Jump to content
Dogomania

danavas

Members
  • Posts

    11967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by danavas

  1. [quote name='Rodzinkowo']OK będą zdjęcia - poproszę o propozycje: jakie pozycje (niezły rym - ale na tym wątku to już norma), jaka sceneria, portretowe, adopcyjne, jakie?... Jutro będą będą odwiedziny i pstrykanko.[/QUOTE] mnie to się marzy taka gdzie Fox przytula się do Ramzesa;).....wiem,wiem głupoty piszę.....chyba że chłopakom się ociepliły stosunki???? Rodzinkowo to solidna firma:) na bank zdjęcia będą subcio:)
  2. pisząc kawał drogi miałam na myśli ten podany na wątku Łuków bo podobno tam jest pies...chyba że okaże się że to jest gdzie indziej....
  3. co robimy dziewczyny???? w jeden dzień nie nazbieramy kasy...nie ma kto po psa jechać...nawet nie wiadomo gdzie jechać:( a jak jej powiemy że go zabieramy to co? umówi się z nami przy drodze i przyjdzie w kominiarce? jak miałoby wyglądać przekazanie Misia? potrzebujemy hotelu który poczeka na kasę...z tym może i nie byłoby problemu ale jak skołować transport do jutra?? gdyby to było bliżej to bym się pokusiła pojechać ale taki kawał drogi może być zabójczy dla mojego strupka... w kwestii transportu ja wymiękam:(
  4. [quote name='danavas']dane do wpłaty przekazałam... Tobi i jego finanse: Livka i Nikuś 30 zł mama pauliny0402 50 zł diana79 10 zł Anula42 300zł magiraf 30zł Mariola P. Warszawa 50 zł Robert S. Szczecin 10 zł Joanna B. Sokółka 10 zł Roland_de 20zł vena&vivi 10zł paulinken 30zł razem: 550zł tak to wygląda:)
  5. super Justynka...ale się cieszę:) byłam dziś w pracy 12 h cały ten czas zasuwałam na nogach i już odpływałam za kierownicą jadąc do domu....ale w obliczu tych wieści.... mam teraz takiego powera że chyba na imprezkę jeszcze skoczę;) jutro zaciągnę mamę do banku bo nie ma aktywnych przelewów przez internet,ale załatwimy to szybko....ale jeśli jest pilna potrzeba to mogę już przelać te 300zł z mojego konta a potem sobie to wyrównam..... a na koncie Tobiego jest już 550zł:) mam jeszcze pytanie czy dziadulek mógłby się nazywać Tobi a nie Tobis???
  6. Rozmawiałam dziś z Panem Heniem..z Foxa jest zadowolony...mówi że to świetny piesio który da dużo radości nowym właścicielom....chodzi przy nodze ...nie koniecznie na smyczy, bo słucha jak się go woła, wiec biega swobodnie ....na spacerze wystartował do psów sąsiada...ale jak już doleciał to powąchał tylko i nie zaczepiał...kulturalny chłopak jest:) dostał kropelki na kleszcze...ale jeszcze nie wiem jaki koszt... a jak się ładnie uśmiechniemy to Rodzinkowo może jakąś fotkę aktualną wrzuci.... ja już się uśmiecham:D:D
  7. dane na fb skasowane...mama nadąsana...ale kontem dalej mogę operować...ufff... Sorki cioteczka Lucyndaa że pokrzyczałam...miałaś prawo nie wiedzieć....mama mi tu truła i się przystresiłam......ale już jest ok i dzięki za pomoc dla Tobiego:)
  8. Justynka czy ja mam obserwować wydarzenie na fb i wysyłać dane do wpłat...bo jak rozmawiałam z pikolą to stanęło na tym że Ty będziesz wysyłać na fb a ja z nią na dogo, ale w tych okolicznościach logiczne że nie miałaś do tego głowy bidulko.....zresztą i tak już wszyscy do tej pory mają to jak na dłoni;)...ale jak już zniknie ten nieszczęsny post to będziesz wysyłać czy ja mam się tym zająć? bardzo się ciesze że oba psiaczki czują się lepiej...dobrze że kochane cioteczki się nimi zajęły... a ja mam nowe wpłaty na Tobiego...wrzucam do postu nr 246 czy jakoś tak...mamy 490zł
  9. To jest jakaś masakra z tym psem....dostała od nas dziewczyna pomoc już kilka tygodni temu...i ją olała....nie wiem czy jest sens cokolwiek robić do puki ona tu nie wejdzie i nie napisze prawdy...jeśli miejsce pobytu Misia nadal będzie tajemnicą to nie mamy szans realnej pomocy.... teraz poruszmy się po omacku i nie wiemy czy ktoś sobie żartów nie stroi....ciągle czekamy aż jaśnie pani wejdzie na wątek... powiedzcie jakim problemem jest podczas pisania pracy otwarcie sobie na 5 minut dziennie drugiego okienka z wątkiem...zapoznanie się z postami i napisanie choćby zdania....
  10. koniecznie....napisałam jej wiadomość na FB... bo widzę że na dogo jej nie ma
  11. ja o tym wiem....ale to nie moje konto i nie moje dane....to musi szybko zniknąć bo mnie rodzicielka powiesi!!!
  12. a kogo się pytałaś czy możesz upubliczniać te dane???? to jest grubo nie w porządku...to są prywatne dane mojej mamy która się właśnie na mnie wydziera...i już nie pozwala prowadzić finansów pieska na swoim koncie.... miały być wysyłane na pw a nie wklejone ofen na wydarzenie!!!! no kurde!!!!
  13. [quote name='Maruda666']Foksiu, z bazarku będzie dla ciebie ponad 70zł :) - tylko muszę pozbierać.[/QUOTE] rewelacja cioteczka:) dziękujemy:)
  14. och jo...zakochałam się w tym małym czymś...:) taka fajna Frelka:)
  15. bazarek Irmy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207567-Bazarek-dla-Czarki-w-trakcie-budowy....?p=16855051#post16855051[/url]
  16. Ech Foksiutek...co Cie jeszcze czeka chłopaczku??....
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207574-bazarek-dla-Rocha-w-trakcie-budowy?p=16856207#post16856207[/url] bazarek dla chłopaka...trochę skromny ale zawsze coś:)
  18. wskakujemy na wyżyny Foksio:)
  19. o rany ....biedny piesio...trzymaj się cioteczka.... uzupełniłam post 246 o nową wpłatę...będę tam zapisywać wszystkie wpływy puki co....
  20. [quote name='Renata N']Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi: nr konta na PW[/QUOTE] już wysłałam kasiorkę ...nazbierało się 68.80 i tyle przelałam....niestety muszę moją deklaracje ograniczyć czasowo do 5 m-cy właśnie jestem w trakcie robienia kolejnego bazarku dla Irmy...to będzie drugi a potem jeszcze trzy...myślę że to dużo czasu do nazbierania braku w mojej deklaracji a i tak wychodzi ostatecznie troszkę więcej niż 50 zł...mam nadzieje że nie macie mi za złe:(.....ale myślę że dziewczynka znajdzie domek szybciutko...a tych biedoczków na dogo jest masę...
  21. dane do wpłaty przekazałam... Tobi i jego finanse: Livka i Nikuś 30 zł mama pauliny0402 50 zł diana79 10 zł Anula42 300zł magiraf 30zł Mariola P. Warszawa 50 zł Robert S. Szczecin 10 zł Joanna B. Sokółka 10 zł Roland_de 20zł vena&vivi 10zł paulinken 30zł wpływy z allegro:) 115zł Kaskadaffik z bazarku 100zł Iwona B. Łódź 20 zł pikola 40 zł Anula42 100zł Agata51 70zł Lolalola 62,50zł kacha_wawa 20zł Kazik321 10zł Anula42 150zł Kava 57,68 przekazane w spadku dla Herbuska Kerian 10 zł holly101 220 zł 26ASIA 10zł vena&vivi 10zł pikola 40 zł Asencja 10 zł Anula42 50zł Roland_De 20 zł GABI79 10zł diana79 10zł Kerian 10zł 26ASIA 10zł Anula42 50zł Lolalola 62,50 holly101 20zł opłaty: 341 zł dla weta 20zł badania 25zł paliwo do danavas 150zł transport do dt 300 zł dt do 20.06 180 zł (na kleszcze, na robale, witaminki, szampony) 120 zł dt do 01.07 70 zł dowóz i oddanie Tobiego w kasie: 622 zł w spadku po Tobim: Sara....80zł Herbusek....109zł Fox......278zł Misiek.....155zł razem.............622zł kasa Tobiego rozliczona...........0 zł
  22. Ula nie bój się krówki:) a może cioteczki ulijankowe zajrzą na bazarek do konika:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207135-dla-pi%C4%99knej-klaczy...bazarek-do-15.05.2011-do-22-00[/url]
×
×
  • Create New...