Jump to content
Dogomania

sceptiques

Members
  • Posts

    1130
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sceptiques

  1. [quote name='Dogo07']To 2-ga opcja transportu - bezpłatnego: ale on jest z Gdańska do Grudziądza (tam i z powrotem), ale kierowca potrzebuje kogoś kto by jechał z psem. Natomiast opcja transportu z baksiem ( w sumie baksio też jest z okolic Gdańska) jest płatna, on jedzie sam.[/QUOTE] Rozumiem. :) Ja cały czas próbuję się skontaktować z Paseczką, żeby ustalić, kiedy możemy zawieźć Leo. Gdyby terminy się zgrały (choć jest małe prawdopodobieństwo, że uda się zgrać transport, hotelik i mój planowany pobyt w Gdańsku), to ja mogę pojechać.
  2. [quote name='Dogo07']Czy ktoś by mógł jechać z tym kaukazem ? Gdyby był transport ale z Gdańska ?[/QUOTE] To transport będzie z Gdańska?
  3. [quote name='Dogo07'] Aha, jedna osoba z fb coś chce wpłacić na psiaczka, ale że zawsze wpłacała na fundacje i więc jej napisałam, że na wydarzeniu Leosia będą prowadzone rozliczenia.[/QUOTE] Na FB będą podawane informacje o poniesionych wydatkach i zamieszczane skany rachunków, gdy już zaczniemy ponosić koszty. Rozliczenie dostępne już w wydarzeniu.
  4. Zapraszam na bazarek dla Leo: http://www.dogomania.pl/threads/223012-Jadalne-slipki!Tylko-dla-doros%C5%82ych!-dla-bezgranicznie-smutnego-Leo-do-16.02?p=18622337#post18622337
  5. Pierwszy bazarek dla Leo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223012-Jadalne-slipki%21Tylko-dla-doros%C5%82ych%21-dla-bezgranicznie-smutnego-Leo-do-16.02?p=18622337#post18622337"]http://www.dogomania.pl/threads/223012-Jadalne-slipki!Tylko-dla-doros%C5%82ych!-dla-bezgranicznie-smutnego-Leo-do-16.02?p=18622337#post18622337[/URL]
  6. [quote name='Dogo07']A to tylko 100 km jest ? Myślałam, że więcej. No i opłata za trase, ale nie wiem ile. Baksio jeździ w weekendy, tylko nie do końca zrozumiałam czy mógłby jechać w ten czy w następny. Musze dopytać.[/QUOTE] Z Grudziądza do Gdańska jest około 110 km, ale wiadomo, że trzeba liczyć więcej (chociażby przejazd przez miasto). Opłata na A1 z tego co sprawdziłam, nie będzie wyższa niż 20 zł.
  7. [quote name='Dogo07']Baksio może jechać za 40zł/100km plus opłata trasyA1. Nie wiem ile to km wyjdzie.[/QUOTE] Czyli powinniśmy zmieścić się w 100 zł. No to trzeba robić bazarki. Dziś ruszę z bazarkiem "dla dorosłych".:evil_lol::cool3: Do jutra wieczora czekam na ewentualne zdjęcia i opisy fantów (gdyby ktoś chciał podarować) i puszczę drugi bazarek.
  8. [quote name='mmd']Aha - dopisałam Cię na przymuleniu powyjazdowym. Zaraz usunę, że stała :)[/QUOTE] Ok, dziękuję.
  9. [quote name='_gos_']Wrzuciłam info o tym, że szukamy transportu dla Leo na wątek transportowy: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528"]http://www.dogomania.pl/threads/223004-Du%C5%BCy-spokojny-kaukaz-szuka-transportu-z-Grudzi%C4%85dza-do-Gda%C5%84ska?p=18620528#post18620528[/URL][/QUOTE] Super! A ja czekam na telefon od DT.
  10. [quote name='Kava']cioteczki, jakbyscie chcialy juz zaczac oglaszac Leonka, to bardzo chetnie zafunduje mu pakiecik: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222920-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-***70-og%C5%82osze%C5%84-10z%C5%82-***-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82***#post18610884"]http://www.dogomania.pl/threads/222920-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-***70-og%C5%82osze%C5%84-10z%C5%82-***-30-og%C5%82osze%C5%84-5z%C5%82***#post18610884[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo. Nie wiem, czy nie lepiej zaczekać, jak Leoś będzie miał lepsze zdjęcia z hoteliku i będziemy wiedzieć coś więcej o jego zachowaniu, ale to tylko moje zdanie. Nie wiem, jak inne cioteczki. :) [QUOTE] Ja mogę bazarek zrobić na niego bo ostatnio kochane ciotki dogomaniaczki mnie obdarowały fantami i mam ich pod dostatkiem :smile:[/QUOTE]Możesz zrobić, lub jeśli chcesz, możesz podesłać mi zdjęcia fantów wraz z opisami i dołączę je do bazarku, który będę tworzyć (oczywiście z informacją, że fanty idą od Ciebie). Tu już wybór należy do Ciebie. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, bardzo dziękuję. :) A dla wszystkich, którzy chcą podarować fanty, przypominam: [email][email protected][/email]. Czekam do jutra, do godz. 22:00.
  11. [quote name='morisowa']to ja też symboliczne 5 zł ;)[/QUOTE] Morisowa, dziękuję.:loveu: Mamy już 70 zł deklaracji stałych. Wysłałam już do Was PW-y. Toyota, masz zapchaną skrzynkę. :) Tak sobie pomyślałam... [QUOTE]Nie wiem czy jest dla niego jakiś ratunek :-( ?[/QUOTE]To fragment wpisu Toyoty (pierwszy post). Swoją obecnością po raz kolejny pokazujecie, że nie ma sytuacji bez wyjścia i trzeba mieć nadzieję!:loveu:
  12. Mam propozycję, żeby od teraz zacząć już zbierać i rozliczać deklaracje (czyli pierwsze deklaracje za luty).
  13. Mam pytanie: w wątku rozliczeniowym figuruje moja deklaracja 20 zł. Czy jest to zapis deklaracji stałej? Nie deklarowałam, że będę wpłacać co miesiąc. Przesłałam 20 zł i czasami będę przesyłać jakieś kwoty, ale nie jestem w stanie podjąć stałej deklaracji...
  14. [quote name='sonikowa']A ja weszlam dzis na dogo po baaardzo dlugiej nieobecnosci i od razu na kaukaza trafilam. Chcialabym pomoc, ale troche boje sie wiekszych deklaracji, bo nie chcialabym nawalic. Wiec tak symbolicznie 5 zl miesiecznie zadeklaruje. Wplace za kilka miesiecy z gory, jak juz bedzie konto... Trzymam kciuki za kudlacza...[/QUOTE] [B]Sonikowa[/B], dziękujemy pięknie. Już wpisuję Cię na listę w drugim poście i wysyłam dane do przelewu na PW.
  15. [quote name='Dogo07']A można prosić o link na fb ?[/QUOTE] Link był już podany w wątku, ale podaję jeszcze raz: [URL]https://www.facebook.com/events/202624286503487/[/URL] . :)
  16. [quote name='Kava']a wiecie cos wiecej o tym hotelu?[/QUOTE] Znam hotel ze współpracy w przypadku labradorów. Jest to hotel dla psów aktywnych, jednak drogą wyjątku padła zgoda na przyjęcie Leo na szczególnych warunkach. Apel zamieszczony przeze mnie na FB w wydarzeniu Leo: [QUOTE]Kochani, mamy szansę już wkrótce zabrać Leo ze schroniska. Znaleźliśmy hotelik, w którym Leo może zamieszkać. Teraz pracujemy nad zorganizowaniem transportu i zbiórką pieniędzy. Każda złotówka jest dla nas bardzo, bardzo ważna. Pieniądze będą potrzebne na opłacenie hoteliku (150 zł/miesiąc), karmę, ewentualne leczenie. Jednak pierwszą potrzebą jest opłacenie transportu. Nie wiemy jeszcze, jaki to będzie koszt. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc. Obiecujemy, że żadna złotówka nie zostanie zmarnowana - każdy grosz przyczyni się do poprawienia bytu Leo i zwiększy jego szansę na normalne życie u boku kochającego człowieka. [/QUOTE]
  17. [quote name='kasiask']U nas też były dzisiaj zabawy na śniegu. PRzydałby się teleobiektyw!! [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/836/kikazespanielem.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/512/kikazespanielem.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Zabawy na śniegu to świetne ujście dla energii. :D
  18. Pytajcie i dawajcie mi znać. Ja skontaktuję się z DT i ustalę szczegóły. Mam trochę fantów na bazarek. Czekam na ewentualne fanty do jutra wieczora. W razie pilnych spraw mój numer tel. : [COLOR=black][B]513 763 227 Ponieważ podjęłam się odpowiedzialności za Leo przed hotelem, chciałabym, żeby ogłoszenia o Leo były puszczane z moim numerem telefonu. Poza tym ja podpisuję umowę adopcyjną w przypadku znalezienia domu i mam ostateczny głos w sprawach Leo. Oczywiście, nie zamierzam tego nadużywać i i tak będę brała pod uwagę opinie wszystkich, jednak musi być jedna osoba decyzyjna. Myślę, że rozsądnie będzie, abym była to ja - podpisuję umowę z hotelem, prowadzę konto Leo, a w przypadku braku deklaracji odpowiedzialność finansowa automatycznie spada na mnie. [/B][/COLOR]
  19. Baloniareczki, mamy szansę wyciągnąć Leo ze schronu. Zapraszam na jego wątek: http://www.dogomania.pl/threads/221556-Kaukaz-stary-i-zrezygnowany-%28 Każda pomoc (zapraszanie, deklaracje, fanty na bazarek, podnoszenie wątku) jest na wagę złota!
  20. [quote name='joanna83']Dziewczyny jestem już i przeczytałam ostatnie Wasze wpisy. Saba jest ogłoszona z moim numerem telefonu. Dziś miałam w jej sprawie dwa telefony. Pan z Katowic wydał się dosyć sensowny z tym, że chciał po sukę dziś przyjechać, co oczywiście w grę nie wchodzi z wiadomych powodów. Będę w nim w kontakcie, ale pełnego przekonana nie ma co do tego domu, bo są tam małe dzieci (5 i 8 lat). Pędzelopko na Zielonogórskiej sterylizacje są tylko dla psów właścicielskich. Sterylizację zorganizujemy, chociaż z tego co wiem problemem są (jakby to delikatnie ująć?) przekonania p.Eli... Faktycznie lepiej będzie jeśli zajmie się nią ktoś doświadczony, tylko czy ta osoba zdaje sobie sprawę z tego jak wygląda w chwili obecnej zachowanie psa? Czy nastawiona jest na to, że suka może szukać domu przez wiele miesięcy? Ewelina wysyłam Ci pw...[/QUOTE] Skontaktuję się z tą dziewczyną i zapytam, czy miejsce jest aktualne, a także powiem, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy.
  21. [quote name='Vicky62']Cudne są te zdjęcia...chyba masz wypasiony aparat ;) mi nie udaje się zrobic takich fotek w locie :lol:[/QUOTE] Aparat podkradziony TŻ. :evil_lol: A zdjęcia robione seryjnie.
  22. Ponieważ widzę, że chętnych brak, [B]postanowiłam wziąć na siebie odpowiedzialność przed hotelem.[/B] Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc i nie zostanę z tym sama. W najbliższych dniach zadzwonię do DT. [B]Trzeba zastanowić się nad transportem[/B]. [B]Na dniach puszczę bazarek, więc jeśli ktoś ma jakieś fanty, proszę o zdjęcia i opisy na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].[/B]
  23. [quote name='monia3a']Weszłam z Twojego banerka :) Postaram się coś wyskrobać dla psiaka. Może na FB napisać prośbę o złotówki ??[/QUOTE] Już napisana. Są już nawet wpływy.
×
×
  • Create New...