Jednemu kotu nie zrobiłam zdjęcia, bo tak się drze, że chyba sąsiedzi by przyszli, że kota maltretuję. :evil_lol:
W której obroży Sarze najlepiej:?
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg204/scaled.php?server=204&filename=97448063.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=98039908.jpg&res=landing[/IMG]
[IMG]http://img443.imageshack.us/img443/885/dscf0760b.jpg[/IMG]