym z twardzieli na dogo Co to za chorowanie ...??? Musisz walczyć !!!!
  3. [quote name='anett']Obydwie jesteście szybkie:-D DONnka wielkie dzięki!!:lol::lol: tylko ja bym dala ogłoszenia na woj. małopolskie Kraków ewentualnie na pół ze śląskim Tatankas mam nadzieję, że nie jesteś aż tak szybka, że już zrobione?? ;):lol: da radę zmienić? DONnka a tekst świetny!! [B]coś czuję, że tym razem będzie to błyskawiczna akcja[/B];)[/QUOTE] Obyś była prorokiem ;)
  4. [quote name='tatankas']No bo ja taka szybka jestem ;),poprawione i kochana [B]zmaż tą swoją czerwień,bo ja jak latam po wątkach,żeby później linki zmieniać to mi łatwiej jest mój post odnaleźć [/B]:oops:[/QUOTE] Mówisz i masz :) Napisałam do Ciebie jeszcze jedno PW w/s województwa
  5. [B]PaulinKa[/B], jesteś pewna, ze to ten sam ??? Ten na dole ma zupełnie inne kolory ... [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389264_397213936982438_1359900464_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486640_203370646456273_1300208508_n.jpg[/IMG]
  6. [quote name='psanatorium']Barni przeszedł kilka badań, wiercił się jak zwykle.[/QUOTE] Kiedy będą wyniki ??? Martwię o zdrowie Barnisia :( Tyle wokół ostatnio tragedii ...
  7. Jeszcze jedna tragedia ... :(:(:( Odpoczywaj psino [*] Do zobaczenia ...
  8. [quote name='anett']Dzięki!:lol::lol: DONnka najważniejsze są suplementy na stawy, ale chwilowo Kasia jest zabezpieczona - dzięki właśnie Dobrej Duszy z fb Kaśka ma zapas glukozaminy, ja jej wysyłam Tumerin (naturalny p/zapalny - wyciąg z kłącza imbiru i kurkumy; obecnie Kaśka dobrze funkcjonuje bez leków p/zapalnych i p/bólowych), mam do odebrania dla Kasi kwas hialuronowy, do tego potrzebny jest ossopan i wit C; jak się będzie kończyło dam znać; Natomiast baaardzo przydałyby się kwasy omega np. Naf Omega Oil http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/preparaty_doustne/naf_canine_omega_oil,p1906489781 jeżeli ktoś mógłby kupić i wysłać dla Kaśki byłoby fantastycznie!!!!! Poza tym Kasia dostaje Rumen Tabs i witaminy i minerały dla starszych psów (ostatnio wysłałam z Dolfosu). Apel o Naf Omega Oil zamieszczony na fb :) I zaraz zamelduję się na bazarku :)
  9. [B]Tatankas[/B], wzięłaś tekst zanim go uzupełniłam ;) Zajrzyj na wątek bazarku :) W/s województwa wysłałam Ci PW [B][COLOR=#ff0000][/COLOR]MŁODZIUTKA SUNIA W TYPIE ON SZUKA SWOJEGO CZŁOWIEKA[COLOR=#ff0000] [/COLOR] TAMI - młodziutka 1-2 lata, żywiołowa sunia w typie ON Jest niesamowicie wdzięcznym i radosnym stworzeniem. Spragniona człowieka. Łatwo i szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, jest otwarta i bardzo pozytywnie nastawiona. W stosunku do człowieka jest uległa, pozwala wszystko przy sobie zrobić. Lubi wręcz takie zabiegi jak czesanie, kąpanie. Woda jest jej żywiołem. Dość dobrze dogaduje się z innymi psami, ale o człowieka potrafi być zazdrosna. Chce go mieć tylko dla siebie. Nie toleruje kotów. Potrafi chodzić na smyczy, ale wymaga jeszcze w tej dziedzinie treningu. Tami przebywa w woj. śląskim. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Szuka ciepłego domu, w którym będzie traktowana jak członek rodziny. Najlepiej, żeby była jedynaczką, a jeśli miałaby mieć psiego towarzysza to tylko uległego, który nie będzie rywalizował z nią o względy człowieka. Podaruj dom Tami, a ona odda Ci wszystko, co ma – swoje serce. [U]Kontakt w/s adopcji:[/U] Aneta tel. 501 702 550 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jeśli tak można, to część ogłoszeń zrobiłabym na woj. śląskie a część na całą Polskę[/B]
  10. [quote name='anett']Tami już po sterylce, wszystko w porządku:multi::lol:[/QUOTE] Właśnie po taką wiadomość przyszłam:) Tylko tak dalej Tami :loveu:
  11. Przychodzę tu od kilku dni i nie wiem, co napisać... Kolejna psina, która odeszła wtedy, gdy pojawiła się dla niej szansa na lepsze życie .... Okrutny los ... Odpoczywaj Saruniu [*] Bela51 ma rację, ktoś tu delikatnie mówiąc "dał ciała" Po raz kolejny okazuje się, że najciemniej bywa pod latarnią :(:(:(
  12. Matko jedyna, Barni też chory :shake: Co się ostatnio dzieje ... ??? Przyszłam, żeby ucieszyć oko uśmiechniętym pycholem Barniego a tu takie wieści :(:(:( Chłopaku nie rób nam tego !!! Nie Ty !!!
  13. [quote name='egradska']wreszcie dotarłam:) piesek jest taki uśmiechnięty na tych zdjęciach, oby mu ten uśmiech dom przyniósł[/QUOTE] Witaj egradska :) Niunia uśmiechnięta, bo po olkuskim piekiełku czuje się pewnie jak w raju ;)
  14. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]UWAGA CIOTECZKI Z WARSZAWY I OKOLIC !!! [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][B][COLOR=#000000]Dostałam od joteski info, że z mordowni w Ruskiej Wsi do Warszawy jedzie ONek z rozbitą głową i chorą łapą, dla którego NIE MA NA RAZIE ŻADNEGO MIEJSCA.[/COLOR] [COLOR=#000000]Trafi prawdopodobnie do kliniki, ale [/COLOR][COLOR=#ff0000]pilnie potrzebne miejsce w Warszawie lub okolicy, w którym można by go CHWILOWO umieścić [/COLOR][COLOR=#000000]dopóki nie znajdziemy dla niego miejsca w hoteliku lub DT[/COLOR] [COLOR=#000000]BARDZO PROSZĘ O ROZPOWSZECHNIANIE TEJ INFORMACJI !!![/COLOR][/B][/SIZE]
  15. [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]UWAGA !!![/B][/COLOR] Dostałam info, że do Warszawy jedzie ONek z rozbitą głową i chorą łapą, dla którego NIE MA NA RAZIE ŻADNEGO MIEJSCA. Trafi prawdopodobnie do kliniki, ale [COLOR=#ff0000]pilnie potrzebne miejsce w Warszawie lub okolicy, w którym można by go CHWILOWO umieścić [/COLOR]dopóki nie znajdziemy dla niego miejsca w hoteliku lub DT BARDZO PROSZĘ O ROZPOWSZECHNIANIE TEJ INFORMACJI !!![/SIZE]
  16. Zaglądam do Tami :loveu: Jakoś pustawo dzisiaj u naszej dziewczynki ...:roll: Wszyscy śledzą akcję ratunkową w Ruskiej Wsi - ja w sumie też :oops:
  17. [quote name='PaulinKa030894']nie mam pojęcia. Nie pytajcie mnie o takie rzeczy, ja dzwoniłam aby dowiadywać się o sytuacji ogólnie nie chcę im przeszkadzać "w pracy" , sami chyba rozumiecie tam jest zamieszanie , kontaktowałam się z osobą i ona powiedziała mi że szczylek ma złamaną łapkę a czy napewno , nie mam zielonego pojęcia. Niedługo znów będę dzwonić to spróbuję dopytać .[/QUOTE] Jasne :) Rozumiem i wyobrażam sobie jaki tam musi być kocioł :shake: Uzbroję się w cierpliwość :) Tak czy siak 100 % pewności będzie dopiero po prześwietleniu tej łapiny
  18. [quote name='PaulinKa030894']To dobrze cieszę się.. jak byliśmy na pierwszej akcji to ja już go"upatrzyłam" wyglądał okropnie.. to ciekawe jak wygląda teraz ..[/QUOTE] [B]PaulinKa[/B], a skąd wiadomo, że łapa jest złamana ? To tylko podejrzenie czy potwierdzona informacja ? Ma tą łapkę spuchniętą, poranioną ???
  19. [quote name='PaulinKa030894']szczeniaczek onek został już wyciągniety .. ma bidula połamaną łapę :( czeka u kogoś w samochodzie na inne psiaki i pewnie będzie ruszał w drogę.[/QUOTE] O jeeesooo :( To pomoc przyszła w ostatniej chwili... Tak się bałam, czy zdążymy... Jak on musi cierpieć biedaczyna :(:(:( DT w Wawie już na niego czeka, jeśli nie pojedzie do Gdańska Joteska jest w kontakcie z p. Agnieszką
  20. [quote name='anett']Piękne banerki!! już się poczęstowałam:lol::lol:[/QUOTE] No widzę właśnie :) A ja nie mogę wkleić dwóch bannerów :shake: Jeden mi zawsze wyrzuca ... Chyba napiszę w tej sprawie do moda :mad: :eviltong:
  21. [quote name='pumcia02']ale śliczna dziewczynka.[/QUOTE] Witaj pumcia02 :) Tami jest rozbrajająca, prawda ? :) Taka radosna puchatka :loveu:
  22. [quote name='anett']Dzięki DONneczko:lol::lol: A mogłabyś przekleić ostatnie wpłaty z ogromnymi podziękowaniami na fb??:lol: Wpłaty podane :) Peany dziękczynne wyśpiewane :) Pojawiła się nowa deklaracja :multi: Anett, jakie Kasia bierze leki ? Może jak podam nazwy, to ktoś kupi i prześle
  23. Zamówiłam dla Tami na początek pakiet 30 ogłoszeń na tym bazarku [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228415[/url]
  24. [quote name='PaulinKa030894']pierwsze psy juz jada:loveu:[/QUOTE] Bomba - a więc jadą po nowe życie :multi: :multi: :multi: Szczęśliwej drogi życzymy :):):)
  25. [quote name='PaulinKa030894'][LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Jest zgoda na odebranie psiaków -już wszystko ok-TRZYMAMY ZA NICH KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT][/COLOR][/LEFT] [/QUOTE] Cuuuuuuudownie :):):) Kciuków nie puszczę :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...