[quote name='Agula99']
"[B]Ozie[/B] to cudny psiak znaleziony przez naszą [B]wolontariuszką[/B] nad rzeką, ktoś przywiązał go do drzewa... [B]MIał[/B] wielkie szczęście"[/QUOTE]
Barb, o to mi chodziło, o nic więcej, żebyś to poprawiła, nie rozumiem Ciebie, ani Twojego wzburzenia, gdzie Ty się tu dopatrzyłaś krytyki??? Albo, że tekst zły, chodziło mi o te drobne błędy, to wspomniałam, tak samo jak o numerze, tyle!