wiem właśnie że mało, ale dopiero jutro siostra odda mi aparat;/ A to zdj jest jeszcze stare, bo nie aż tak bardzo pyska siwego :D dziwi mnie to bo ona ma dopiero 5 lat a pysk już siwy ;(
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-nY_48NaUyfI/TtI0vrMoQKI/AAAAAAAAAX0/zT9vDCQ2Qyc/s640/bosekspacerek%252520015.jpg[/url] :loveu:
Bjuta a jaki błyszczący :D
Bjuta ona też chce uciekać ,nawet raz jej się to udało... pewnego razu zostawiłam ją w wannie bo poszłam po ręcznik to się z nią mokrą w pokoju przywitałam :D
Tego nie wiemy czy Ania przyjdzie, ale jest bardzo mile widziana ! :)
Kąpiel :D
wyciągnij mnie z tej wanny proszę!
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bwbrEk5RvMM/Ts0fNQF3mWI/AAAAAAAAAWc/HtieaG_xEKc/s640/Zdj%2525C4%252599cie0024.jpg[/IMG]
nawet smaczne :D
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LVGuuKkknaU/Ts0fFUh3TRI/AAAAAAAAAV0/7QM3lcRARSc/s512/Zdj%2525C4%252599cie0019.jpg[/IMG]
W końcu mogłam się wytrzepać :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q7pJJGQs75s/Ts0fF-XdU1I/AAAAAAAAAWg/OT41Fi47oJk/s640/Zdj%2525C4%252599cie0028.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2fxLSsDav0c/Ts0fPAhWvvI/AAAAAAAAAWU/71auiYadKOI/s512/Zdj%2525C4%252599cie0026.jpg[/IMG]
jakość zdjęć tragiczna , bo robione telefonem ;/
Jak napuszczałam wodę do wanny to się szybko schowała z myślą że jej nie znajdę ^^ .
Kąpiel to jedna z rzeczy których Gaja nie cierpi.
hahaha ja nawet jednego nie potrafię dodać . Może i jest relaksująca, ale mało w niej zdjęć ;( muszę jakieś dodać:) Tylko muszę je zrobić telefonem , bo siostra pożyczyła ode mnie aparat;/