To prawda też boleje nad tym :(, wszędzie tylko beton, zieleni coraz mniej. Ja posadziłam na osiedlu sosenki, żyły 2 lata bo ktoś bardzo mądry podlał je Roundupem...
[URL]http://uwaga.tvn.pl/64696,wideo,421575,droga_wazniejsza_od_pomnika_przyrody,droga_wazniejsza_od_pomnika_przyrody,reportaz.html[/URL]