Jump to content
Dogomania

tamii

Members
  • Posts

    444
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamii

  1. Mała sunia Niestety lepszych nie mam bo jak pisałam nie mogłam wejść tam między boksy:angryy: [IMG]http://i51.tinypic.com/30set6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/dbps0m.jpg[/IMG] Koko [IMG]http://i53.tinypic.com/o7vx1g.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2drw4yu.jpg[/IMG] Foks - Szajbus [IMG]http://i54.tinypic.com/iekt2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/6iv8lu.jpg[/IMG] Filip [IMG]http://i51.tinypic.com/2dhfp5s.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/118d1n6.jpg[/IMG]
  2. mam kilka zdjęć ale mało. Wgl nie można wchodzić na wybieg ani tam w korytarzyk gdzie są nowe psy !! Już przecież było ustalone że w soboty możemy !
  3. Dziewczyny trzeba wziąć się też za [B][SIZE="3"]Szarke[/SIZE][/B] . Biedna od urodzenia przerażona w azylu. teraz jest lepiej ale i tak się ludzi boi :(. Początkowo brałam ja i inni też się nią zajmowali ale potem się nie dawała mi złapać... Ogłoszenia zrobic też trzeba może by znalazł się DT gdzie Szarunia nabrała by pewności siebie. Z psiakami się bawi i jest wesoła, ale trzeba się za nią zabrać bo do końca życia tu zostanie :( [IMG]http://i51.tinypic.com/2m2u9nl.jpg[/IMG]
  4. o boziu jaka ślicznota. Trzeba zrobic dużo ogłoszeń, i najlepiej znaleść najpierw DT żebynabrała zaufania do ludzi żeby potem jak się znajdzie DS to nie robiła kłopotów, bo ludzie decydują się najpierw na płochliwą bide z azylu a potem ją oddają :(
  5. Biedny Reksiu :( Niech Ci tam będzie dobrze Tyle czasu był w azylu.. Teraz gdy los się do niego uśmiechnał on od nas odszedł :(
  6. [quote name='Tola^^']Dzięki Tamii za pomoc :loveu: Mój e-mail to [email][email protected][/email][/QUOTE] okej nie ma sprawy :) zaraz spróbuje coś napisać jak mnie nie wywalą z kompa ;) a prośba czy byś mogła też dodać moje dziewczynki Tami, Bianke i Łucje:loveu: ? :)
  7. [quote name='piesia']O . Ale chyba nie właściciele , bo mi się wydaje że oni ja sama oddali .[/QUOTE] oddali ją ??! ja myślałam że im uciekła czy coś.. to jutro się wszystkiego dowiem :) a jest jeszcze jedna haska Agnes, ale nie mam jej zdj kurcze zapodziały się :(. Ona już dość długo jest w schronie. Bo sporo czasu w izolatce siedziała. Teraz jest na wybiegu ale w izolatkach, chyba w 3 o ile dobrze pamiętam
  8. Właśnie co do haskich - sunie Tajge chyba odebrali bo na stronie azorka jej przeniesiona do psów w domach :)
  9. to zapytam p. Hani czy moge ją tam wyprowadzić bo ona siedzi zamknięta z suniami do sterylki
  10. [quote name='Hala']Proszę o ładne fotki Maślanki jutro. Porobie jej ogłoszenia. Dziś tak jak pisałam powiesiłam plakacik Gasa.... jutro ciag dalszy.[/QUOTE] #1522 w tym poście są jej zdjecia, coś takiego czy lepsze by były też na trawie w zielonym tle ? :)
  11. [quote name='Tola^^']Dodałam dziś parę psiaków na wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/205008-OBORNICKIE-psiaki-do-adopcji-watek-informacyjny-%28Nie-pisa%C4%87-na-w%C4%85tku%29[/url] Dopiero dziś to zrobiłam bo miałam trochę czasu... Bardzo bym prosiła żeby jak ktoś miał czas powklejał szersze opisy psiaków tutaj na wątek. Ja potem bym przekopiowała na drugi wątek. Wtedy prace poszłyby szybciej.. ;) Bo i ja bym napisała opis i np. 2 osoby to już by było 2razy więcej niż ja bym zrobiła... :)[/QUOTE] za chwilkę przejże to i postaram się przygotować opisy :) jak nie dziś to jutro bym wszystko tu umieściła :) Tola jak możesz podaj mi też twój email jak nie dam rady wejść na dogo to ci wyśle pocztą :)
  12. Amiś siedzi z suczkami w stolarzach. Bo wszytskie boksy zajęte :( Jutro zajrze do niego zobacze może się poprawi jego zachowanie. Może to przez to zmienianie miejsca psiak tak się stresuje. A i jest sunia Szarka, ona się u nas urodziła od początku była nieufna też trzeba z nią popracować bo boi się ludzi :(. Jest śliczna szybko znajdzie pewnie dom ale trzeba ją oswoić. Ona też siedzi tam gdzie Amiś.
  13. [quote name='piesia']Dam ci na pw mojego maila , prześlij mi zdjęcia jak będziesz mogła :) Buziaczki dla Łucji :) A maleństwo Fugi doszło do siebie ?[/QUOTE] Właśnie nie ma dzieciaka Fugi :( wydaje mi się że jest za tm ale jutro spytam. Okej za chwilkę wyśle :)
  14. [quote name='piesia']Tamii , mnie jutro nie będzie w schronie, bo przyjadę dopiero popołudniu do Obornik na akcję w inter marche . Mam prośbę , zrób zdjęcia , takie do ogłoszeń : Dżekiemu ( collie ), Szajbusowi , Koko , Miszce , Grafowi ( wyżeł ) , Filipowi ( jamniczkowaty szorściak ) . Spróbuję na razie dla tych zrobić ogłoszenia i porozwieszać na osiedlu . Myślę też cały czas o naszej dzikusce , patrzyłam na strony Azorka , jest już wstawiona , ma na imię Munia . jak macie okazję być w schronie częściej to próbujcie ją oswoić , ja niestety mogę być tylko w soboty :( . Od jakiegoś czasu zastawiam się też nad DT dla Staruszka jamniczka Tropika ( ja nazywam go po swojemu Maniuś :) ) , ale mam już 4 swoje , więc kilka rzeczy muszę przeanalizować i dopiero na spokojnie podjąć decyzję . Ostatnio jak byłam w schronie zauważyłam że ma coś z łapką :( . Następnym razem obejrzę go dokładnie . I jeszcze jedna prośba , zróbcie zdjęcia mojemu agresorkowi Haskiemu z kwarantanny :) , tak przez kraty . Ostatnio znowu go głaskałam , on wbrew pozorom jest miziulek , tylko dostaje na głowę w tym zamknięciu :([/QUOTE] Ja na akcje do inter nie ide niestety, bo nie moge. Dobrze postaram się porobić :) Tylko nie wiem czy dam rade temu jamnikowi Filipowi bo siedzi z tą całą sforą ale się postaram ;) Przy dzikusce ja przesiaduje trochę bo przy okazji pilnuje te moją Łucje ;) Jutro własnie będę głównie zdjęcia robić więc więcej czasu jej poświęce :). A tego huskiego mam 2 fotki za chwilę wrzuce :) . Nie najlepsze ale chociaż takie, jutro będą lepsze ;). Tylko nie obiecuje że jutro dodam bo mam kompa w kiepskim stanie i się ciągle sam resetuje ale się postaram :)
  15. miejmy nadzieje że w końcu ktoś ją zza tych krat wyciągnie :)
  16. Wala zrobiła zdjęcia Amisiowi, gdy wrócił do azylu
  17. nad Amisiem trzeba będzie troche popracować bo nie spodobał mu się powrót do azylu :(. Wgl nie pozwolił mi się dotknąć bo mruczał na mnie
  18. łapki ma mokre bo to było robione chwile po sprzątaniu boksów :) jest bardzo kochany:loveu:, daje się brać na ręce, z pewnościa nada się też do domu z dziećmi :) miejmy nadzieję że ten DT wypali i znajdzie się transport
  19. to dobrze :) . a jak Gasio z ogłoszeniami stoi? ma tylko to jedno? jutro moge mu zrobić taką sesje wiosenną tak jak Strzałce :) jak dam rade bo Gas ma duużo siły :lol:
  20. Wala na którym wybiegu siedzi Kremcia ? to bym porobiła jej troche zdjęć :)
  21. wysłałam Ci na podany adres to 1 zdj. Jutro wejde na wybieg to porobie mu więcej zdjęć :) i tej suczce małej też postaram się zrobić
  22. [quote name='Pola17']Czy moge prosic o zdj !!!?[/QUOTE] Pola17 tego psa chyba mam 1 zdj o ile dobrze kojarze zaraz ci wyśle ;) ale tej suczki nie mam, chodzi ci o tą co siedzi w 1 boksie po lewej ?
  23. Bianeczka :loveu: [IMG]http://i56.tinypic.com/303i91g.jpg[/IMG] Dzikuska siedziałam troche przy niej, próbowałam pogłaskać. Początkowo odsówała się ale potem dała się dotknąć ale siedziała bez ruchu :( [IMG]http://i55.tinypic.com/dxxq9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/51r12d.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/11ihaj6.jpg[/IMG] Fuga [IMG]http://i52.tinypic.com/zt8aq8.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2vsql9d.jpg[/IMG] Pola [IMG]http://i54.tinypic.com/2po9vv4.jpg[/IMG] Młody samczyk, ma co najwyżej 2 lata. Bardzo towarzyski domaga się uwagi ludzi :). Gdy się go wyprowadzi z boksu jest speszony. Próbuje przytulać się do ludzi :) Nie jest agresywny wobec psów. W boksie strasznie się cieszy na ludzi :) [IMG]http://i54.tinypic.com/2hxv87c.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/15rjj48.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2q2j11y.jpg[/IMG] Szajbus podczas zabawy z Tami :) [IMG]http://i52.tinypic.com/11jlxc7.jpg[/IMG] Synek Wani :) jest bardzo wesołym maluchem:loveu::loveu: [IMG]http://i52.tinypic.com/i3i7sz.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/2sb1zef.jpg[/IMG] Sznaucer. Lepszych zdjęć na razie nia mam bo trudno zrobić mu zdjęcia :) [IMG]http://i51.tinypic.com/73m5oj.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/30dcu2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2ljtand.jpg[/IMG] Szona Trafiła do schronu latem 2010r. jako szczeniak. Obecnie Szona jest sredniej wielkosci do kolana ok. Więcej nie urośnie ;). Dogaduje się z psami, lubi się z nimi bawić :). Czasem na wybiegu podgryza gdy się koło niej przechodzi. Kochana i towarzyska sunia :) [IMG]http://i56.tinypic.com/nmi6he.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...