Jump to content
Dogomania

tamii

Members
  • Posts

    444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamii

  1. poważnie weźmie go ??!! Jezusie to super :):multi::multi: Zasłużył na domek :)
  2. Rudzia mi pisała że sprawdzony dom. Mieszkałby w kamienicy, pisała mi że miała wcześniej onka ale zdechł ze starości i że mieszkanie nadaje się dla tej wielkości psa. Jakby co pisz do Rudzi bo ja mam problemy z kompem i nie wiem kiedy znowu wejde ;/
  3. boże.. płakać się chce jak patrzy się na coś takiego ! :shake::shake::-(:-( nie wierze że człowiek jest zdolny do czegoś takiego :( oby mała przetrwała te ciężkie chwile ..
  4. jaki on słodki :loveu: . Pojawiła się szansa dla Reksia !! :) Na priv z Rudzią o nim pisałam, bo ona ma dom dla onkowatego psa, więc może się uda :)
  5. [quote name='Pola17']Hey :p w sobotę przyjadę z Milena z fundacji od malamutów sprawdzić zachowanie Gasa wyprowadzić psa i zobaczyć jaki jest jest szansa dla< Gasa >:) :cool3::cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] o to świetnie że jest dla niego szansa :)
  6. [quote name='Rudzia']Dziewczyny mam dom dla psa w typie onka. Dom w Poznaniu, wydaje się sensowny, będzie umowa przed adopcją. To nie ma być szczeniak, ale musi być przyjaźnie nastawiony do dzieci, tam jest trójka- najmłodsze ma 7 lat.[/QUOTE] a może nasz Reksiu? toleruje dzieci jest spokojny. nadawał by się. :cool3:
  7. to db że u Reksia wszystko db :) mnie niestety nie bd w schronisku ok 2 mies.. :(
  8. Duma biega wolno po wybiegu :). Cały czas się cieszyła ale podwarkiwała na niektóre sunie
  9. biedulka .. ma wielkie serce a nikt jej nie chce :(
  10. napisze do toli żeby wgrała bo cos jest u mnie nie tak ;/
  11. napisze do Toli żeby ona wgrała bo cos jest nie tak..
  12. Tutaj zdjęcia małej ;) [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/7f3fb9a8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/8f6eb107.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/261b8846.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/12bc8e3f.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b5a49bbd.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/dd420933.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/41e4764b.jpg[/IMG] Może zdj nie sa najlepsze, ale najważniejsze że sunia czuje się świetnie :). Bawiła sie z psami i domagała się głaskania ;)
  14. Zdjęcia z dzisiejszego spaceru ;). Dużo ich nie mam bo Reks cały czas biegał i chciał się bawić :) z Dusią :) Ma zniewalające spojrzenie :) Więcej zdjęć postaram się zrobić w sobotę :)
  15. [quote name='tamii']Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.[/QUOTE] dziś dokładnie sprawdziłam i to jest suczka. jest strasznie urocza :) . później dodam kilka jej zdjęć. ktoś bezmyślnie wrzucił ją na wybieg gdzie biagają wszystkie psy !! dobrze że jedna z pracownic usłyszała piski malutkiej bo mogło by to się źle skończyć :(
  16. dzisiaj Peggy i Meggy zostały przeniesione do hoteliku ;)
  17. A Dropsik jest strasznie uroczy ;) . biegał po podwórzu, gdy wnoszono nowe budy na wybieg. Cały czas biegał chciał się bawić i zaczepiał :). Kaukazka Kala znalazła dom w murowanej :). Rozmawiałam z tym panem i wydaje się bardzo miły. Kala będzie pilnować posesji, ma kojec z budą ocieploną ponoć i spory wybieg z tego co mówił ;) :lol::lol:
  18. Słuchajcie ktoś do schroniska podrzucił szczeniaka !! Piesek (raczej) malutki, czarno podpalany, szorstkowłosy . Jest uroczy ale nie wiem jak ktoś mógł takie maleństwo tak potraktować ;( . Nie wiem czy na wybieg był wrzucony ale jutro się wszystkiego dowiem. Zdjęć też nie mam, jutro zrobie. Maluch siedzi w ocieplanym pomieszczeniu tam gdzie Pucek.
  19. byłam dziś u niego. cały czas biegał szybko w kółko jak weszłam do tego pomieszczenia.. nie podchodziłam za blisko bo nie wiedziałam jak zareaguje a nie chciałam go stresować.
  20. nie zrobiłam zdj bo na wybieg wchodzić nie możemy a reks nie chciał podejść do płotu :( jutro chyba pojde to wezme go na "podwórze" i porobie mu zdj :)
×
×
  • Create New...