Jump to content
Dogomania

rutta

Members
  • Posts

    1201
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rutta

  1. [IMG]http://images49.fotosik.pl/974/652d746379924a9a.jpg[/IMG] Boks nr 14 jest pusty. Nie ma Kalto. Pytałam o niego w biurze, trwa sezon urlopowy, pani G. niedawno wróciła do pracy, nie kojarzyła więc adopcji ale nie znalazła go też w protokołach z uśpienia psa. Pozostaje mieć nadzieję, że Kalto znalazł swojego człowieka..
  2. Zapisuję się u chłopaka.
  3. Wyspacerował się dzisiaj Skot, Nela i red nosik. Psiak nie ma jeszcze imienia, z Cherries wpadłyśmy na Bohatera w skrócie Boho :) Cała trójka jest cudowna. Skot siad, łapeczka, cztery koła w górze, prawdziwy Niuniuś ;) Nela w boksie jest wystraszona, ogon pod siebie, trzeba ją namawiać, żeby się pokazała. Na spacerze jest zuepłnie odmieniona. Bryka, uwielbia inne psy, wtula się w człowieka. Jest delikatna i przesłodka. Red nose [B]Boho... zakochałam się po uszy[/B]. Wrażenia po pierwszym spacerze: jest bardzo cierpliwy, grzeczny, nie ciągnie na smyczy, do innych psów ma neutralny stosunek. Do tego wszystkiego jest przytulasty i po prostu przepiękny :):):) Niestety nie udało nam się wyprowadzić na spacer Bullinki, zrobimy jutro drugie podejście. Cherries wrzuci zdjęcia, próbowałyśmy uchwycić, w jakim stanie są jej łapki. Sunia jest przylepą :) Widziałyśmy też oba maluchy na spacerku. Chłopczyk jest pełny wigoru i energii, dziewczynka jeszcze wystraszona. I to tyle. Jutro ciąg dalszy.
  4. Ze strony schroniska: [I]"Baster 4 miesiące, amstaffowaty. Wesoły, bardzo pocieszny i łagodny pies. Przymilny, uwielbia zabawy i towarzystwo ludzi. Na inne zwierzęta szczeka. Młodziutki, fajny, do wychowania. Raczej nie do dzieci." [/I]Ogłoszony 12 lipca. Cherries, mam nadzieję, że o tej porze będę już po spacerze z Nelą :)
  5. jestem pod wrażeniem akcji :) teraz trzymam kciuki za kudłacza.
  6. Organizacyjnie: kto? jutro? o której?
  7. [quote name='serfer0']no i witamy po przerwie....[/QUOTE] serwus Wam :)
  8. [quote name='cherries']To ja odpowiem za Diune, a jak będzie na dogo to dopowie:) Bulcia jest sama w boksie, na psy chyba jeszcze nie była sprawdzona, w biurze powiedzieli mi że kotem, który tam siedzi była zainteresowana raczej w sposób negatywny, ale możemy to sprawdzić jeszcze. W sobotę jak będzie mogła wyjść na spacer to zobaczymy jak się zachowuje, porobię jej nowe zdjęcia i wrzucę:) Serfer, my też Was witamy:hand:[/QUOTE] Co do Bullinki, opuszki u łapek nie wyglądają dobrze. Są zdeformowane i opuchnięte (postaram się o zdjęcia - tu uśmiech w stronę Cherries). Na pewno zabierzemy ją na spacer w sobotę ale proponuję jej nie męczyć zbytnio.
  9. [quote name='diuna_wro']jeśli mi pielęgniarz jutro pozwoli, zacznę spacery od niej... może się troche bidula zrelaksuje[/QUOTE] Na zdjęciu to Tequilla prawda, sąsiadka Lotosa? Była dzisiaj na długim spacerze razem z Bongo. Ma niespożyte pokłady energii :cool3: a Bongo to zachowywał się w stostunku do niej jak pawdziwy dżentelmen. Rano niestety pogoda popsuła nam szyki :/ ale pobiegali jeszcze: Graff, Tygrys, Neo i Nela.
  10. Coraz więcej młodziaków :( W mojej rodzinnej miejscowości na bocznej drodze niedaleko szpitala ktoś wyrzucił około rocznego amtaffa z całym ekwipunkiem (obroża, miska i karma)... :placz: Pies jest pod tymczasową opieką Policji :D Wieczorem będę miała więcej inf i zdjęcia psiaka. Póki co to będzie mój podopieczny na odległość.
  11. wpadam do Antusia :) Zanim nie znajdzie się dom dla tego cudnego chłopaka, w niedzielę spacerek????
  12. to dopiero rewelacyjny news :)
  13. Świetna wiadomość !!!! do pani Anety? :)
  14. Demon Demon wszedł na Śnieżkę. Postaram się o jakieś zdjęcie. Biedaczysko nasiedział się w schonie ale za to teraz zwiedza Polskę :)
  15. [quote name='abilab']od rana wisza juz ogloszenia w sprawie spanieli przebywajacej chwilowo u rutty , dzis jeszcze bros ma podjechac porozklejac pare sztuk i czekamy[/QUOTE] Dzięki dziewczyny za te ogłoszenia! Właśnie wróciliśmy z parku. Jest czarująca, więc chwilowo mówię na nią Czarka. Apetyt jej dopisuje, lubi spać pod łóżkiem, na łóżku i na fotelu :cool3: Dostała od cioci Uru nową obróżkę :) Ma brzydko ostrzyżoną głowę i przednie łapki. pozdrawiamy, piątki przebijamy!
  16. jestem zaskoczona ale nie rozczarowana (edit: rezygnacją z adopcji Finna i Majki). Diunka, czy masz wieści o Demonie??
  17. Klara Rozrabiara ;) również mam nadzieję, że będzie peace & love z Amorem. Jeśli jutro wszystkie adopcje dojdą do skutku, to proponuję świętowanie tego wydarzenia :) A Soni koniecznie trzeba przyciąć jutro pazurki przed wydaniem do domu. Malutka próbuje się wtulać, wciskać, wdrapać na człowieka. Od zadrapań wyglądam jakbym sobie zafundowała awangardowe sznyto-tatuaże, czerwone tribale :) Diun, czy umówiliście się na konkretną godzinę jutro?
  18. spotkałam dzisiaj Mailkę i jej właścicieli w schronisku. Przyjechali na zastrzyk. Mała merdała ogonkiem, może mnie jeszcze troszkę pamięta ;) Trzymam kciuki za zdrowy pęcherz :)
  19. chyba muszę pogodzić się z tym, że Lemon to już nie mój Demon ;) do jutra do zobaczenia! Diunko pamiętaj o kagańcu.
  20. Jagusia, ode mnie w tym miesiącu pójdzie 50 zł.
  21. jechała z moim Toro samochodem, była na spacerze z Klarą, Demonem i Toro. Jest bardzo grzeczniutka. Jak jej wolontariusz z akcji w Arkadach wrócił po chwili nieobecności, wymyła mu całą buzię z radości :)
  22. Na stronie schroniska w zakładce psy do adopcji jest Finn aka Power :D Przytaczam opis: "11 miesięcy, [B]wykastrowany[/B], amstaff. Bardzo ładny. [B]Rozbrykany, zwariowany, szalony. Sam żywioł. Bardzo silny. Wymaga wychowania przez doświadczoną, konsekwentną osobę[/B]. Może być świetnym psem jeżeli znajdzie się w odpowiednich rękach. [B]Nie wykazuje agresji wobec ludzi[/B]." Przedstawiony do adopcji 10 maja. O suni Soni nie mogę przestać myśleć. Ma taką plamkę na głowie, przez którą przypomina mi troszkę Jagę.
  23. [quote name='serfer0']za dwa tygodnie wracamy ze statku... jeśli nadal będzie potrzebny transport to się polecam...[/QUOTE] i witamy na wątku :)
×
×
  • Create New...