Jestem :smile: Sterylka przełożona, bo na razie nie ma czasu :-( U nas bardzo gorąco, spacery chyba w nocy :razz: Sara przegryzła frisbee, ale kupiłam jej nową piłkę ;)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg444/scaled.php?server=444&filename=p3006121238.jpg&res=landing[/IMG]
I mój groźny, męczony piesek :diabloti:
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg233/scaled.php?server=233&filename=p2606121935.jpg&res=landing[/IMG]