[quote name='jayo']Dzis byl telefon w sprawie Rumcajsa. Buda, podworko, na noc dostep do kotlowni. Poprzednie psy "pozdychaly" ze starosci, jeden jak wrocil z panienek, to byl tak poszarpany przez inne psy, ze "byl slaby i tez zdechl".
Nie ciagnelam dlugo dyskusji :shake:[/quote]
:shake: straszne...
to nie człowiek który mógł dać dom .. tylko potwór :-(