mam taki problem, od dwoch dni mojemu yorkowi wylatuja bardziej wlosy(podczas czesania) a dokladnie bardziej niz zawsze, nie duzo ale minimalnie bardziej.
wiec moje pytanie brzmi tak czy to normalne w tym okresie czy to jest wynik barku czegos(witamin)albo slabej odzywki?
dbam o niego tak jak zawsze i nic mu nie bylo a moze tylko mi sie wydaje?