-
Posts
444 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamii
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
tamii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
boże.. płakać się chce jak patrzy się na coś takiego ! :shake::shake::-(:-( nie wierze że człowiek jest zdolny do czegoś takiego :( oby mała przetrwała te ciężkie chwile .. -
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
tamii replied to Angel's topic in Już w nowym domu
co tak cicho u niej :( -
[quote name='Rudzia']Dziewczyny mam dom dla psa w typie onka. Dom w Poznaniu, wydaje się sensowny, będzie umowa przed adopcją. To nie ma być szczeniak, ale musi być przyjaźnie nastawiony do dzieci, tam jest trójka- najmłodsze ma 7 lat.[/QUOTE] a może nasz Reksiu? toleruje dzieci jest spokojny. nadawał by się. :cool3:
-
Strzałka- po 2 latach życia w schronisku znalazła swój DS! :)
tamii replied to Angel's topic in Już w nowym domu
biedulka .. ma wielkie serce a nikt jej nie chce :( -
[quote name='tamii']Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.[/QUOTE] dziś dokładnie sprawdziłam i to jest suczka. jest strasznie urocza :) . później dodam kilka jej zdjęć. ktoś bezmyślnie wrzucił ją na wybieg gdzie biagają wszystkie psy !! dobrze że jedna z pracownic usłyszała piski malutkiej bo mogło by to się źle skończyć :(
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
tamii replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
dzisiaj Peggy i Meggy zostały przeniesione do hoteliku ;) -
A Dropsik jest strasznie uroczy ;) . biegał po podwórzu, gdy wnoszono nowe budy na wybieg. Cały czas biegał chciał się bawić i zaczepiał :). Kaukazka Kala znalazła dom w murowanej :). Rozmawiałam z tym panem i wydaje się bardzo miły. Kala będzie pilnować posesji, ma kojec z budą ocieploną ponoć i spory wybieg z tego co mówił ;) :lol::lol:
-
Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.