[quote name='Aleksandra95'][URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601464_503748606320715_633776480_n.jpg[/URL] takiego latającego za dyskiem westa jeszcze nie widziałam ! super :loveu:[/QUOTE]
[quote name='natka.jezewska']Śliczny psiak, powodzenia w konkursach :)[/QUOTE]
[quote name='kaskaSz'][URL]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601464_503748606320715_633776480_n.jpg[/URL] fajne ujęcie :)[/QUOTE]
[quote name='HexaWHWT']fajnie frisbuje! :)[/QUOTE]
Dziękujemy! :)
Nowa notka na blogu(w końcu :eviltong:)+teraz łajt jest w elicie...:diabloti:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/399596_505949612767281_1051951269_n.jpg[/IMG]